خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

فوت مرتضی پاشایی چالش‌های تازه‌ای درشبکه‌های اجتماعی بوجود آورده است

کافه‌سینما- «من آقاى پاشايى رو نمى شناختم.يعنى نه كارهاش رو شنيده بودم نه خودش رو از نزديك ديده بودم.سبك و مدل موسيقى اش هم كه الان مى شنوم دوست ندارم.ولى دلم مى سوزه.جيگرم كبابه.از مرگ جوون ها بيزارم.»

به گزارش کافه سینما، ابن‌ها جملات ابتدایی پست هانیه توسلی در صفحه اینستاگرامش است، یادداشتی که باعث شد کامنت‌های مخالف زیادی پای این پست ثبت شود. کامنت‌هایی تند و بعضا همراه با الفاظ رکیک از سوی کامنت‌گذارانی اکثرا خشمگین که به زعم‌شان به خواننده محبوب آنها توهین شده است، رفتاری که پیش از این و البته به مراتب آرام‌تر و کم حاشیه‌تر درصفحه بهرام رادان شادهش بودیم.
      البته با خواندن کامل یادداشت هانیه توسلی هیچگونه توهینی به مرتضی پاشایی و یا هوادارانش به چشم نمی‌خورد، هانیه توسلی تنها درخواست کرده که دیگران برای او تعیین تکلیف نکنن که تسلیت بگوید یا نه. که ظاهرا به مذاق طرافدان پاشایی خوش نیامده است.
      متن کامل یادداشت هانیه توسلی و سپس چندکامنت مخالف وی را در انتها بخوانید:
      «من آقاى پاشايى رو نمى شناختم.يعنى نه كارهاش رو شنيده بودم نه خودش رو از نزديك ديده بودم.سبك و مدل موسيقى اش هم كه الان مى شنوم دوست ندارم.ولى دلم مى سوزه.جيگرم كبابه.از مرگ جوون ها بيزارم.كم هم نيست الان متاسفانه.خودم هم داشتم تجربه اش رو.از دست رفتن جوون وحشتناكه.ولى واكنش مردم به نظرم عجيبه.زياديه.عادت ندارم تسليت بگم.دردى رو دوا نمى كنه.كسايى كه ميان اينجا و به من مى گن چرا تسليت نمى گى هم نمى فهمم.اگه خانواده اش رو مى شناختم از نزديك حتمن به اونها تسليت مى گفتم.مثل مجيد بهرامى كه خيلى دوست و همكار مشترك داريم و خيلى شخصى تسليت گفتم به خودشون.ملت عجيبى هستيم.اينجا براى من تعيين تكليف نكنيد لطفن.به اندازه ى كافى حال و روزم بد هست.لطفن هم با تنوين نمى نويسم.دليلش هم صد بار گفتم.ممنون از بقيه ى دوستان كه مهربون و با محبت هستند و هميشه به من لطف دارند.»

و حالا چند کامنت انتهایی این پست که تا این لحظه نزدیک به پنج هزار کامنت پای آن ثبت شده است:
      -یه سری طرفدار مشترک داشتی که متاسفانه لیاقت نداشتی نگهشون داری، شاید یه تسلیت کوچیک از طرف خودت باعث می شد تصویر زیباتری از سیرتت روی قلبشون حک کنی، شما هم یه روزی میمیری چه خوبه بعد از مرگ یه هنرمند واقعا خدابیامرزی از ته دل بگیم.
      - اتفاقا منم نه از ... شما نه از بازی کردنت خوشم میاد جدی گفتم و رک مثل خودت.
      -واقعا خیلی گستاخ هستید شما باید الگو باشید در ضمن سنی هم ازتون گذشته به نظرتون با این حرفا خیلی متفاوت به نظر میاین؟ نه فکرتون اشتباهه.
      -وااااااا چه چیییییی تو دخترررررر!!! اولا که تسلیت نگفتنت چیزی از محبوبیت مرتضی کم نکرد، دوم اینکه خانوم بازیگر به اصطلاح مردمی، حالا نخواستی تسلیت بگی اوکی نگفتی، که اصلا مهم نیست. نیاز نبود بیای پست بزاری. نگفتی تموم شد رفت دیگه پست گذاشتنت چیه؟ سوم اینکه خب چی؟ دوست نداری سبک موسیقیشو این به مردم چه ربطی داره که اومدی جار میزنی؟ چقد بد خودتو از چشم انداختی. در ضمن بازیات پیش خیلیا داغونه. واست آرزو میکنم روزی به اندازه مرتضی محبوب شی البته بعید میدونم.
      -منظور خانوم توسلی از واکنش، احساسات مردم نیست، اینایی که میان تو پیج ها توهین میکنن به بهونه تسلیت نگفتن، رو میگه. آخه مگه تسلیت گفتن زوریه؟؟
      -فقط متاسفم باشه شما خاصی. شما متفاوتی، این روزا واسه خودتونم پیش میاد پس انتظار تسلیت نداشته باشید
      -شما به عنوان یه بازیگر وظیفه داری به طرفدارای مشترک خودتون و آقای پاشایی تسلیت بگی.
      -اظهار نظر متفاوت، مستقل و معتدل شما بسیار عالی است رفتار ما ایرانی ها در بسیاری از زمینه ها از تعادل خارج شده.

همانطور که پیش‌تر گفتیم، تعداد کامنت‌ها بسیار زیاد است و لحن بیشتر آنها مشابه کامنت‌های بالا و بعضا تندترو توهین آمیز است . اینکه چرا فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به سمت و سویی رفته است که پست ساده‌ی یک بازیگر و اظهارنظرش که در آن توهینی هم به چشم نمی‌خورد، اینچنین واکنش‌های تندی به دنبال دارد، جای تامل بیشتری دارد.
      منبع:کافه‌سینما
      ویرایش توسط kouchoulou : 27 آبان 1393 در ساعت 21:33

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      و باز هم مردم هميشه در صحنه!!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      10552368_890112204341221_7172130341385113568_n.jpg
      اینم واکنش هیچکس بود!!!

هانیه توسلی!!!!

من نمیدونم اینا کین که طرفدار داشته باشن!

جوون مملکت رفته طرفدار کی شده خدا

بابا لا اقل بیاین طرفدار شعبون بی مخی،شادمهری،گوگوشی، چیزی شین!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تتلو:/

5. Top | #5

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      راسته عده ای به پیچ رونالدو به بهانه فوت پاشایی حمله کردن ؟؟؟؟؟؟؟
      نمیدونم چرا ما این شکلیم اما حقیقته ما ها کمبود فرهنگ داریم
      بعضی الافا هستن تا پایه ی مسئله پیش میاد خودشونو نخود هر اشی کنن
      اصن باید همه جا ثابت کنیم ک ما ایرانی هستیم
      متاسفم ...
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Sahra* نمایش پست ها
      راسته عده ای به پیچ رونالدو به بهانه فوت پاشایی حمله کردن ؟؟؟؟؟؟؟
      نمیدونم چرا ما این شکلیم اما حقیقته ما ها کمبود فرهنگ داریم
      بعضی الافا هستن تا پایه ی مسئله پیش میاد خودشونو نخود هر اشی کنن
      اصن باید همه جا ثابت کنیم ک ما ایرانی هستیم
      متاسفم ...
      کاملا درسته.حتی فحش خواهر مادر میدادن به رونالدو که چرا تسلیت نگفتی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pr.Reza نمایش پست ها
      نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بگو جان من؟؟؟؟؟؟؟؟؟=)))))))))))))) اوه مای گاد!!!!!!!

بابا اینا دیگه کین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. Top | #8

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      میگم دیگ مملکت کمبود دارن ....
      این چند روزم تموم میشه میره بعد پاشایی هم مثل بقیه از یادا میره اما این کمبود فرهنگ ما واس بقیه کاملن شناخته میشه
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Sahra* نمایش پست ها
      میگم دیگ مملکت کمبود دارن ....
      این چند روزم تموم میشه میره بعد پاشایی هم مثل بقیه از یادا میره اما این کمبود فرهنگ ما واس بقیه کاملن شناخته میشه
      دقیقا امضای شما برای ماها صدق میکنه!

فرهنگ 2500 ساله!!!!! زِکی!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها

زکّی به اون بی فرهنگ ها نه به فرهنگ...

11. Top | #11

Na-Omid
      نمایش مشخصات

تا حالا از این دید به امضام نیگا نکرده بودم کاملن صحیح ...:yahoo (21):
      بعد میگن چرا این سایتا رو فلتر میکنن
      ممکلت باید جنبه اینجور جا ها رو داشته باشه که متاسفانه نداریم
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      زکّی به اون بی فرهنگ ها نه به فرهنگ...
      البته نمیخوام بحث رو سیاسیش بکنم ولی مهم ترین عاملِ اینجوری شدن ایرانی ها قحطی های پی در پی بود!

الان سورنا و کوروش و داریوش و مرد آویج و انو شیروان و بقیه تنشون داره تو قبر میلرزه!

این یارو سردار رومی از شاپور شکست خورد با اون عظمت!

حالا اونا کجا ما کجا!

مقصر کیست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته نمیخوام بحث رو سیاسیش بکنم ولی مهم ترین عاملِ اینجوری شدن ایرانی ها قحطی های پی در پی بود!

الان سورنا و کوروش و داریوش و مرد آویج و انو شیروان و بقیه تنشون داره تو قبر میلرزه!

این یارو سردار رومی از شاپور شکست خورد با اون عظمت!

حالا اونا کجا ما کجا!

مقصر کیست
      مقصر مردم هستند ولاغیر...
      چون تا خودت نخوای تغییر کنی نمیکنی...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاری ندارم هانیه توسلی چی درباره مرتضی پاشایی گفته چون اصلا این حرفاش خیلی بی احترامی هستش خوب نمیشناسی که نشناس تسلیت نمیگی هاااااا نگو اصلا واسه مردم ایران مهم نیس اگه شما واقعا راست میگی حق نداری این کامنت را بزاری و بگی من خوشم نمیاد از سبک مرتضی پاشایی اصلا هیچ دلیلی نداره خودش باعث شده که مردم و طرفدارها اینطوری باهاش حرف بزنند حقش هم هست دو درضمن حالا نشناسی و خوشتم نیاد نباید به عنوان یک هموطن تسلیت بگی اخه چیزی ازت کم میشه البته بگما زیادم مهم نیست من اصلا این خانوما نمیشناسم تو نت سرچ کردم دیدمش واقعا برای اینجور ادما متاسفم الان که مرتضی رفتش پیش خدا خدا هم رحمتش کنه و اینقدر طرفدار داره که نیاز به امثال خانم توسلی نداره به شما هم ربطی نداره خیلی شلوغش کردن یا ن مردم تصمیم میگرن ن شما عجب ادمایی پیدا میشن متاسفم و متاسفم برا اینجور ادما
      ویرایش توسط gole yas : 28 آبان 1393 در ساعت 01:05

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      کاری ندارم هانیه توسلی چی درباره مرتضی پاشایی گفته چون اصلا این حرفاش خیلی بی احترامی هستش خوب نمیشناسی که نشناس تسلیت نمیگی هاااااا نگو اصلا واسه مردم ایران مهم نیس اگه شما واقعا راست میگی حق نداری این کامنت را بزاری و بگی من خوشم نمیاد از سبک مرتضی پاشایی اصلا هیچ دلیلی نداره خودش باعث شده که مردم و طرفدارها اینطوری باهاش حرف بزنند حقش هم هست دو درضمن حالا نشناسی و خوشتم نیاد نباید به عنوان یک هموطن تسلیت بگی اخه چیزی ازت کم میشه البته بگما زیادم مهم نیست من اصلا این خانوما نمیشناسم تو نت سرچ کردم دیدمش واقعا برای اینجور ادما متاسفم الان که مرتضی رفتش پیش خدا خدا هم رحمتش کنه و اینقدر طرفدار داره که نیاز به امثال خانم توسلی نداره به شما هم ربطی نداره خیلی شلوغش کردن یا ن مردم تصمیم میگرن ن شما عجب ادمایی پیدا میشن متاسفم و متاسفم برا اینجور ادما
      درمورد رونالدو هم همین رو میگی؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)