خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 109
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      سلام مرسی .. شما خوبید دوست عزیز؟
      بله من 2018 شرکت کردم بالاترین درصدمم انکارا بود...80 درصد..هوشبری قبول شدم
      البته سال 2019 یه مقدار سطح امتحانو بالا بردن ..مثلا انکارا امسال بالاترین درصد 70 بود... بین 65 تا 70 کاندید شدن برای دندون و پزشکی... اینم اضافه کنم انکارا هشتاد سوالی نیست..صد تا سوال میده
      همه چی به خودتون بستگی داره ... شما با روزی پنج ساعت مطالعه و یه برنامه ریزی خوب حتما قبول میشی
      بسیار عالی
      موسسه میرفتید؟مثل متروپل و اینا؟یا خودتون کتاب ها رو گرفتید و خوندید؟
      الان آنکارا هستید؟منظورم رفتید هوشبری یا خیر؟
      یه پیجی یا سایتی که زیاد در این باره بنویسه سراغ دارید؟
      مثلا همین که بالاترین درصد 70 بوده رو چطوری و از کجا فهمیدید؟

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      هزینه های تحصیل در اونجا چطوریاس؟
      راستی yosدر ایران هم برگزار میشه یا برای آزمون رفتی ترکیه؟

هزینه های تحصیل متفاوته و بستگی به دانشگاهی که قبول شدید داره ولی فکر کنم به طور کی بین 3 تا 10 میلیون داریم شهریه ها رو
      یوس در ایران برگزار نمیشه خیر.فکر کنم قبلا برای یکی دو دانشگاه بود که برگزار میشد الان اونا هم نیستن ولی اطلاع دقیقی ندارم

3. Top | #78
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هزینه های تحصیل در اونجا چطوریاس؟
      راستی yosدر ایران هم برگزار میشه یا برای آزمون رفتی ترکیه؟
      هزینه دانشگاه از سالی 1 میلیون تومن شروع میشه...میرسه نهایتا به سالی 20 تومن...
      بله هرساله... اتاتورک_اینونو_سلیمان دمیرل_و.... حدود ده دانشگاه در تبریز و تهران حوزه دارن

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هزینه دانشگاه از سالی 1 میلیون تومن شروع میشه...میرسه نهایتا به سالی 20 تومن...
      بله هرساله... اتاتورک_اینونو_سلیمان دمیرل_و.... حدود ده دانشگاه در تبریز و تهران حوزه دارن
      سالی 20 ملیون؟این که از پردیسای خودمون هم کمتر هست.
      ممکنه کمی در مورد خود آزمون یوس توضیح بدی؟ سوالاش ازچه مباحثی هست و سطح سوالا چطوریاس.

5. Top | #80
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aslanoktay2020 نمایش پست ها
      بسیار عالی
      موسسه میرفتید؟مثل متروپل و اینا؟یا خودتون کتاب ها رو گرفتید و خوندید؟
      الان آنکارا هستید؟منظورم رفتید هوشبری یا خیر؟
      یه پیجی یا سایتی که زیاد در این باره بنویسه سراغ دارید؟
      مثلا همین که بالاترین درصد 70 بوده رو چطوری و از کجا فهمیدید؟
      هر ساله خود دانشگاه درصدای یوس رو انتشار میدن بیرون.... و این که حدودا 5000 نفر شرکت کننده داره هر دانشگاه
      خیر من موسسه نرفتم..البته یک ماهیی موسسه که اسمشم نمیبرم تو تهران رفتم... بیشتر کللاه بردار بودن... خیلی چیزای پیش پا افتاده رو میگن...
      من خودم احتمالا 2020 شرکت کنم...اما اینسری کتابای خود ایرانو میخونم...برای پزشکی یا دندون
      آزمون یوس بیشتر درکی هست تا حالت این که با تست زیاد زدن بشه قبول شد..... و این که جدیدا سوالات فیزیک و شیمی تحت عنوان پرابلم خیلی زیاد سوال میاد ازش...البته برای اونا هم منابعش موجوده
      بله من یک سال دانشگاه بهم فرصت داد برای تقویت زبان ..ایشالله بعد زبان میتونم دانشگاه رو شروع کنم

6. Top | #81
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سالی 20 ملیون؟این که از پردیسای خودمون هم کمتر هست. ممکنه کمی در مورد خود آزمون یوس توضیح بدی؟ سوالاش ازچه مباحثی هست و سطح سوالا چطوریاس.
      اگه درکی خونده باشی ازمون راحتیه... زمان بندی خیلی مهمه 120 تا 135 دقیقه وقت برای 80 تا 100 سوال منابعشم موجوده...متروپل و پوزا....اما من خودم بنظرم این کتابا برای یه مهندس خوبه..چون فرمولارو اثبات نکرده شما همون دیفرانسیل و هندسه و جبر رشته ریاضی رو بخونی عالیه هوش هم که خیلی راحته...سرچ کنی سوالات یوس نمونه سوالاتش میاد

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر ساله خود دانشگاه درصدای یوس رو انتشار میدن بیرون.... و این که حدودا 5000 نفر شرکت کننده داره هر دانشگاه
      خیر من موسسه نرفتم..البته یک ماهیی موسسه که اسمشم نمیبرم تو تهران رفتم... بیشتر کللاه بردار بودن... خیلی چیزای پیش پا افتاده رو میگن...
      من خودم احتمالا 2020 شرکت کنم...اما اینسری کتابای خود ایرانو میخونم...برای پزشکی یا دندون
      آزمون یوس بیشتر درکی هست تا حالت این که با تست زیاد زدن بشه قبول شد..... و این که جدیدا سوالات فیزیک و شیمی تحت عنوان پرابلم خیلی زیاد سوال میاد ازش...البته برای اونا هم منابعش موجوده
      بله من یک سال دانشگاه بهم فرصت داد برای تقویت زبان ..ایشالله بعد زبان میتونم دانشگاه رو شروع کنم
      کتابای خود ایران؟ منظورتون اینه برای پزشکی و دندون ایران؟
      متوجه نشدم منظورتون رو
      اوهوم.شما به نظرتون شیوه مطالعه و مرور و برنامه ریزی و البته منابع برای این ازمون چطوریا باید باشه؟

8. Top | #83
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aslanoktay2020 نمایش پست ها
      کتابای خود ایران؟ منظورتون اینه برای پزشکی و دندون ایران؟
      متوجه نشدم منظورتون رو
      اوهوم.شما به نظرتون شیوه مطالعه و مرور و برنامه ریزی و البته منابع برای این ازمون چطوریا باید باشه؟
      منظورم این بود کتابای رشته ریاضی و فیزک رو خوندن بهتره......برای ازمون یوس تا مثلا متروپل و پوزا
      البته بستگی به سطح شما داره..... شاید شما ریاضیات خیلی قوی داری
      بنظرم یه ازمون از هر دانشگاهی مثلا استانبول رو تو تایم خودش بزن..ببین کدوم قسمتا ضعف داری..رو همونا کار کن و تمرین کن...
      شیوه مطالعه شما باید طوری باشه که بتونی تک تک فرمول های ریاضی رو اثبات کنی برای خودت... چون نزدیک به صد تا مبحث از هندسه و ریاضی سوال ازش طرح میشه...
      صرفا با تست زدن و خوندن چهار تا کتاب متروپل نمیشه بالای نود زد...
      اما مطمئنم اگه به ریاضی علاقه مند باشی و حدودا پنج ساعت مطالعه روی مباحث داشته باشی.... بی شک صد میزنی

9. Top | #84
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منظورم این بود کتابای رشته ریاضی و فیزک رو خوندن بهتره......برای ازمون یوس تا مثلا متروپل و پوزا
      بنظرم یه ازمون از هر دانشگاهی مثلا استانبول رو تو تایم خودش بزن..ببین کدوم قسمتا ضعف داری..رو همونا کار کن و تمرین کن...
      شیوه مطالعه شما باید طوری باشه که بتونی تک تک فرمول های ریاضی رو اثبات کنی برای خودت... چون نزدیک به صد تا مبحث از هندسه و ریاضی سوال ازش طرح میشه...
      اما مطمئنم اگه به ریاضی علاقه مند باشی و حدودا پنج ساعت مطالعه روی مباحث داشته باشی.... بی شک صد میزنی
      کاملا متوجه منظورتون شدم بسیار ممنونم و سپاسگزار

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوست خوبم شما چیکار کردی؟ تصمیم گرفتی یوس بدی؟
      ممنون میشم نظر خودت رو بگی و اینکه اگه کانال و گروه به درد بخور در باره یوس داری برام بفرستی

11. Top | #86
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

12. Top | #87
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه بقیه دوستان هم میدونن لطفا جواب بدن
      لیست منابع آزمون yos رو از کجا میشه تهیه کرد ؟
      آزمون yos میگن از کنکور سخت تره و باید 100 اورد واقعیت داره؟
      بهتره yos بدیم یا آزمون sat?
      کانال یا سایت معتبر دارید که کامل راهنمایی کنه؟
      الان نمیدونم زبان ترکی کامل بخونم یا انگلیسی کدوم بهتره؟
      من تازه کنکور دادم رتبم هم بد نیست الان برای ازمون yos باید منابع جدا بخونم یا مثلا همین ریاضی و هندسه و مثلثات کنکور رو بیشتر بخونم؟
      برای تست هوش کتاب و تست باید خوند ؟
      آزمون yos تو ایران هم میشه داد؟
      برای فول شدن زبان ترکی چه کتابی بهتره؟ یا انگلیسی
      و اینکه برای کدوم دانشگاه ها آزمون بدم بهتره؟ مثلا حاجت تپه یا آنکارا یا چی
      ممنون اگه جواب بدین
      ویرایش توسط VENOM.M : 21 مرداد 1398 در ساعت 03:58

13. Top | #88
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا حالا فقط تمرکز کردین روی آزمون YOS؟
      اینهمه آزمون ورودی دیگه هم هست
      اینو ببین
      https://asiamelk.com/fa/blog/entranc...h-universities

14. Top | #89
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدرک ترکیه رو نه ایران قبول داره نه کشورهای پیشرفته . کل هزینه اش هم برای تحصیل و زندگی برای چندسال خوندن پزشکی، میلیارد رو رد میکنه. تازه آزمون هم داره . کلا این شیوه دور زدن کنکور از طریق رفتن به یک کشور خارجی کلا شکست خورده است به علت دلایل متعددی که وجود داره.

15. Top | #90
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها
      مدرک ترکیه رو نه ایران قبول داره نه کشورهای پیشرفته . کل هزینه اش هم برای تحصیل و زندگی برای چندسال خوندن پزشکی، میلیارد رو رد میکنه. تازه آزمون هم داره . کلا این شیوه دور زدن کنکور از طریق رفتن به یک کشور خارجی کلا شکست خورده است به علت دلایل متعددی که وجود داره.
      دقیقا
      البته دانشگاه های معتبرش رو اگر کسی بتونه قبول بشه ارزش داره مثلا استانبول و کوچ و یا حات تپه دانشگاه های خوب ترکیه هستن که میشه ازشون مدرک گرفت و رفت المان

در کل دوست منن و همکلاسیم تو ترکیه داره دندون پزشکی میخونه و خودش داره میگه ایران کسی بتونه قبو لبشه خیلی بهتر از اینجاست /
      الانم سه راه داره یا اونجا تخصص اش رو بره دانشگاه معتبری که ایران مدرکش رو قبول داره و برگرده ایران
      یا بره دانشگاه معتبر تخصص بگیره و بره المان
      و یا اینکه تو ترکیه بمونه

کلا مهاجرت خیلی خیلی خیلی خیلی سخته و هزینه بر و فرسایشی

" چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن