خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

نقش خشونت در تکامل صورت(زیست جانوری)

نقش خشونت در تکامل صورت

دانشمندان دانشگاه یوتا به تازگی نظریه جدیدی را در خصوص نقش خشونت در تکامل صورت انسان‌های اولیه ارائه داده‌اند.
      بر اساس این مطالعه، نسخه ماقبل‌ تاریخ جنگ بر سر زنان، منابع و دیگر اختلافات عامل تکامل صورت اجداد اولیه انسان بوده‌ است.
      دیوید کریر و مایکل مورگان از دانشگاه یوتا ادعا کرده اند: صورت‌های انسان، به ویژه‌ صورت‌های اجداد جنوبی‌ کپی (Australopithecus)، به گونه‌ای تکامل یافتند تا آسیب وارده ناشی از ضربات را در طول جنگ‌های بین مردان به حداقل برسانند.
      یافته‌های جدید جایگزینی برای فرضیه پیشین خواهد بود که بر اساس آن، تکامل صورت‌های قوی اجداد اولیه انسان عمدتا ناشی از نیاز به جویدن غذاهای سختی مانند فندق‌ها بوده است.
      این تحقیق بر اساس مطالعه قبلی کریر و مورگان شکل گرفت که بر اساس آن، خشونت نقش بسیار مهمتری را در تکامل انسان در مقایسه با آنچه بسیاری معتقدند، ایفا کرده است.
      چنین یافته‌هایی همچنین این موضوع را مطرح می‌کند که آیا گذشته‌های دور انسان خشونت‌آمیز بوده است یا خیر. این موضوع یکی از مباحث عامل اختلاف‌ نظرهای موجود در میان متفکران لقب گرفته است.
      جزئیات این دستاورد علمی در مجله Biological Reviews منتشر می‌شود.

www.Biocell.ir
      ویرایش توسط kouchoulou : 22 آبان 1393 در ساعت 12:43

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      جالبه...اولش جای مغز کوچیکه بعد بزرگتر شده...فک کنم اوایل اجداد انسان بی عقل بودن

حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
هوس برای تو ! عفاف برای من !
هــــــــــــــزار ســـــــال گذشت این مرض درمان نشد !!
همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..
براستی زن بودن کار مشکلی است :
مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک سالمند فکر کنی؛...
.

"سیمین دانشور"

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zn.d نمایش پست ها
      جالبه...اولش جای مغز کوچیکه بعد بزرگتر شده...فک کنم اوایل اجداد انسان بی عقل بودن
      دقیقا...مغز کوچیک بوده ولی کم عقلی رو نمیدونم.
      و این یکی از دلایلی هست که میگن انسانها از بعضی گونه های پریماتها مشتق شده اند

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      جالب بود ! لبخند میتونه خیلی فیس رو زیباتر جلوه بدهد:yahoo (1):

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن