خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

روزی چند ساعت درس بخونم؟؟! + یه برنامه‌ریزی خوب

سلام دوستان من سال سوم ریاضی هستمميخواستم بودنم چند ساعت تو روز درس بخونم! چند ساعت تست بزنم و... راستش واقعا وقت خیلی سریع میگذرهدر ضمن ساعت خواب رو هم توضیح بدین با تشکر

2. Top | #2
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fariborz76 نمایش پست ها
      سلام دوستان من سال سوم ریاضی هستمميخواستم بودنم چند ساعت تو روز درس بخونم! چند ساعت تست بزنم و... راستش واقعا وقت خیلی سریع میگذرهدر ضمن ساعت خواب رو هم توضیح بدین با تشکر
      الان زیاد خودتو با درس خوندن خسته نکن که سال چهارم انگیزه ای برای خوندن نداشته باشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اتفاقا امسال باید بشینی درس بخونی حسابی هم بخونی چون اگه نکنی چهارم انگیزت از دست میره هی باخودت میگی چرا یکسال زودتر شروع نکردم فعلا روچهار ساعت شروع ( ثابت باشه اگه شده روزی سه ساعت هم بخونی ولی ثابت اینکه یه روز سه ساعت فرداش ده ساعت) بعد هفته ای نیم ساعت نه بیشتر زیادش کن
      روزی شیخی به خانه ای وارد شد و از در دیگر خارج شد...

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من خودم سال سوم کانون می رفتم و روزی 4 ساعت هم (جدا از مدرسه) درس و تست بود
      برای همان سال چهارم نیز زیاد درس نمیخوندم (به نسبت بقیه چهارمی ها)

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه چیز بهت بگم اب پاکی رو بریزم رو دستت...
      اینقد بخون تا پاره شی..اصلا جون واست نمونه...این حرفا هم که میگن هفته 30-40 بذار کنار...تا جان داری بخون....تا بهترین جا قبول شی...به این فکرم نباش سال دیگه فشار بذاری...

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      من خودم سال سوم کانون می رفتم و روزی 4 ساعت هم (جدا از مدرسه) درس و تست بود
      برای همان سال چهارم نیز زیاد درس نمیخوندم (به نسبت بقیه چهارمی ها)
      خوب این کار اشتباهی است

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط design46 نمایش پست ها
      الان زیاد خودتو با درس خوندن خسته نکن که سال چهارم انگیزه ای برای خوندن نداشته باشی
      کی گفته این حرفا رو ؟ انگیزی چه ربطی به ساعت مطالعه داره ؟ الان یه هم استانی عزیز به اسم خانم سارا همتی تو کانون فک کنم برترین رشته ی چهارم تجربیه . ایشون تو سوم هم برترین نفر بودند . پس چرا انگیزشون کم تر نشده ؟ این حرفا کشک . هر چه قد بخونی همونقدر آش میخوری

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      خوب این کار اشتباهی است

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

کی گفته این حرفا رو ؟ انگیزی چه ربطی به ساعت مطالعه داره ؟ الان یه هم استانی عزیز به اسم خانم سارا همتی تو کانون فک کنم برترین رشته ی چهارم تجربیه . ایشون تو سوم هم برترین نفر بودند . پس چرا انگیزشون کم تر نشده ؟ این حرفا کشک . هر چه قد بخونی همونقدر آش میخوری
      شما برو نتایج تحقیقاتت رو روی خودت پیاده کن تا پزشکی تهران قبول بشوی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوندن مهمه ولي استعداد مهتره اول ببين استعداد خوندنت چقد بعد برا خودت برنامه ريزي كن.
      مثلا كسي كه ضريب هوشي ١٣٥ داره خودش تقريبا ميتونه روابط رياضي و فيزيكو پيدا كنه و ٢يا٣ ساعت درس براش كافيه. بايد با توجه به ضريب هوشي و پايه هم كتاب كمك اموزشي بگيري هم برا خودت برنامه بريزي كني

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnosa1995 نمایش پست ها
      خوندن مهمه ولي استعداد مهتره اول ببين استعداد خوندنت چقد بعد برا خودت برنامه ريزي كن.
      مثلا كسي كه ضريب هوشي ١٣٥ داره خودش تقريبا ميتونه روابط رياضي و فيزيكو پيدا كنه و ٢يا٣ ساعت درس براش كافيه. بايد با توجه به ضريب هوشي و پايه هم كتاب كمك اموزشي بگيري هم برا خودت برنامه بريزي كني
      دقیقا چیزی که خیلی ها نادیدش میگیرن همینه! غلطه بگیم سطح هوش و استعداد توی همه یکیه!

یکی یک مسئله ریاضی رو 10 دقیقه از رو درسنامه میخونه توی 30 دقیقه هم چند ده تا تست میزنه و اون مبحث رو کامل جمع میکنه!

یکی یک ساعت از رو درسنامه میخونه و یک ساعت تست میزنه شاید از نفر اولی هم نتیجه بدتری بگیره! چون شاید پایش ضعیفه یا همون علاقه و ضریب هوشیش پایینه

این رو هم اضافه کنم هیچی بدونِ زحمت به دست نمیاد! نفرِ اولی اونقد کار کرده که به اون سطح از تسلط رسیده! صدم صدمِ درصد های شما مالِ زحمتاتونه!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      دقیقا چیزی که خیلی ها نادیدش میگیرن همینه! غلطه بگیم سطح هوش و استعداد توی همه یکیه!

یکی یک مسئله ریاضی رو 10 دقیقه از رو درسنامه میخونه توی 30 دقیقه هم چند ده تا تست میزنه و اون مبحث رو کامل جمع میکنه!

یکی یک ساعت از رو درسنامه میخونه و یک ساعت تست میزنه شاید از نفر اولی هم نتیجه بدتری بگیره! چون شاید پایش ضعیفه یا همون علاقه و ضریب هوشیش پایینه

این رو هم اضافه کنم هیچی بدونِ زحمت به دست نمیاد! نفرِ اولی اونقد کار کرده که به اون سطح از تسلط رسیده! صدم صدمِ درصد های شما مالِ زحمتاتونه!
      گل گفتید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)