خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb کمک فوری برای ریاضیات تجربی سال 1 و 2 و 3 و 4 _چند سال از تحصیلات دور بودم

سلام=بچه ها حدود 7 سالی از دوران پیش دانشگاهیم می گذره و تمام جزوه ها و کتاب هایی که داشتم رو هم دور ریختم.
      الان که نگاه می کنم واقعا لازمه که از اول ریاضیات رو بخونم یعنی از اول دبیرستان.کلا آدم تندخوانی هم هستم و هیچ نگرانی برای نرسیدن و اتمام وقت ندارم.

برای بقیه درس ها مثل فیزیک و عربی و زیست آموزشگاه می رم و بقیه رو هم تاحدودی بلدم و می تونم خودم رو برسونم ولی کلاس ریاضیش با ساعت کاریم تداخل داره و نمی تونم برم.

ازتون کمک می خوام.خواهش می کنم دوستانی که از سال اول دبیرستان یا دوم یا سوم یا پیش جزوه دارن برام آپلود کنن.نیازی نیست همه جزوتون رو 1 شبه آپلود کنید خورد خورد هرچقدر تونستید.
      اگر جزوه بدرد بخوری هم در سایت قرار داده شده بهم لینک بدید من که پیدا نکردم

امیدوارم که کمکم کنید چون از بچه های آموزشگاه که با همیم خواستم بهم جزوه ریاضی رو ندادن(انقدر بی معرفتن)

{از طرف دیگه کل دوره دبیرستانم با معلم ریاضیم مشکل داشتم و معمولا در بیرون کلاس بودم و هیچ وقت کامل سر کلاس نبودم برای همین داشتن جزوه خوب برام خیلی مهمه و اون ساعاتی که سرکلاس معلم نبودم رو جبران می کنه.}

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه امکانش هست برو هر انچه رو لازم داری برای خودت دان کنی ُ دان کن....سایت آموزش مجازی آلاء | دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف

اگه شرایط اینطوری که گفتی هست روک پوست کنده بهت بگم باید برای ریاضی بری کلاس ...

چون دانش اموز که دانش اموز هر روز سر کلاسا برای این کنکور های این دوره زمونه داره کلاس میره.. به شما هم توصیه میکنم برید کلاس... یا با ی چیزی پیش بری که اموزشش

متقابل باشه.... و همچنین مجادله...

موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مستاجر خدا نمایش پست ها
      دوست عزیز اگه امکانش هست برو هر انچه رو لازم داری برای خودت دان کنی ُ دان کن....سایت آموزش مجازی آلاء | دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف

اگه شرایط اینطوری که گفتی هست روک پوست کنده بهت بگم باید برای ریاضی بری کلاس ...

چون دانش اموز که دانش اموز هر روز سر کلاسا برای این کنکور های این دوره زمونه داره کلاس میره.. به شما هم توصیه میکنم برید کلاس... یا با ی چیزی پیش بری که اموزشش

متقابل باشه.... و همچنین مجادله...

موفق باشید
      این سایت رو قبلا دیده بودم/هم فیلم هاش حجمش برای دانلود زیاده هم مدت زمان تدریس طولانیه.هم من فرصت ندارم دونه دونه این فایلها رو دانلود کنم.

برای همینه که به جزوه احتیاج دارم.اگر یه جزوه باشه برای هر کدوم از ریاضیاتی که گفتم تو نصف روز می تونم جمعش کنم.

متاسفانه فرصت رفتن کلاس برای ریاضی رو دیگه ندارم. مگر اینکه آموزشگاهی باشه حدود ساعت 9 تا 11 شب کلاس داشته باشه که بعید می دونم باشه.معلم خصوصی هم نمی تونم بگیرم.

ممنونم از نظرتون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fereshte_ نمایش پست ها
      سلام=بچه ها حدود 7 سالی از دوران پیش دانشگاهیم می گذره و تمام جزوه ها و کتاب هایی که داشتم رو هم دور ریختم.
      الان که نگاه می کنم واقعا لازمه که از اول ریاضیات رو بخونم یعنی از اول دبیرستان.کلا آدم تندخوانی هم هستم و هیچ نگرانی برای نرسیدن و اتمام وقت ندارم.

برای بقیه درس ها مثل فیزیک و عربی و زیست آموزشگاه می رم و بقیه رو هم تاحدودی بلدم و می تونم خودم رو برسونم ولی کلاس ریاضیش با ساعت کاریم تداخل داره و نمی تونم برم.

ازتون کمک می خوام.خواهش می کنم دوستانی که از سال اول دبیرستان یا دوم یا سوم یا پیش جزوه دارن برام آپلود کنن.نیازی نیست همه جزوتون رو 1 شبه آپلود کنید خورد خورد هرچقدر تونستید.
      اگر جزوه بدرد بخوری هم در سایت قرار داده شده بهم لینک بدید من که پیدا نکردم

امیدوارم که کمکم کنید چون از بچه های آموزشگاه که با همیم خواستم بهم جزوه ریاضی رو ندادن(انقدر بی معرفتن)

{از طرف دیگه کل دوره دبیرستانم با معلم ریاضیم مشکل داشتم و معمولا در بیرون کلاس بودم و هیچ وقت کامل سر کلاس نبودم برای همین داشتن جزوه خوب برام خیلی مهمه و اون ساعاتی که سرکلاس معلم نبودم رو جبران می کنه.}
      سلام برو تو سایت مکتبستان جزوه ریاضی داره ببین به دردت میخوره موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.به سایت زیر برید.امیدوارم مفید باشه براتون.
      مجموعه کامل جامع و ماندگار ریاضیات(اندیشه برتر)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pr.Reza نمایش پست ها
      سلام.به سایت زیر برید.امیدوارم مفید باشه براتون.
      مجموعه کامل جامع و ماندگار ریاضیات(اندیشه برتر)
      سایته خوبیه برا اموزش سراغ ندارید؟ منظورم دی وی دی برا نهایی هستش؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از همه دوستای خوبم

بیشتر دوست دارم جزوه بچه ها که الان در حال تحصیل هستند رو داشته باشم.مثلا یکی از دوستان که سال چهارمه جزوه خودشو اسکن کنه.یا سال سوم یا ..........

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این سایت رو قبلا دیده بودم/هم فیلم هاش حجمش برای دانلود زیاده هم مدت زمان تدریس طولانیه.هم من فرصت ندارم دونه دونه این فایلها رو دانلود کنم.

برای همینه که به جزوه احتیاج دارم.اگر یه جزوه باشه برای هر کدوم از ریاضیاتی که گفتم تو نصف روز می تونم جمعش کنم.

متاسفانه فرصت رفتن کلاس برای ریاضی رو دیگه ندارم. مگر اینکه آموزشگاهی باشه حدود ساعت 9 تا 11 شب کلاس داشته باشه که بعید می دونم باشه.معلم خصوصی هم نمی تونم بگیرم.

ممنونم از نظرتون
      رشته تحصیلی تون چیه که توی نصف روز جمع میکنی ...

بابا دمت گرم.... کولاک خوندن به شما میگن....

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مستاجر خدا نمایش پست ها
      رشته تحصیلی تون چیه که توی نصف روز جمع میکنی ...

بابا دمت گرم.... کولاک خوندن به شما میگن....
      تجربی گفتم در پست 1.
      کلا سرعت مطالعه ام خیلی بالاست .حالا این چون درسیه نصف روز طول داره.رمان و داستان و..... حداکثر 3 تا 4 ساعته تمومه.
      چشمم رو عادت دادم سریع حرکت کنه.یعنی زیاد رو مطالب نمی مونم مگر اینکه خیلی سخت و غیرقابل فهم باشه.

شغلم در زمینه سایت نویسی و طراحی سایت و اخبار و مطبوعاته برای همین هر روز باید از بین 1000 تا مطلب چندتایی رو برگزیده کنم.اینه که سرعتم بالاست.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

یه سوال خیلی مهم دیگه هم داشتم که یادم رفته بود.چه مباحث و کتاب هایی از دوره دبیرستان در کنکور رشته تجربی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یه سوال خیلی مهم دیگه هم داشتم که یادم رفته بود.چه مباحث و کتاب هایی از دوره دبیرستان در کنکور رشته تجربی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بودجه بندی مباحث و دروس مختلف هستش: بودجه بندی درس ها در کنکور(چند سال اخیر)
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها هیچ کس حاضر نیست جزوه خودشو آپلود کنه؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کل مباحث ریاضی رو صد در صد بلد باشی بازم نمیتونی تو نصف روز جمع بندی کنی مطالبش رو :\

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      کل مباحث ریاضی رو صد در صد بلد باشی بازم نمیتونی تو نصف روز جمع بندی کنی مطالبش رو :\
      بحث تاپیک در مورد اینه که من جزوه دستنویس بچه ها رو می خوام.
      بعد من نگفتم کل ریاضیات رو گفتم ریاضیات هر سال رو.مثلا ریاضی 1 رو می تونم نصف روز جمع کنم. یا پیش 1 .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن