خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

زیست مولکولی =} تهران به هاروارد - خواهشا کمکم کنید

اگر ایده ای ابتدا مضحک به نظر نیاید,نمی شود به ان امید بست.

آلبریت انیشتین

سلام دوستان

میدونم شاید مضحک به نظر بیاد ولی من این رو میخوام

من میخوام دانشگاه تهران رشته ی زیست سلولی در بیام و بعد برم دانشگاه هاروارد

میدونم کار اسونی نیست
      میدونم

اما من این رو میخوام

میخواستم بدونم همچین چیزی ممکنه ؟ چطور ؟ از الان باید چکارهایی انجام بدم ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انواع اسکولارشیپ
      به این سایت برو و اول درباره ی اسکولارشیپ کمی اطلاعات به دست بیار بعدش تلاش و تلاش و تلاش...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معدل بسیار بالا در مقطع لیسانس(19 به بالا)+تافل بالای 105+حد اقل 2 مقاله isi ژورنال معتبر با ایمپکت بالا+ریکامند از اساتید برتر در اون رشته و گرایش+و در آخر اینکه باید رزومه پرباری داشته باشید.دانشگاه های آمریکا به شدت تافل محور +فوکس بر روی معدل لیسانستون.
      در ضمن توجه داشته باش که فاند در مقطع ارشد گرفتن بسیار سخت و فوق العاده رقابتیه.و شرط موفقیت در این رقابت رزومه پرباری هست که در دوران لیسانس برای خودت کسب میکنی.
      در ضمن آزمونی به نام Gre وجود داره که دقیق نمیدونم برای این رشته نیازی به ارائه هست یا نه.ولی اگر نیاز باشه (مراجعه کن به لینک دانشگاه مورد نظر در قسمت requirement های مورد نیاز برای ادمیشن) از همون اول برنامه ریزی خوبی براش انجام بده.(نمره این آزمون بسیار بسیار بسیار جهت گرفتن پذیرش اهمیت داره)
      GRE General - Apply Abroad
      سبز باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadfathi نمایش پست ها
      اگر ایده ای ابتدا مضحک به نظر نیاید,نمی شود به ان امید بست.

آلبریت انیشتین

سلام دوستان

میدونم شاید مضحک به نظر بیاد ولی من این رو میخوام

من میخوام دانشگاه تهران رشته ی زیست سلولی در بیام و بعد برم دانشگاه هاروارد

میدونم کار اسونی نیست
      میدونم

اما من این رو میخوام

میخواستم بدونم همچین چیزی ممکنه ؟ چطور ؟ از الان باید چکارهایی انجام بدم ؟

سلام.
      اصلا مضحک نیست چرا نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما می تونی.
      ولی هاروارد پولیه یعنی دانشگاه خصوصیه و توی آمریکا هم به قدری گرونه که فقط ثروتمندترین و باهوش ترین افراد می تونن برن و در ضمن چون اکثرا بچه سناتور و معروف و .... هستن از نظر پذیرش سختگیرن.البته از خداشون هم باید باشه که یک ایرانی بره دانشگاهشون ولی خب دیگه
      شما درس بخون + آدم درستکاری باش-------------موفق می شی.

یه همایش تحصیل در خارج هم شرکت کن معمولا رایگانه و فقط از وسطاش میشه تبلیغات.کمکت می کنه.هاروارد رو هم زیاد روش زوم نباش.از هاروارد بهتر هم هست فقط اسمش فرق داره.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هاروارد بیشتر نم.نه ی یک دانشگاه خوب بود )

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط master_2013 نمایش پست ها
      معدل بسیار بالا در مقطع لیسانس(19 به بالا)+تافل بالای 105+حد اقل 2 مقاله isi ژورنال معتبر با ایمپکت بالا+ریکامند از اساتید برتر در اون رشته و گرایش+و در آخر اینکه باید رزومه پرباری داشته باشید.دانشگاه های آمریکا به شدت تافل محور +فوکس بر روی معدل لیسانستون.
      در ضمن توجه داشته باش که فاند در مقطع ارشد گرفتن بسیار سخت و فوق العاده رقابتیه.و شرط موفقیت در این رقابت رزومه پرباری هست که در دوران لیسانس برای خودت کسب میکنی.
      در ضمن آزمونی به نام gre وجود داره که دقیق نمیدونم برای این رشته نیازی به ارائه هست یا نه.ولی اگر نیاز باشه (مراجعه کن به لینک دانشگاه مورد نظر در قسمت requirement های مورد نیاز برای ادمیشن) از همون اول برنامه ریزی خوبی براش انجام بده.(نمره این آزمون بسیار بسیار بسیار جهت گرفتن پذیرش اهمیت داره)
      gre general - apply abroad
      سبز باشی
      ممنون از اطلاعاتتون.
      بله هم gre نیازه و هم ielts.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط master_2013 نمایش پست ها
      در ضمن آزمونی به نام Gre وجود داره که دقیق نمیدونم برای این رشته نیازی به ارائه هست یا نه.ولی اگر نیاز باشه (مراجعه کن به لینک دانشگاه مورد نظر در قسمت requirement های مورد نیاز برای ادمیشن) از همون اول برنامه ریزی خوبی براش انجام بده.(نمره این آزمون بسیار بسیار بسیار جهت گرفتن پذیرش اهمیت داره)
      GRE General - Apply Abroad
      سبز باشی

تشکر میکنم از دوست نازنینم بابت توضیحات جامع
      در ادامه باید به یه نکته اشاره کنم که بعضا دانشگاه های تاپ دنیا غیر از فعالیت های علمی ، سایر فعالیت رو هم ارزیابی میکنند
      برای مثال دانشگاه استفورد میزان یادگیری شطرنج شما تاثیر گذار است .
      پیشنهاد میکنم از دوستانی ک در دانشگاه هاوارد مشغول به تحصیل هستند ارتباط برقرار کنید . چرا که بسیار تاثیر گذار است .

با آرزوی موفقیت شما در دنیا

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از کمک همتون ممنونم
      فقط میخواستم بدونم چطور میتونم سوالاتم رو از یک سری از دانشجویانی که رفتند بپرسم؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در خود دانشگاه هر دانشجو يك استاد راهنما داره اون فرد اين موارد و اينكه چه مداركي براي آمريكا لازم داري رو بهت ميگه يا كمكت ميكنه تا پيدا كني.پيروز باشي
      ویرایش توسط last shot : 24 آبان 1393 در ساعت 19:06

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هاروارد چه خبره مگه!!

هدفی که واسه خودتون تعیین کردید رو اول خوب بشناسید!
      اول راجب به کشور آمریکا و دانشگاه هاش و سطح علمی و رقابت برای دانشگاه های خوب اطلاعات کسب کنید.
      نمونه آزمون های وروری دانشگاه های آمریکا رو ببینید.
      سطح زبانی که باید بلد باشید رو ببینید.
      برای زبان اول از همه وبعد هم سطح سوادتون برنامه ریزی کنید.

ایشالا به هدفتون برسید و مایه خوشحالی ما ایرانیا بشید!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خواب دیدم قیامت شده است.
      هر قومی را داخل چاله ای عظیم انداخته و بر سر هر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله ی ایرانیان.

خودم را به نزد یکی از فرشتگان رساندم و پرسیدم : چرا برای چاله ی ایرانیان نگهبان نگذاشته اند آیا به ایرانیان اعتماد کرده اند که نگهبان نگذاشته اند؟

گفت : می دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله!!

پرسیدم که اگر در میان ما کسی باشد که عزم بالارفتن از چاله کند چه؟

جواب داد : اگر کسی از آنها فیلش یاد هندوستان کرد ، خود ایرانی ها بهتر از هر نگهبانی لنگش را کشند و به ته چاله بازگردانند.

عبید زاکانی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن