خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 202 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 3028
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      بچه ها من امشب ادبیات موضوعی رو خریدمش.هرکس داره بیاد یه توضیحی بده چطوری بخونمش و برسونم به آزمون. حجمش وحشتناک بود ماشالا. واژه ها و املا و تاریخ ادبیات رو از الان از رو اون بخونم یا بذارم برا بعد عید عایا؟ هرکس داره بیاد یه اطلاعاتی بده مرسی
      بسیار خوب میباشد ادب موضوعی.فقط یه چیزی اون موضوعاتی که گفتی از اسفتد شروع ولی روزی 45 m ارایه+زبان فارسی بخون.
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
      یه سوال؟
      به نظرتون اگه من بتونم در طول روز 12 13 ساعت رو خوب بخونم میتونم آخر شب یک فیلم یا یک قسمت از سریال های هفتگی رو نگاه کنم؟یا بده؟
      ببین سریال و فیلم های دنباله دار بدیش اینه که باعث میشه هی بخوای بقیش رو ببینی و ناخودآگاه بدون اینکه متوجه ش و بخوای ذهنت درگیرش میشه. تفریح روزانه و هفتگی لازمه اما سعی کن این چندماه رو یه سری تفریحای بهتر بذاری مثه پارک ورزش خوندن جمله های انرژی مثبت دیدن ویدیو های انرژی مثبت گوش کردن به همایش های مشاوره ای و اینا. کلا این مدت رو زندگیت رو وقف کنکور کن با این تفریحا به نظرمن بهتره.بازم نمیدونم.موفق باشی
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      یه سوال؟
      به نظرتون اگه من بتونم در طول روز 12 13 ساعت رو خوب بخونم میتونم آخر شب یک فیلم یا یک قسمت از سریال های هفتگی رو نگاه کنم؟یا بده؟
      فقط 2 تا در هفته خوبه.بیشتر بسیار بد میباشد.به طور مثال من grimm و walking dead را دنبال مینمایم.
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      ویرایش توسط angel : 27 آبان 1393 در ساعت 09:59

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad96 نمایش پست ها
      بسیار خوب میباشد ادب موضوعی.فقط یه چیزی اون موضوعاتی که گفتی از اسفتد شروع ولی روزی 45 m ارایه+زبان فارسی بخون.
      فک میکنم روزی 1.5 تا 2 ساعت باید ادبیات رو بذارم تا برسم به حجم آزمون.حساب که کردم خیلی تست بودش.هرروز باید بزنم زبان فارسی و آرایه رو. بعد املا لغت و تاریخ ادبیات رو الان از رو الگو بخونم با آزمونا عید به بعد از رو موضوعی تست بزنم خوبه؟ حجمش رو دیدم خدایی خوف کردم.اما کتاب فوق العاده جامع و خوبیه
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      یه سوال؟
      میتونی اما ببین این سریالای دنباله دار ذهن آدمو مشغول میکنه همش تو فکر آدمه همش میگی یعنی قسمت بعدی چی میشه باز خودت میدونی
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بهزاد جان بنده هم 3 روز از دست دادم.چی میگی انجل.چه کنیم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

الگو رو من زمانی خوندم که فیزیکم توپ بود.اصولا فیزیک الگو به تازه کارها توصیه نمیشه وگرنه بسیار توپ میباشد.
      اقای دکتر برای تازه کارها پس چه پیشنهاد میکنید که از 0 اموزش داده باشه؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      فک میکنم روزی 1.5 تا 2 ساعت باید ادبیات رو بذارم تا برسم به حجم آزمون.حساب که کردم خیلی تست بودش.هرروز باید بزنم زبان فارسی و آرایه رو. بعد املا لغت و تاریخ ادبیات رو الان از رو الگو بخونم با آزمونا عید به بعد از رو موضوعی تست بزنم خوبه؟ حجمش رو دیدم خدایی خوف کردم.اما کتاب فوق العاده جامع و خوبیه
      آجی این کتاب که میگی مال گاجه؟ بعد همه موضوعات رو توش داره؟ یعنی اگه اینو بگیرم لازم نیست که چیز دیگه بخونم؟
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      برا چی انقدر زیاد منابع؟شما لغت+املا کتاب هامون سبطی رو الان بخون عید به بعد تست موضوعی.تاریخ کنکور امسال ثابت کرد که اعلام پشت کتابها+اول متن کتابها کافیه تست لازم نیست بزنی بعد عید وقت زیاد داشتی چرا بزن.الان وقت محکم کردن پایه های ارایه و مخصوصا زبان میباشد.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      اقای دکتر برای تازه کارها پس چه پیشنهاد میکنید که از 0 اموزش داده باشه؟
      بنده اگر 0 میبودم کلاس میرفتم.دنبال کتاب و ... نبودم.حالا خود دانید.

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloojoon نمایش پست ها
      آجی این کتاب که میگی مال گاجه؟ بعد همه موضوعات رو توش داره؟ یعنی اگه اینو بگیرم لازم نیست که چیز دیگه بخونم؟
      آره نیلویی مال گاجه ادبیات موضوعی. آره همه رو داره.اما برا املا لغت و تاریخ ادبیات جدا بخون چون درس به درس نداره اما تستای فوق العاده خوبی داره برای عید به بعد.آرایه و قرابت و زبان فارسیش رو میتونی بخونی از رو همین.همه سوالا رو تیپ بندی کرده به نظرمن خیلی کتاب خوبیه
      لطفا با تامل ببینید...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      آره نیلویی مال گاجه ادبیات موضوعی. آره همه رو داره.اما برا املا لغت و تاریخ ادبیات جدا بخون چون درس به درس نداره اما تستای فوق العاده خوبی داره برای عید به بعد.آرایه و قرابت و زبان فارسیش رو میتونی بخونی از رو همین.همه سوالا رو تیپ بندی کرده به نظرمن خیلی کتاب خوبیه
      ارایه و قرابت و زبان فارسیشم درس به درس نیست؟ اگه نیس چطور برای ازمون جدا میکنی که کدومارو بخونی کدومارو نخونی

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا چی انقدر زیاد منابع؟شما لغت+املا کتاب هامون سبطی رو الان بخون عید به بعد تست موضوعی.تاریخ کنکور امسال ثابت کرد که اعلام پشت کتابها+اول متن کتابها کافیه تست لازم نیست بزنی بعد عید وقت زیاد داشتی چرا بزن.الان وقت محکم کردن پایه های ارایه و مخصوصا زبان میباشد.

.
      نه دیگه فقط همین موضوعی رو دارم با املا لغت الگو چون درس به درسه برا آزمونا خوبه. همین. تاریخ ادبیاتم از خود کتاب میخونم. الان که موضوعی خریدم خیلی خوب شد دیگه فقط یه منبع شد. اما باید این هفته خیلی بخونمش که برسم به آزمون.تستاش زیادن
      لطفا با تامل ببینید...

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloojoon نمایش پست ها
      ارایه و قرابت و زبان فارسیشم درس به درس نیست؟ اگه نیس چطور برای ازمون جدا میکنی که کدومارو بخونی کدومارو نخونی
      قرابتش درس به درسه اما ارایه نه دیگه مثلا تشبیه استعاره مجاز اینطوریه. زبان فارسیشم نه مثلا واژه تکواژ ساختمان واژه... اینطوریه.آرایه رو که خودم میخونم جدا از آزمون. زبان فارسی رو هم تطبیق میدم.برو این سایته شاید کمکت کرد: ادبیات موضوعی
      لطفا با تامل ببینید...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه دیگه فقط همین موضوعی رو دارم با املا لغت الگو چون درس به درسه برا آزمونا خوبه. همین. تاریخ ادبیاتم از خود کتاب میخونم. الان که موضوعی خریدم خیلی خوب شد دیگه فقط یه منبع شد. اما باید این هفته خیلی بخونمش که برسم به آزمون.تستاش زیادن
      دیگه خود کتاب درسی یا گاج سبز رو نمیخونی؟مث معنی جملات و اشعار یا خودآزمایی ها

music only arash

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیگه خود کتاب درسی یا گاج سبز رو نمیخونی؟مث معنی جملات و اشعار یا خودآزمایی ها
      کلا کتاب درسی رو درحد یه نگاه که بدونم درس راجع به چیه نگاه میکنم. ازپارسال یادمه خب
      لطفا با تامل ببینید...

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      لازم نیست از 1 ساعت بیشتر بخونی.زبان فارسی که جدا جدایه.ولی ارایه نمیخواد مثلا فقط استعاره بزنی از هر ارایه 15 تا بزن.باز ازمون بعدی 15 تا بعدی.

صفحه 2 از 202 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 38 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن