خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 118 از 118
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      یه نگاه به کارنامه کنکورای منطقه ۳ بنداز ببین کلا کاری با کانون نداشتن یا یهو پیوستن و پزشکی آوردن
      نمونشم ایشون

screenshot_20190102-152649.jpg۵
      ♡Be your Own HERO

2. Top | #107
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      سلام
      یه نگاه به کارنامه کنکورای منطقه ۳ بنداز ببین کلا کاری با کانون نداشتن یا یهو پیوستن و پزشکی آوردن
      نمونشم ایشون

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_20190102-152649.jpg
مشاهده: 78
حجم: 53.2 کیلو بایت۵

خیلیییییییییی ممنون..واقعا یکم ته دلمو قرص کرد..
      ینی میشه یکی که طبق آزمون قلم نباشه و ترازش پایین باشه بتونه رتبه عالی بیاره

3. Top | #108
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L3Ili.m نمایش پست ها
      خیلیییییییییی ممنون..واقعا یکم ته دلمو قرص کرد..
      ینی میشه یکی که طبق آزمون قلم نباشه و ترازش پایین باشه بتونه رتبه عالی بیاره
      خواهش میشه
      بعله که میشه البته هنوزم وقت هست به آزمونا برسی تا ۷ فروردین که جنع بندی پایه اس حتما میرسی
      ♡Be your Own HERO

4. Top | #109
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi1994 نمایش پست ها
      طبق گفته خودتون برنامه دارید
      حالا با این وجود دوتا راه دارید یک اینکه اگه هزینه کل آزمونارو پرداخت کردید تا اخر ادامه بدید،ولی لازم نیست همراه ازمون پیش برید،شما دو تا سه درستون رو با ازمون هماهنگ کنید،مثلا زیست شیمی دوم دینی ،مبحث قرابت ولغت املا ادبیات،ترجمه عربی،باقی دروس رو طبق برنامه خودتون برید جلو،شما مثلا محلول حذف کردی برای ازمون نخون بجاش برو فصلی که تو برنامته بخون،تراز مهم نیست،این مهمه که روی درسایی که خوندی چقد مسلط شدی،البته اگه از لحاظ روحی مشکلی با تراز پایین ندارید
      راه دوم اینه که کامل از قلمچی خارج بشید،هدفتون رو مشخص کنید،برنامه هاتونو روزانه دو هفته ای یک ماهه و سه ماهه کنید،باید تکلیفتون روشن باشه با برنامتون اخر ماه ب کجا رسیدید،برای مثال شما پیش بینی میکنید هر هفته دو فصل زیست ی فصل شیمی باید بخونید،خب اخر ماه شما زیست دوم رو تموم کردید و شیمی دومم اخراشه،شاید شما یک هفته بیشتر از ی فصل بخونید این خوبه ولی مثلا برای ودتون مشخص میکنید برای رسیدن باید ی فصل رو بخونم
      بعد دو هفته از چیزایی که خوندید ازمون بگیرید،ازمون ازمایشی دان کنید از مبحثی که خوندید تست بزنید و تحلیل کنید،مرور مرتب داشته باشید و کم کاری نکنید احتمالا تا اواخر اردیبهشت بایکی که از اول مهر شروع کرده رقابت میکنید و تنها جمعبندی مشخص میکنه کی ماراتن رو میبره

خیلیییییییی ممنون..
      آره برنامه یریزی کردم کامل...یه برنامه ای دارم عین برنامه راهبردی کانون دقیق و کامل با جزییات..بعدن توی انجمن میذارم...آزمون هم دارم ینی سوالات قلمچی رو بصورت فصل ب فصل گرداوری کردم..
      همه جزییات درس خوندنمو مشخص کردم..درسته تجربه ای ندارم و انگار سال اولم هست ولی تمام برنامه ریزیامو تا 14 تیر انجام دادم و شیوه جمع بندیو مطالعه و منابع و همه ی ریز و بم این 6 ماهی که پیش روم هست رو مشخص کردم..
      آره بهترین کارواسه من جدا شدن ازبرنامه ست..نباید بیشتر از این وقتمو با کانون تلف کنم عین پارسال..
      فقط میدونم این 6 ماه واسم خیلی طاقت فرسا خواهد بود..ولی نباید ببازم از الان
      ویرایش توسط L3Ili.m : 12 دی 1397 در ساعت 19:42

5. Top | #110
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      خواهش میشه
      بعله که میشه البته هنوزم وقت هست به آزمونا برسی تا ۷ فروردین که جنع بندی پایه اس حتما میرسی
      نه دیگه فعلا روی کانون یه ضربدر زدم..میخوام راه خودمو برم،نمیخوام اشتباه پارسال رو تکرار کنم

6. Top | #111
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلیییییییی ممنون..
      آره برنامه یریزی کردم کامل...یه برنامه ای دارم عین برنامه راهبردی کانون دقیق و کامل با جزییات..بعدن توی انجمن میذارم...آزمون هم دارم ینی سوالات قلمچی رو بصورت فصل ب فصل گرداوری کردم..
      همه جزییات درس خوندنمو مشخص کردم..درسته تجربه ای ندارم و انگار سال اولم هست ولی تمام برنامه ریزیامو تا 14 تیر انجام دادم و شیوه جمع بندیو مطالعه و منابع و همه ی ریز و بم این 6 ماهی که پیش روم هست رو مشخص کردم..
      آره بهترین کارواسه من جدا شدن ازبرنامه ست..نباید بیشتر از این وقتمو با کانون تلف کنم عین پارسال..
      فقط میدونم این 6 ماه واسم خیلی طاقت فرسا خواهد بود..ولی نباید ببازم از الان
      برنامت اگه خوبه بزارش ما هم استف کنیم

7. Top | #112
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      برنامت اگه خوبه بزارش ما هم استف کنیم

حتما...فقط باید تایپش بکنم بعدش بصورت pdf درش بیارم بعدش آپلود میکنمش توی انجمن بقیه اگه دوس داشتن استفاده کنن
      سعی میکنم تا فردا بذارم..

8. Top | #113
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ینی میگید از آزمون جدا بشم؟
      آره برنامه ریزی کردم تقریبا کامل..ولی دچار شک شدم که نکنه اینکار اشتباه باشه..
      جدا بشی بهتره چون واقعا نمیشه با هم خوندشون و یسریارو باید حذف کرد . اگه ازمونارو داری ی برنامه بنویس و شروع کن...
      با ازمون همش دغدغه ای اینو داری ک نیمسال اولو نخوندی ! یروز بشین فکر کن و شروع کن

9. Top | #114
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      من کمی تا قسمتی از برنامه جمع بندی جا موندم .. نظری دارید ؟

10. Top | #115
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      untitled.png
      خداییش این برنامه رو ببینید چقد سر مردم رو کلاه میزارن قیمت این برنامه 400 الی 500 تومنه
      فقط بچاپ بچاپ میکنن
      من خودم همینش یک فازش رو دارم که کسی واسم فرستاده بود ..واقعا این چی داره که زده 480 تومن

11. Top | #116
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

نام: Untitled.png
مشاهده: 63
حجم: 188.8 کیلو بایت
      خداییش این برنامه رو ببینید چقد سر مردم رو کلاه میزارن قیمت این برنامه 400 الی 500 تومنه
      فقط بچاپ بچاپ میکنن
      من خودم همینش یک فازش رو دارم که کسی واسم فرستاده بود ..واقعا این چی داره که زده 480 تومن
      سود زیاد

12. Top | #117
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

سود زیاد
      سود خالص

13. Top | #118
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

نام: Untitled.png
مشاهده: 63
حجم: 188.8 کیلو بایت
      فقط بچاپ بچاپ میکنن

فقط بگم که سو تفاهم نشه..من برناممو خودم نوشتم،خیلیم روش وقت گذاشتم
      از این پولا هم ندارم واسه برنامه و مشاور بدم..

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

.............، ..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، فقط، فهمم، فوری، فیزیک، فیزیک پیش، فایده، فصل، قلم، لطفا، ممنون، من، منو، مهم، مونده، می، میگه، میخوام، میدونم، میرم، مگر، مانده، مباحث، مبحث، مدرسه، مرور، مشکل، مشکل جدی، مشکلم، مشکلی، مشابه، مطمئنم، نمی، نمیتونم، نمیشه، چند، چه، نهایت، چون، نوبت، چی، نیمسال، چیکار، چیزی، چیزا، نیست، نام، نتونستم، نخوندم، نداره، نسبی، چطوره؟، چطوری، نظرتون، هفته، هم، همه، همگی، هام، های، هارو، هاش، هر، هزار، وقت، ولی، واقعا، یه، یک، کل، کم، کنم، کنید، کنکور، که، کامل، کانون، کار، کارش، کتابو، کردم، گم، گه، گیج، گاج، گذشت، گذشته، پیدا، پیش، ؟؟، ؟؟؟، آیا، آبان، آخر، آزمون، افتادم، افتضاح، الان، البته، امکان، انصراف، اولین، اونم، اونایی، این، اینه، اینطوری، اگه، اتفاق، ادغام، از، ازمون، اصلا، به، بهتر، بهش، بود، بی، بگین، باقی، باید، بارم، ببینم، بخونم، بخونه، بخونی، برنامه، برا، برداری، برسم، بزنم، بعدی، بعضی، تنها، تونم، توی، تجربه، تحت، ترازم، تسلط، تست، ثبت، جمع، جوری، جایی، جدی، جدا، حل، حال، حتی، حدی، خلاصه، خونم، خونی، خوند، خوندن، خواهشا، خواستم، خیلی، خراب، خسته، دوم، دوستان، دیگه، دادن، دار، دارم، درس، درسارو، درستیه، رو، روی، راهنمایی، زمان، زده، ستاره، سخت، سریع، سرعت، شما، شب، شدم، شرایطی، ضمن، طور، طبق، عقب

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن