خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 149
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

شروعی دوباره ، این بار مصمم تر ... (ویژه کنکوریای 94)

سلام به دوستای کنکوری ، با انگیزه و تلاشگر خودم

ما ی تاپیک داشتیم که آنجل عزیز راه انداخت با نام شروعی دوباره که اولش خیلی خوب بود و بحثای درسی و رقابت و پرسش و پاسخ های کنکوری و ... اما متاسفانه بدلیل اسپم های زیاد تبدیل به گپ خونه شد و آقای آراز هم این تاپیک رو به قسمت تاپیک های دنباله دار انتقال داد و خب بهمین دلیل گاهی تاپیک از موضوع اصلیش به کلی دور میشه و حتی افراد غیر کنکوری هم بعنوان گپ خونه ازش استفاده میکنن!! ....
      این تاپیک فقط و فقط و فقط برای مسایل و پرسش های درسی و کنکوری و ایجاد رقابتی سالم همراه با رفاقت و صمیمیت و بدور از هرگونه حاشیه زده شده ، از دوستای عزیزم خواهش میکنم که از هرگونه اسپم و بحث های خارج از این موضوع خودداری کنن و پست های اسپم گزارش داده میشه ، همچنین لطف کنید بحث خارج از موضوع انجام ندید که ادامش بنویسید رفع اسپم ... این پست ها هم گزارش داده میشه ، برای تشکر هم لازم به پست نیست از گزینه تشکر که در سمت راست هر پست زده شده میتونید استفاده کنید...

از کاربران پاسخگو و راهنما و همه ی دوستانی که با انگیزه بالا برای هدف والاشون تلاش میکنن خواهش میکنم که در این تاپیک برای موفقیت هرچه بیشتر کنکوریای عزیز همکاری کنند...

به امید فردایی روشن و موفقیت همه شما عزیزان ...
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

ویرایش توسط nitah : 24 آبان 1393 در ساعت 14:43

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وجود اینکه فارغ التحصیل هستیم و شرایطمون تا حدی بیشتر بهم شبیه هست می تونیم بهتر بهم کمک کنیم . تاپیک قبلی هم

بیشتر شبیه تاپیک «کانونی ها» بود تا پشت کنکوری ها ! همگی اینجا باشیم و باهم مشکلاتمون رو رد و بدل کنیم و پاسخشون رو بگیریم بهتره .

البته میشه هم در مورد بودجه بندی آزمون ها و سوالات هم باهم بحث کنیم .

خیلی ممنون

اولیش رو هم خودم می پرسم : برای زیست به نظرتون لازمه چند منبع داشته باشیم ؟ چند منبعی نه در این حد که مثلا سر در گم بشیم و ندونیم از کدوم بخونیم !

منظورم اینه که بعد از اینکه از منبع اصلیمون تست ها رو زدیم در صورت وقت اضافه از منبع دومی هم برای آشنایی با سوالات بیشتر استفاده کنیم .

این طور بهتره یا اینکه یک منبع داشته باشیم و چند بار تستاش رو بزنیم( به قول گاج !)

به این خاطر میگم که زیست با بقیه ی درسا فرق داره ، چون تنوع تستش بالاست و وگرنه برای درسایِ دیگه قطعا" چند بار زدن تست ها بهتره .
      به راهِ بادیه رفتن به از نشستنِ باطل

اگر مُراد نیابم ، به قدر وُسع بکوشم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط veteran نمایش پست ها
      وجود اینکه فارغ التحصیل هستیم و شرایطمون تا حدی بیشتر بهم شبیه هست می تونیم بهتر بهم کمک کنیم . تاپیک قبلی هم

بیشتر شبیه تاپیک «کانونی ها» بود تا پشت کنکوری ها ! همگی اینجا باشیم و باهم مشکلاتمون رو رد و بدل کنیم و پاسخشون رو بگیریم بهتره .

البته میشه هم در مورد بودجه بندی آزمون ها و سوالات هم باهم بحث کنیم .

خیلی ممنون

اولیش رو هم خودم می پرسم : برای زیست به نظرتون لازمه چند منبع داشته باشیم ؟ چند منبعی نه در این حد که مثلا سر در گم بشیم و ندونیم از کدوم بخونیم !

منظورم اینه که بعد از اینکه از منبع اصلیمون تست ها رو زدیم در صورت وقت اضافه از منبع دومی هم برای آشنایی با سوالات بیشتر استفاده کنیم .

این طور بهتره یا اینکه یک منبع داشته باشیم و چند بار تستاش رو بزنیم( به قول گاج !)

به این خاطر میگم که زیست با بقیه ی درسا فرق داره ، چون تنوع تستش بالاست و وگرنه برای درسایِ دیگه قطعا" چند بار زدن تست ها بهتره .

بنظر من بستگی به منبع اصلیت داره
      مثلا من خودم منبع اصلیم خیلی سبز اما بجز سومش بقیه کتاباش تستاش زیاد با سبک کنکورای الان هماهنگ نیست برا همین کنارش میکرو گاج رو گرفتم که خب کلا خیلی کتاب خوبیه اگر وقت داشته باشی کار کنی روش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به نظر من زیست روباید اینجوری بخونی...اول یه دور کتاب...بعدش تست منبع اول و مشخص کردن حدود 20تا سوال مهم....بعد دو باره کتاب البته پوشاندن نقاط ضعفی که از کتاب تست اول پیدا کردیم...بعد تست منبع دوم و مشخص کردن سوالات مهمش حدود 20تا...بعدش یادداشت کردن نکاتی که یادت میره و اون یادداشت ها رو هر روز مرور کردن...اخر هم اون20+20تا تست مهم رو مرور کردن

حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
هوس برای تو ! عفاف برای من !
هــــــــــــــزار ســـــــال گذشت این مرض درمان نشد !!
همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..
براستی زن بودن کار مشکلی است :
مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک سالمند فکر کنی؛...
.

"سیمین دانشور"

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من پیشنهاد میکنم که بعد از خوندن کتاب و اگر کنارش درسنامه های خیلی سبز یا همایش نشر دریافت و ... میخونید اول از همه سراغ تست های کنکور برید و اونارو بزنید و اشکالاتتون رو برطرف کنید بعد سراغ تست های سنجش و بعد تالیفی ... برید ، چون من از هر رتبه برتری که پرسیدم بیشتر روی کتاب و سوالات کنکور زوم میکردن !
      تو همه چیت تکمیله !

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      من شدیدا انگیزمو از دست دادم چی کار کنم؟
      به یک مشاور مراجعه کن
      فایل های صوتی و مقالات انگیزشی استاد افشار هم خوبن
      و ویدیوهای ایمان سرورپور
      در کل انگیزه رو خودت باید درونت بوجود بیاری مثل فکر کردن به هدف و اینده خوبی که در انتظارته ...
      تو همه چیت تکمیله !

ویرایش توسط nitah : 24 آبان 1393 در ساعت 13:20

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      /بچه ها به نظرتون حداکثر رتبه ای که میشه از الان خوند و به دست اورد چقده؟
      پیشنهاد میکنم سوال هایی که جواب مشخصی ندارند و جوابشون به عامل های زیادی مربوط میشه نپرسید!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      /بچه ها به نظرتون حداکثر رتبه ای که میشه از الان خوند و به دست اورد چقده؟
      نمیشه تخمین زد بستگی به تلاشت داره ، خیلیا هستن که از الان میخونن و دو رقمی میشن چون خوب میخونن خیلیا از چندماه پیش شروع کردن و بخاطر کیفیت کم مطالعه رتبه خوبی نمیارن ، کلا بستگی به تلاشت داره بیشتر تا زمان شروع هنوزم دیر نشده برای یک شروع عالی و رتبه خوب ، ولی نه اینکه یک ماه بعد هم بیای و بگی از الان بخونم چی میشه ...
      تو همه چیت تکمیله !

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از کجا بدونیم که ساعت مطالعمون مفید بوده؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kind نمایش پست ها
      از کجا بدونیم که ساعت مطالعمون مفید بوده؟
      از نتیجه ای که میگیری تو تست زدن و ازمونا !
      اگه وقتی هرچقدر هم میخونی نتیجه نمیگیری و تراز خوبی کسب نمیکنی و مشکل سرعت عمل نداری پس مطمن باش مشکل تو کیفیت درس خوندنته
      اونوقت معلوم میشه که ساعت مطالعت مفید بوده یا نه
      تو همه چیت تکمیله !

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نیتا عزیزم واس تاپیک خیلی خیلی ممنون ♥
      میخوام منبع عربیمو عوض کنم ، الان گیر کردم بین دوتا کتاب.فوت و فن و گاج.کدوم بهتره به نظرتون واس منی که عربیم زیر خط فقره؟؟؟
      ﺍﺯ ﯾﻪ ﺟــﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ . . .
      ﻓﻘﻂ ﯾــﻪ ﺣــﺲ ﺩﺍﺭﯼ، ﺣﺲِِ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺗﯽ !
      ﻧــﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘــﻦ ﻫـــﺎ ﺧﻮﺷﺤـــﺎﻝ ﻣﯿــﺸﯽﻭ
      ﻧــﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘـــﻦ ﻫـــﺎ ﻧــﺎﺭﺍﺣﺖ ...!

{ ﻋﻠﯿﺮﺿﺎ ﺭﻭﺷﻦ }

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_Honey نمایش پست ها
      نیتا عزیزم واس تاپیک خیلی خیلی ممنون ♥
      میخوام منبع عربیمو عوض کنم ، الان گیر کردم بین دوتا کتاب.فوت و فن و گاج.کدوم بهتره به نظرتون واس منی که عربیم زیر خط فقره؟؟؟
      گلم واسه عربیت چون مثل خودمی!!(البته سابق خودم!!!) من با فیلم های مهندس ناصح زاده از سایت آلا عربی رو پیش میرم که میگه اول تستای ابی کانون بعد خیلی سبز که من ابی رو ندارم ولی همون جامع خیلی سبز خیلی کتاب خوبیه و میتونه بهت کمک کنه ، منم عربی قواعد صفر بودم الان خیلی خوب میزنم یعنی پیشرفتم رو به چشم دیدم !!!
      فوت و فن هم شنیدم تعریفشو اما بنظرم واسه کسی که عربیش خیلی ضعیفه خوب نیست
      گاج هم عربیش خوبه بیشتر از فوت و فن تعریفش رو شنیدم
      تو همه چیت تکمیله !

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام روزی 8 ساعت مطالعه برای ما که فارغ التحصیل هستیم کافیه یا نه؟

من الان با روزی 6 ساعت یک درسم همیشه بالای 90 و 4 تا از دترسام بالای 80 و بقیه هم بین 50 الی 60 هستش به نظرتون خوبه؟؟؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

من الان با روزی 6 ساعت یک درسم همیشه بالای 90 و 4 تا از دترسام بالای 80 و بقیه هم بین 50 الی 60 هستش به نظرتون خوبه؟؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها

خیلی عالیه اگه این درصداته ، سعی کن اون 50.60 هم برسونی بالا 80
      بستگی به کیفیت درس خوندنت داره وقتی تو با 8ساعت خوب نتیجه میگیری پس کافیه البته اگه بتونی بیشترش کنی کم کم که بهتر نتیجه بگیری هم بد نیست!!
      تو همه چیت تکمیله !

15. Top | #15
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      بستگی به کیفیت درس خوندنت داره وقتی تو با 8ساعت خوب نتیجه میگیری پس کافیه البته اگه بتونی بیشترش کنی کم کم که بهتر نتیجه بگیری هم بد نیست!!
      اون درصدای کم هم عربی و ادبیات و فیزیک هستش منابعم به نظرت خوبه؟؟
      عربی: گاج سفید
      فیزیک: گاج نقره ای
      ادبیات: گاج موضوعی

نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      اون درصدای کم هم عربی و ادبیات و فیزیک هستش منابعم به نظرت خوبه؟؟
      عربی: گاج سفید
      فیزیک: گاج نقره ای
      ادبیات: گاج موضوعی

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن