خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 118
    1. Top | #16
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      دوستان من الان یه چند آزمون قلم چیو درسارو بدجوری افتادم عقب و اصلا هم نمیرستم بهش مگر تا نیمسال دوم حال خواستم ببینم امکان انصراف از قلم موجوده ؟؟؟! آیا کار درستیه ؟؟
      فکر نکنم...
      بهتره بیخیالش بشی و فقط آزمونای جامع و پایه رو شرکت کنی...
      یه برنامه مستقل از کانون بریز و ادامه بده!
      از برنامه راهبردی کانون هم تاحدودی الگو بگیر!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم همین شرایطو دارم تقریبا...
      چون من از اولین آزمون تا به الان عقبم دقیقا...
      میشه خودمو برسونم؟؟

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا قلمچی همینجوریش پایه ی قوی می خواد و اکثر بچه ها از همون اولش عقب هستن, حالا عقب هم بیفتی از برنامش دیگه هیچی, اشتباه منو تکرار نکن دوست من,بکش کنار اگه پولتو میدن.

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      کلا قلمچی همینجوریش پایه ی قوی می خواد و اکثر بچه ها از همون اولش عقب هستن, حالا عقب هم بیفتی از برنامش دیگه هیچی, اشتباه منو تکرار نکن دوست من,بکش کنار اگه پولتو میدن.
      فک نکنم بدن

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      یکی از دلایلی ک دیگه امسال نمیرم قلمچی همینه ی دو روز نخونی عقب میفتی و استرس و ترس و همه چی میگیرتت...

خودت برنامه بریز جامع سنجش یا قلمچی برو بعدا.

انصراف نمیشه داد اگه منظورت پس گرفتن پول باشه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      منم دقیقا مثل شمام وفردا میرم از قلم چی انصراف بدم وسنجش ثبت نام کردم 29آذر اولنیش هستم من که انشالاه به برنامش میرسم اگه شما هم سرعتتون خوبه وسال قبل خوب خوندید سنجش رو ثبت نام کنید چون بهش راحتتر میرسید.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      پول قلم چی روهم میدن فقط نصفش رو نمیدن

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AM24 نمایش پست ها
      پول قلم چی روهم میدن فقط نصفش رو نمیدن
      یعنی نصف پولو میشه پس گرفت ؟؟!! چون ما این رییس نمایندگی شهرمون هم آشناست

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصلا کار درستی نیست ازمون بده

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چه زود جا زدی....!
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیشه انصراف داد. اگه هم بدی پولت رو پس نمیگیری.
      عمو کاظم با هزارجور تبلیغات و التماس و ... تورو به چنگ آورده به همین راحتی یعنی پولت رو بهت پس میده که بری ؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      دوستان من الان یه چند آزمون قلم چیو درسارو بدجوری افتادم عقب و اصلا هم نمیرستم بهش مگر تا نیمسال دوم حال خواستم ببینم امکان انصراف از قلم موجوده ؟؟؟! آیا کار درستیه ؟؟
      منم همین شرایط برام بوجود اومد و انصراف دادم از پولمم گذشتم قلمچی پول کسی رو عمرا پس نمی ده
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اشتباه نکن..حتماحتما برو و ادامه بده...هر جا عقب موندی رو عیبی نداره بزارشون و خودتو با ازمون بعدی هماهنگ کن و خودتو به اون ازمون برسون..این مباحثی که عقب موندی رو هم نگرانش نباش..کانون جوری برنامش رو چیده که درسا چند بار دور میشه...ینی شما که عقب موندی و یه سری مبحث رو نخوندی اصلا نگران نباش و اونا رو فراموش کن و خودتو با آزمون بعدی هماهنگ کن..یه سری ایستگاه ها توی برنامه کانون هست که شما که عقب موندی میتونی بهترین استفاده رو بکنی و خودتو برسونی..اصلا ذهنتو مشغول نکن و اصلا هم به فکر انصراف از کانون نباش..ادامه بده..قوی و مستحکم..هنوز خیلی وقت مونده که میتونی راحت جبران کنی..آرامش خودتو داشته باش اونارو هم فراموش کن..به جاش و در زمان ایستگاه های جبرانی اون مباحثو میخونی...ایستگاه های جبرانیه مهم یکیش فک کنم بعد امتحانات نوبت اوله..یکیش که مهمترینه تعطیلات عیده..راحت میتونی برسی..

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتی شاگرد برترای کنکور هم از برنامه ی کانون عقب میمونن..دوست خودم با اینکه رتبش عالی شد امسال اما با خودش که صحبت کردم میگفت اونم گاهی عقب میمونده از برنامه کانون..اماکارش این بود که اون مبحثو ول می کرد و مبحث آزمون بعیدو میخوند..تو ایستگاه های جبرانی هم اون مباحث عقب مونده روخوند..اصلا آدمی که از برنامش عقب نمونه غیرطبیعیه..بالاخره ماها آدمیم و آدم هم غیرقابل پیش بینیه برخی چیزها...مثل آدم آهنی و ربات که نیستیم هر برنامه رو بهمون دادن بدون نقص و اشتباه اجراش کنیم..همه ی آدم ها از برنامشون عقب میمونن..این مشکل همه ی کنکوریاس..اونم نه یه بار..بلکه شاید در طول سال کنکور بارها عقب بمونن..به خاطر برخی مسایل پیش بینی نشده مثل بیماری ها...مسایل روحی..فوت اقوام ویا اصلا خستگی ناشی از درس و چیزهای دیگه..اینم بهتون قول میدم همه ی دانش اموزای کنکوری عقب میمون از برنامشون اما جا نمیزنن که انصراف بدن از آزمون ..همه عقب میمونن..اما نحوه برخورد افراد با این مسئله فرق داره..یکی به ذهنش مسلطه اون مباحث عقب مونده رو میزاره برای بعد..خودشو به برنامه ازمون بعد میرسه...یکی هم جا میزنه و برای تسکین این فکر به فکر انصراف از ازمون یا حتی گاهی افراد اینقدر این افکار مخربو دارن که از الان به فکر کنکور دو سال دیگه هستن..هنوز خیلی خیلی مونده و کلی وقت هستبهتون قول میدم..

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا اصلا از برنامه کانون جدا نشین..اینم یه پند دوستانه از طرف بنده که خودم این تجربه رو داشتم و میفهم حال و فکرای ذهن یه کنکوریو..مطمئن باشین شما شاید فکر کنین انصراف میدین خیلی خوبه اماکاملا در اشتباهید..شاید بعد از انصراف ذهن و فکرتون برای مدت کمی راحت بشه..در واقع مثل یه مسکن عمل میکنه این کار..اما بعدش سردرگمی هاتون بیشتر و بیشتر میشه..چون برنامه ندارین..کانون چون هر دو هفته ازمون میدین میدونین اگه عقب موندین نهایتش دو هفته رو از دست میدین..بعد یه تلنگری بهت میخوره..اما حالا اومدیم شما ازمون جامع های سنجش رو شرکت کردین...اگه اونوقت عقب موندین چی میشه؟ اونوقت چندماه رو از دست دادین و بعدش تلنگر وارد میشه بهتون....چند ماه رو راحت از دست میدین...ضمن اینکه تجربه نشون داده کسانیکه جدا شدن از برنامه به مراتب خیلی خیلی بدتر شده اوضاعشون..

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

.............، ..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، فقط، فهمم، فوری، فیزیک، فیزیک پیش، فایده، فصل، قلم، لطفا، ممنون، من، منو، مهم، مونده، می، میگه، میخوام، میدونم، میرم، مگر، مانده، مباحث، مبحث، مدرسه، مرور، مشکل، مشکل جدی، مشکلم، مشکلی، مشابه، مطمئنم، نمی، نمیتونم، نمیشه، چند، چه، نهایت، چون، نوبت، چی، نیمسال، چیکار، چیزی، چیزا، نیست، نام، نتونستم، نخوندم، نداره، نسبی، چطوره؟، چطوری، نظرتون، هفته، هم، همه، همگی، هام، های، هارو، هاش، هر، هزار، وقت، ولی، واقعا، یه، یک، کل، کم، کنم، کنید، کنکور، که، کامل، کانون، کار، کارش، کتابو، کردم، گم، گه، گیج، گاج، گذشت، گذشته، پیدا، پیش، ؟؟، ؟؟؟، آیا، آبان، آخر، آزمون، افتادم، افتضاح، الان، البته، امکان، انصراف، اولین، اونم، اونایی، این، اینه، اینطوری، اگه، اتفاق، ادغام، از، ازمون، اصلا، به، بهتر، بهش، بود، بی، بگین، باقی، باید، بارم، ببینم، بخونم، بخونه، بخونی، برنامه، برا، برداری، برسم، بزنم، بعدی، بعضی، تنها، تونم، توی، تجربه، تحت، ترازم، تسلط، تست، ثبت، جمع، جوری، جایی، جدی، جدا، حل، حال، حتی، حدی، خلاصه، خونم، خونی، خوند، خوندن، خواهشا، خواستم، خیلی، خراب، خسته، دوم، دوستان، دیگه، دادن، دار، دارم، درس، درسارو، درستیه، رو، روی، راهنمایی، زمان، زده، ستاره، سخت، سریع، سرعت، شما، شب، شدم، شرایطی، ضمن، طور، طبق، عقب

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن