خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 118
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سعیت رو بکن
      خیلی ها مثل تو عقب افتادن ولی خودشون رو میرسونن
      شب ها کمتر بخواب... سر کلاسای مدرسه یه درس دیگه رو بخون... هرچی اضافست حذف کن... میتونی نگران نباش
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ببین جا بزن اما کنار نکش برا برانامه ای ک می رسی بخونه فکر می کنی باقی جلو ان همه عقبن عمومی هارو ک میشه باهاش بری باقی رو هم اینجوری بخون مثلا تو باید 9 بهمن شیمی س رو تموم کنی خودت برنامه بزار تا 9 بهمن بخونش تمو م کن اون موقع ییهو تراز ت میاد بالا برا امتحاناشم ازمونک بساز بزن
      راستی هرچی بری همینه سنجش هم بری همینه عقب می افته پس واستا بجنگ
      55
      مهم نیس میرم مسیرو

3. Top | #33
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خیلی عقب افتادم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه اصلا انصراف نده
      خودتو آداپته کن
      برنامه تو کالیبره کن
      Der Himmel soll warten

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایستگاه جبرانیو واسه همین وقتا گذاشته عمو

6. Top | #36
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عقب افتادگی از برنامه ازمون گوش کن
      بستگی به مبحثی داره که عقب افتادی

عقب افتادگی از برنامه آزمون

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

○■ عقب افتادن از برنامه قلم چی ■○

سلام دوستان ممنون میشم 2 دیقه وقت بزارین هر پیشنهادی دارین لطف کنین بفرمایین:

من به دلایلی یه سفر فوری بهم پیش اومد مجبورا 1 هفته خونه نبودم ، واسه همین از برنامه قلم چی کاملا عقب افتادم یعنی میشه گفت 0 ام . . .
      پیشنهادتون برام چیه از کجا شروع کنم؟برنامم رو چیکارش کنم الان؟با اینکه آزمون نمیرم ولی با برنامه کانون میخوام بخونم که عقب افتادم . . . مرسی از راهنماییاتون❤

Up: فارغ التحصیلم
      ویرایش توسط masoud007 : 19 مهر 1395 در ساعت 21:38

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام........اگه میتونین تو این چند روز تعطیلی یعنی تاسوعا و...... حسابی درس بخونین......شاید بگین که نمیشه تو این ایام....ولی یه چیزی.....ایام تعطیلی همیشه هستن اما وقت از دست رفته بر نمیگرده.....ساعت مطالعتونو به مرور زیاد کنید....یه دفه خیلی درس نخونید که زده بشین از درس...اول از نقاط قوتتون شروع کنید و اونا رو مرور کنید دوباره ......بعدش از مباحث اسون بودجه بندی که دارین شروع کنید.....و تست بزنید.......برنامه راهبردی کانون خیلی مفیده ...حتما ازش استفاده کنین....بازم سوالی بود پاسخگو هستم!!!!!

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud007 نمایش پست ها

من به دلایلی یه سفر فوری بهم پیش اومد مجبورا 1 هفته خونه نبودم ، واسه همین از برنامه قلم چی کاملا عقب افتادم یعنی میشه گفت 0 ام . . .
      پیشنهادتون برام چیه از کجا شروع کنم؟برنامم رو چیکارش کنم الان؟با اینکه آزمون نمیرم ولی با برنامه کانون میخوام بخونم که عقب افتادم . . . مرسی از راهنماییاتون❤
      اون قسمتی که عقب افتادی اگر پیش نیاز نیست بیخیال شو با برنامه پیش برو
      تو دوره کردنا میشه خوندش
      خلاف قوانین.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما تو این ازمون مباحث پیش رو نخونین چون دوره مروری زیاد داره ! چون فک میکنم فارغ تحصیل باشین مشکلی پیش نمیاد !

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خودتو به برنامه ازمون بعدی برسون حتما عقب افتادگیاتو بعدا میتونی تو جمع بندی یا تایمای اضافیت بخون تا برسی...هاگه خودتو از برنامه ازمون جدا کنی پشیمون میشی مطمئنا
      رها چو برگ خسته در باد🍃

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها
      خودتو به برنامه ازمون بعدی برسون حتما عقب افتادگیاتو بعدا میتونی تو جمع بندی یا تایمای اضافیت بخون تا برسی...هاگه خودتو از برنامه ازمون جدا کنی پشیمون میشی مطمئنا
      با این حرفت موافق نیستم چون اینجوری قطعا تو هر ازمونی یه مباحثی جا میمونه ! اینجوری باید هر ازمونی که به هر دلیلی خراب شد بشیم واسه ازمون بعدی بخونیم . اونم برنامه اول قلم چی که همچی پایه ای هستش و مثلا تا فصل 1 تا 3 زیست خونده نشه ! ایا ازمون بعدی که فصل 4 و 5 چیزی متوجه میشیم ؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بنده فارغ التحصیلم
      نظرتون چیه از هفته 1 (آزمون اول) شروع کنم بخونم بعد رفته رفته مطالب آزمون بعدی رو اضافه بکنم بهش تا عقب موندگیم جبران شه . . . چون خود آزمون شرکت نمیکنم صرفا برنامش رو اجرا میکنم

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنده فارغ التحصیلم
      نظرتون چیه از هفته 1 (آزمون اول) شروع کنم بخونم بعد رفته رفته مطالب آزمون بعدی رو اضافه بکنم بهش تا عقب موندگیم جبران شه . . . چون خود آزمون شرکت نمیکنم صرفا برنامش رو اجرا میکنم
      ببینید شما قرار نیست ازمون بدی پس تاریخ ازمونت که لزوما 23 مهر نیست دیگه تازه بخوای سوالاتشم حل کنی تا وقتی به دستت برسه دو روزی طول میکشه پس تا دو شنبه هفته بعد تقریبا وقت داری میتونی پایه رو تنها بخونی و مباحث پیش که میمونه همه درسا در ازمون بعدی مرور میشه اون موقعه اونا رو هم اضافه میکنی ! کلا ازمون 1 و 2 کانون چون میدونه بیشترا تازه شروع میکنند حجم سنگینی نداره و اگه تابستون مطالعه داشتی میتونی با ساعت مطالعه بالا به برنامه ات برسی و عقب موندگی جبران بشه !

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Up: فارغ التحصیلم
      منم وضعیت شمارو دارم و میشه گفت صفرم، ولی می خوام تو این 3 روز باقیمونده فقط زیست، شیمی و عربی بخونم، یه سوال، دوستانی که می دونن بگن، نتایج هر آزمونو به خانواده ها اطلاع میدن؟ :-)

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

.............، ..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، فقط، فهمم، فوری، فیزیک، فیزیک پیش، فایده، فصل، قلم، لطفا، ممنون، من، منو، مهم، مونده، می، میگه، میخوام، میدونم، میرم، مگر، مانده، مباحث، مبحث، مدرسه، مرور، مشکل، مشکل جدی، مشکلم، مشکلی، مشابه، مطمئنم، نمی، نمیتونم، نمیشه، چند، چه، نهایت، چون، نوبت، چی، نیمسال، چیکار، چیزی، چیزا، نیست، نام، نتونستم، نخوندم، نداره، نسبی، چطوره؟، چطوری، نظرتون، هفته، هم، همه، همگی، هام، های، هارو، هاش، هر، هزار، وقت، ولی، واقعا، یه، یک، کل، کم، کنم، کنید، کنکور، که، کامل، کانون، کار، کارش، کتابو، کردم، گم، گه، گیج، گاج، گذشت، گذشته، پیدا، پیش، ؟؟، ؟؟؟، آیا، آبان، آخر، آزمون، افتادم، افتضاح، الان، البته، امکان، انصراف، اولین، اونم، اونایی، این، اینه، اینطوری، اگه، اتفاق، ادغام، از، ازمون، اصلا، به، بهتر، بهش، بود، بی، بگین، باقی، باید، بارم، ببینم، بخونم، بخونه، بخونی، برنامه، برا، برداری، برسم، بزنم، بعدی، بعضی، تنها، تونم، توی، تجربه، تحت، ترازم، تسلط، تست، ثبت، جمع، جوری، جایی، جدی، جدا، حل، حال، حتی، حدی، خلاصه، خونم، خونی، خوند، خوندن، خواهشا، خواستم، خیلی، خراب، خسته، دوم، دوستان، دیگه، دادن، دار، دارم، درس، درسارو، درستیه، رو، روی، راهنمایی، زمان، زده، ستاره، سخت، سریع، سرعت، شما، شب، شدم، شرایطی، ضمن، طور، طبق، عقب

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن