خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 118
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان راسته این ازمون رفتارشناسی نمیاد؟
      بابا تو این کم وقتی براش وقت گذاشتم اخه تو برنامه راهبردی زده بود میاد

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از قلم چی عقب موندم

سلام دوستان من از برنامه قلم چی عقب موندم عمومیا اوکی ام برا تخصصی ها عقبم بخاطر همین میخام برنامم جدا کنم ازش تا ۱۸ اسفند برسم بهش که برا جمع بندی باهاش پیش برم بنظرشما من دارم اشتباه میکنم آخه واقعن عقبم و نمیشه رسید

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم کلی عقب موندم ولی نمیخوام از برنامه جدا شم چون بیشتر باعث سردرگمی میشه به نظر من عمومیاتو طبق ازمون برو و از اختصاصیا تا جایی که میرسونی واسه هر ازمون بخون حتی شده ده درصد از اون مبحث ولی بعد این دوتا امتحان جمع بندی که سوم داره شروع میشه همینو دقیق انجام بده و عقب موندگیاتو تقسیم کن تاعید برای هر هفته

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک لطفا

من فارغ التحصیلم حس میکنم چون پارسال درسارودقیق نخوندم قبول نشدم واسه همین امسالووسواس گرفتم جوری که فصل 4زیست پیشوکلا1هفته طول کشیدبخونم نمیتونم به برنامه ازمون برسم خیلی کند میخونمالان ازپیش فصل 1و2روهیچی نخوندم زیست سومم فصل7مونده بنظرتون چجوری خودمو به برنامه کانون برسونم بااین همه نخونده ها
      بیا دِل بَر دلِ پر دردِ من نِه

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سختی بیشتر و نت نیومدن و 5 ماه فقط درس خوندن و .... همه چی مشخصه دیگ
      97

6. Top | #81
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام شما آزمون قلم چی باید آزمون های جامع نتیجه براتون مهم باشه یه برنامه دقیق و نقشه راه هم باید داشته باشید و کاملا طبیعی که باید تلاشتونو چند برابر کنید اما داشتن برنامه و استراتژی خیلی مهمه شما اگه ندونید الان کجا راه هستید و به کجا و چه طور می خواید برسید تلاش زیادی هم تاثیر چندانی نخواهد گذاشت
      خوشحال ميشم بتونم کمکتون کنم

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاپیک مفید
      اونایی که ایم مشکل رو دارن از ص 1 بخونن
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

8. Top | #83
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من چه گلی به سرم بگیرم؟
      از برنامه عقب موندم,باعث و بانیش هم خودم بودم,البته ناخواسته...بخاطر مسایل کوچیک ناامید شدم و... خودمو درگیر کمپین کنکور نظام قدیم تا ۱۴۰۰ کردم..
      خلاصه بخاطر مسایل بی اهمیت فک کردم باختم و افسرده بودم..
      ولی دیگه با خودم رک و راستم..واسم مهم نیست چی میشه ولی دیگه نمیخوام بهانه بیارم و زمان بسوزونم..ب قول همه منم آدمم,ربات نیستم که از برنامه عقب نمونم..رباتم یه روزی خراب میشه کار نمیکنه چ برسه ب ماها که واقعا نه فقط بخاطر مسایل و مشکلات فیزیکی بلکه بخاطر مسایل فکری و روحی هم عملکردمون مختل میشه..
      چیزی که الان مهمه اینه که بنده با مشکلاتم روبرو شدم و میخوام واقعا حلش کنم..
      آزمون قلمچی هستم و حسابی هم ازش جا موندم..اصلا فکر کنید صفر صفرم,چیکار کنم؟؟از آزمون انصراف بدم؟ندم؟چیکار کنم؟برنامه رو شخصی سازی کنم؟آخه الان نمیشه دیگه برنامه رو شخصی سازی کرد که..خواهشا نگید الان آزمون جمع بندیه میتونی راحت جبران کنی,چون واقعا زمان معمولی یه آزمونه و نمیتونم تو این مدت چیز خاصی رو جبران کنم..تازه از این ب بعد الویتای آزمون با الویتای من خیلی تفاوت داره..
      خیلی دلم میخواد با آزمون پیش برم ولی خب نمیتونم چیکار کنم؟البته سوالای آزمونهای قلمچی سال قبل رو دارم..همچنین بصورت فصل ب فصل برای هر درس آزمون قلمچی بصورت سی دی دارم..ینی اگه آزمون نباشم راحت خلا اش پر میشه.
      خلاصه من چیکار کنم؟

9. Top | #84
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L3Ili.m نمایش پست ها
      من چه گلی به سرم بگیرم؟
      از برنامه عقب موندم,باعث و بانیش هم خودم بودم,البته ناخواسته...بخاطر مسایل کوچیک ناامید شدم و... خودمو درگیر کمپین کنکور نظام قدیم تا ۱۴۰۰ کردم..
      خلاصه بخاطر مسایل بی اهمیت فک کردم باختم و افسرده بودم..
      ولی دیگه با خودم رک و راستم..واسم مهم نیست چی میشه ولی دیگه نمیخوام بهانه بیارم و زمان بسوزونم..ب قول همه منم آدمم,ربات نیستم که از برنامه عقب نمونم..رباتم یه روزی خراب میشه کار نمیکنه چ برسه ب ماها که واقعا نه فقط بخاطر مسایل و مشکلات فیزیکی بلکه بخاطر مسایل فکری و روحی هم عملکردمون مختل میشه..
      چیزی که الان مهمه اینه که بنده با مشکلاتم روبرو شدم و میخوام واقعا حلش کنم..
      آزمون قلمچی هستم و حسابی هم ازش جا موندم..اصلا فکر کنید صفر صفرم,چیکار کنم؟؟از آزمون انصراف بدم؟ندم؟چیکار کنم؟برنامه رو شخصی سازی کنم؟آخه الان نمیشه دیگه برنامه رو شخصی سازی کرد که..خواهشا نگید الان آزمون جمع بندیه میتونی راحت جبران کنی,چون واقعا زمان معمولی یه آزمونه و نمیتونم تو این مدت چیز خاصی رو جبران کنم..تازه از این ب بعد الویتای آزمون با الویتای من خیلی تفاوت داره..
      خیلی دلم میخواد با آزمون پیش برم ولی خب نمیتونم چیکار کنم؟البته سوالای آزمونهای قلمچی سال قبل رو دارم..همچنین بصورت فصل ب فصل برای هر درس آزمون قلمچی بصورت سی دی دارم..ینی اگه آزمون نباشم راحت خلا اش پر میشه.
      خلاصه من چیکار کنم؟
      برو اینقدر بخون تا برسی من کلااااااا عقب بودم حتی از تابستونم شروع میکردم باز عقب بودم (البته من از مهر شروع کردم) چرا بازم عقب میبودم چون من پایه درسیم ضعیفه ولی خب دارم تلاشمو میکنم کتابخونه میرم از صبح رو زیست و شیمی و فیزیک کار میکنم تا قوی شم وضعیتم بهتر شده ولی خب حالا حالاها کار داره
      حالا فهمیدی حاشیه چیه؟
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

10. Top | #85
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      برو اینقدر بخون تا برسی من کلااااااا عقب بودم حتی از تابستونم شروع میکردم باز عقب بودم (البته من از مهر شروع کردم) چرا بازم عقب میبودم چون من پایه درسیم ضعیفه ولی خب دارم تلاشمو میکنم کتابخونه میرم از صبح رو زیست و شیمی و فیزیک کار میکنم تا قوی شم وضعیتم بهتر شده ولی خب حالا حالاها کار داره
      حالا فهمیدی حاشیه چیه؟
      دوست عزیز حاشیه کجا بود؟؟!
      من نه انگیزه میخوام نه توی حاشیه ام..فقط راهکار خواستم که عین پارسال اشتباه نرم..پیام منو خوندی اصلا؟

11. Top | #86
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز حاشیه کجا بود؟؟!
      من نه انگیزه میخوام نه توی حاشیه ام..فقط راهکار خواستم که عین پارسال اشتباه نرم..پیام منو خوندی اصلا؟
      الان نميشه ديگه عزيز ديگه دیر شده باید به فکر سال 99 بود برو دنبال کمپین تا حداقل سال بعد رو از دست ندي

12. Top | #87
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

الان نميشه ديگه عزيز ديگه دیر شده باید به فکر سال 99 بود برو دنبال کمپین تا حداقل سال بعد رو از دست ندي
      من گفتم که واسم مهم نیست آخر تلاشم چیه فقط میخوام بدون بهانه ادامه بدم و تلاش کنم..
      هدفم هم بله داروسازیه شهید بهشتیه بخاطرش حتی حاضرم پشت کنکور بمونم ولی نمیخوام از همین الان رو مود ناامیدی باشم
      ذهنمو درگیر کمپین نمیخوام بکنم به هیچ وجه..همونطوری که به قضیه ی تاثیر معدل اهمیت ندادم تو این موضوع هم ب صلاح نیست وارد بشم..

13. Top | #88
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من گفتم که واسم مهم نیست آخر تلاشم چیه فقط میخوام بدون بهانه ادامه بدم و تلاش کنم..
      هدفم هم بله داروسازیه شهید بهشتیه بخاطرش حتی حاضرم پشت کنکور بمونم ولی نمیخوام از همین الان رو مود ناامیدی باشم
      ذهنمو درگیر کمپین نمیخوام بکنم به هیچ وجه..همونطوری که به قضیه ی تاثیر معدل اهمیت ندادم تو این موضوع هم ب صلاح نیست وارد بشم..
      این موضوع با اون فرق داره همه دارن به کمپین فشار میارن باید کمپین زو حفظ کرد چون اون کمپین تنها راه نجات نظام قدیم ها هست و تنها راه تو برای رسیدن به رشته مورد علاقت پس حداقل روزی یک ساعت هم شده براش وقت بذار چون تو رو به هدفت میرسونه

14. Top | #89
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

این موضوع با اون فرق داره همه دارن به کمپین فشار میارن باید کمپین زو حفظ کرد چون اون کمپین تنها راه نجات نظام قدیم ها هست و تنها راه تو برای رسیدن به رشته مورد علاقت پس حداقل روزی یک ساعت هم شده براش وقت بذار چون تو رو به هدفت میرسونه
      من توی زندگیم زیاد توی حاشیه بودم..
      دیگه نمیخوام ب حاشیه برم

15. Top | #90
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بد نبود یکی راهکاری میداد؟
      ماشالا همه تاپیکای حاشیه ای و دعوایی رو دوس دارن..

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

.............، ..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، فقط، فهمم، فوری، فیزیک، فیزیک پیش، فایده، فصل، قلم، لطفا، ممنون، من، منو، مهم، مونده، می، میگه، میخوام، میدونم، میرم، مگر، مانده، مباحث، مبحث، مدرسه، مرور، مشکل، مشکل جدی، مشکلم، مشکلی، مشابه، مطمئنم، نمی، نمیتونم، نمیشه، چند، چه، نهایت، چون، نوبت، چی، نیمسال، چیکار، چیزی، چیزا، نیست، نام، نتونستم، نخوندم، نداره، نسبی، چطوره؟، چطوری، نظرتون، هفته، هم، همه، همگی، هام، های، هارو، هاش، هر، هزار، وقت، ولی، واقعا، یه، یک، کل، کم، کنم، کنید، کنکور، که، کامل، کانون، کار، کارش، کتابو، کردم، گم، گه، گیج، گاج، گذشت، گذشته، پیدا، پیش، ؟؟، ؟؟؟، آیا، آبان، آخر، آزمون، افتادم، افتضاح، الان، البته، امکان، انصراف، اولین، اونم، اونایی، این، اینه، اینطوری، اگه، اتفاق، ادغام، از، ازمون، اصلا، به، بهتر، بهش، بود، بی، بگین، باقی، باید، بارم، ببینم، بخونم، بخونه، بخونی، برنامه، برا، برداری، برسم، بزنم، بعدی، بعضی، تنها، تونم، توی، تجربه، تحت، ترازم، تسلط، تست، ثبت، جمع، جوری، جایی، جدی، جدا، حل، حال، حتی، حدی، خلاصه، خونم، خونی، خوند، خوندن، خواهشا، خواستم، خیلی، خراب، خسته، دوم، دوستان، دیگه، دادن، دار، دارم، درس، درسارو، درستیه، رو، روی، راهنمایی، زمان، زده، ستاره، سخت، سریع، سرعت، شما، شب، شدم، شرایطی، ضمن، طور، طبق، عقب

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن