خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 123
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشکلات و ضعف در درس ریاضی تجربی :)

سلام دوستان من فارغ التحصیل تجربی هستم و سال دومه که شرکت می کنم

من تمام درسامو با درصدهای خوب دارم پیشرفت می دم! منتها درسی به اسم ریاضی واقعاً داره منو دیوونه می کنه! حالم از خوندنش دیگه بهم می خوره! ولی چاره چیه؟
      من هیچ جزوه ای ندارم! اصلاً هم ریاضیم خوب نیست! یه چیزی بالاتر از افتضاح البته!
      کتاب جامع مهر و ماه و تخته سیاه رو دارم که اصلاً توی اموزش بهم کمک نمی کنن! افتضاحن! احساس می کنم دارم درس ترم اخر پزشکی رو می خونم!
      راهی پیش پام بذارین خواهش می کنم, امکان رفتن به کلاس رو ندارم , اما بازهم اگه لازم باشه کتاب می خرم کتاب کوله پشتی رو بهم پیشنهاد دادید اما دیدم زیاد کسی ازش خوب نمی گه و تک و توک ازش تعریف می کنن

لطفاً راهنماییم کنین دیگه واقعاً دارم می شکنم! زیست و شیمی 70! ریاضی 0!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه خیلی دیگه تو ریاضی ضعیفی از کتاب درسی ریاضی سوم راهنمایی یا اول دبیرستان شروع کن. کم کم تمریناتش رو هم حل کن تا برسی به سوم و چهارم دبیرستان. ببین مشکلت از کدوم کتاب پایه شروع میشه از همونجا شروع کن. یا ریاضی دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف رو دانلود کن ببین خیلی روون درس میده از پایه میگه. وقتی این کارا رو انجام دادی بیا سراغ مهروماه و گاج و ... .
      البته ریاضی برا تجربی درصد خیلی بالایی نیاز نیست. البته اهداف افراد فرق میکنه.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

http://sanatisharif.ir/Sanati-Sharif-Lesson/32/12/

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صنعتی شریف مباحثش هماهنگ با قلمچی نیست! الان مثلاً فصل دوم ریاضی عمومی توابع و معادلات رو میشه لینکشو بدین؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هم همین مشکلو داشتم تا سال سوم دبیرستان ، تا اینکه دبیر ما تغییر کرد و یه دبیری اومد که کلاس مارو از لحاظ ریاضی متحول کرد. توی کلاس ما خیلی ها زیست رو 0 میزنن ولی ریاضی رو 70-80...
      به نظرم دبیر حرف اول و اخرو میزنه. اگه توانایی مالی داری دبیر خوب پیدا کن یا ببین می تونی پولی بدی توی این مدارس خوب سرکلاس ریاضی شرکت کنی . اگه نتونی کلاسی اوکی کنی یا باید دی وی دی ببینی یا کتاب هایی از قبیل کوله پشتی رو بخونی.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والله گفتم که توانایی رفتن به کلاس و اینارو ندارم,برم سراغ کوله پشتی؟ توروخدا جواب بدید دعاتون می کنم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رياضي جزوه خليلي رو گير بياري عالي كار كرده + دي وي دي هاي منتظري
      نيازي هم نيست از راهنمايي بخوني

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی که جواب می دین و وقت می ذارین اما من 10 سال دیگه کنکور ندارم که الان برم راهنمایی رو بخونم! چه خبره!
      کوله پشتی رو بگیرم می تونم راه بیفتم؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کوله پشتی از همشون روونتر درس داده

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هم نقریبا" همین مشکلو دارم . کتابم مهر و ماه بود ، به جاش خیلی سبز گرفتم که الان راضیم . منبعت رو عوض کن حالا کوله پشتی یا چیزِ دیگه ای .

اگه دیدی جواب نداد ، تنها راه کلاس یا دی وی دیه. منطقی هم فکر کن به نظرت 500 هزار بدی به یک دی وی دی حتی با وجود مشکل مالی ،

ارزش قبول شدن دندون رو نداره ؟!

اگه هم می بینی نمیتونی با برنامه قلم چی پیش بری ، از همین الان رو مباحث مهم کار کن تا بتونی وقتِ کنکور به تسلط خوبی روشون برسی .

احتمال و آنالیز ، آمار ، تابع،حد،انتگرال، مشتق و کاربرد .

اول هم از مقدمات شروع کن : اتحاد و مثلثات هم به شدت مهمن .خصوصا" مثلثات.
      به راهِ بادیه رفتن به از نشستنِ باطل

اگر مُراد نیابم ، به قدر وُسع بکوشم

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اونقدرا هم داغون نیست ریاضیم که برم راهنمایی بخونم, من توضیح دادم که یکم بالاتر از افتضاح هستم!!!!
      ریاضیم تا اول دبیرستان 20 بود اما از دوم بخاطر تغییر مدرسه و دبیر بطور کلی شرایط عوض شد طوری که درس نمی داد کسی به ما! خلاصه اینکه سالهای مهم دوم سوم و پیش ریاضی من بدون تدریس فقط پاس شد! و من الان فقط به یه کتاب نیاز دارم که مثال بزنه و کاملاً درسو بهم توضیح بده! چون اگه یکم مبحثو باز کرده باشه و شلوغ نکرده باشه و بعد با مثال تفهیم کرده باشه راه می افتم!

متاسفانه تخته سیاه و مهر وماه از همون اول زدن وسط هدف و اصلاً درسو تفهیم نکردن و سعی کردن مکمل باشن تا یه منبع اموزشی!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      رياضي جزوه خليلي رو گير بياري عالي كار كرده + دي وي دي هاي منتظري
      نيازي هم نيست از راهنمايي بخوني
      خلیلی روش های خوبی میگه برای حل سوالات یا مثل خیلی از جزوه های دیگه و کتاب تست ها راه حل های عالی رو کذاشتن برا سر کلاساشون !!!!!!!!!!

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نسبت به همه ی این دی وی دی ها بدبین شدم! چرا؟ چون هدفشون پوله! چنین هدفی شاید اونارو موفق کنه ولی مارو نه!

یه نفری مثل بهمن بازرگانی هم دی وی دی می ده برا شیمی 7 هزار تومن! دعای کل کنکوریها پشتشه!

یه بی پدر و مادر از خدا بی خبری هم دی وی دی می ده بیرون 300 هزار تومن! طرف اومده از رو کتاب روخونی می کنه می گه تیکنیکه! بعدم شعار می ده روزگاری فقط قشر خاصی می توانستند از معلم های برتر استفاده کنن اما اکنون همه می تونن دی وی دی های مارو استفاده کنن و تجربش کنن! من یکی اون دنیا ازتون بابت یک سال عمرم نمی گذرم! ببینم در محضر حق چه دفاعی دارین کنین

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در اینکه به خاطر این مسائل سوء استفاده هایی توسط موسسات نا معتبر و صرفا" «دی وی دی فروش» انجام میگیره که شکی نیست !

ولی شما اعتبار و اساتید موسسات دیگه رو هم در نظر بگیرید . دبیری که میاد کل ریاضضی رو تو 300 هزارتومن درس میده در حالی که هر جلسه خودش

مبلغی بین یک تا نیم میلیون هست بی پدر ومادر نیست !

از طرفی باید تصور ما در مورد دی وی دی تصحیح بشه ، نباید انتظار زدن درصد خارق العاده ای داشت ! دی وی دی فقط جایگزین درس و جزوه معلمه و

تست زدن و تمرین به عهده خود دانش آموزه .

به هر حال هر جور خودتون صلاح میدونید . موفق باشید.
      به راهِ بادیه رفتن به از نشستنِ باطل

اگر مُراد نیابم ، به قدر وُسع بکوشم

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تو درس ریاضی دی وی دی نمیشناسم که معرفی کنم ولی دی وی دی درسنامه اش می تونه موثر باشه... نمیخواد بخش حل کردن تست هارو نگاه کنی و یا بخری. فقط بخش درسنامه هاشو ببین و گوش بده. حالا هر دی وی دی
      توی درسنامه هم بهترینشون کوله پشتی فک کنم.. تست هم خیلی سبز خوبه. مهر و ماه هم بدک نیست

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m222 نمایش پست ها
      خلیلی روش های خوبی میگه برای حل سوالات یا مثل خیلی از جزوه های دیگه و کتاب تست ها راه حل های عالی رو کذاشتن برا سر کلاساشون !!!!!!!!!!
      هم روشهاي تستي هم تشريحي
      اونو نميدونم من خودم كلاسشو ميرم خوبه

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

sanatisharif، فقط، فول، فیلم، فارغ، قلمچی، قیمت، قصد، لازم، ملت، ممنون، من، منو، مناسب، منبع، منتظر، مهم، مهمه، مهر، مهر و ماه، مهرو، موضوع، می، میکنم، میکنه، میگن، میخوام، میخواستم، میشم، ماه، ماست، مباحث، مبتکران، متوسط، مثل، مسخره، مشکل، مشکلی، مشتق، معلم، معرفی، نمونده، نمی، نمیفهمم، نمیدونم، چنین، چند، نهایی، چهارم، چون، چی، چیه، چیکار، نیاز، چیزی، نیست، نیستم، نا، چاپ، چاره، نباشه، نتیجه، ندارم، نسبت، نشد، نظرم، نظرتون، هم، همون، همیشه، همگی، هیچ، ها، های، هایی، هدفم، هر، هست، هستم، هستن، وقت، وقتی، ولی، واقعا، واقعاً، واسه، وضع، یه، یک، یاد، یعنی، کلاس، کم، کمه، کمک، کمکم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور آسان است، کنار، که، کوله، کانون، کار، کارساز، کتاب، کدومشون، کردم، کرده، کسی، گاج، گرفتم، پیش، پیش دانشگاهی، پیشنهاد، پیشرفت، پایه، پزشکی، پشتی، yahoo، ؟؟، آموزش، آموزشی، آبی، آزمون، آسان، افت، افتضاح، الی، الگو، البته، التحصیل، العاده، اموزش، امید، امکان، اما، اول، اولش، اونایی، این، اگه، ابی، احتمال، احساس، اخر، ادغام، ارزش، از، ازمون، ازمایشی، ازش، اسم، استفاده، استاد، اصلا، اعصابم، بلکه، بمونم، بچه، به، بهم، بهتر، بیشتر، با، بالای، بالاتر، باهاش، باید، بازم، بازهم، بازرگان، باشه، بتونم، بجز، بخونم، بخونن، بخاطر، بدین، بدترین، بذارم، برم، برام، برای، برسم، بزنم، بشم، بعد، بعضی، تمام، تنها، تو، توی، تورو، توضیح، تک، تالیفی، تایپیک، تجربی، تخته، تخته سیاه، ترم، ترازم، تست، تشریحی، تصمیم، تصویری، تعداد، تعریف، جهت، جالب، جامع، جدید، جزوه، حل، حال، حالم، حاشیه، حتما، حد، حدود، حداقل، خونم، خونه، خوندم، خوندنش، خواهش، خوب، خوبه، خوبه؟، خوبی، خوره، خیلی، خیلی سبز، خاصی، خدمت، خدا، خرم، خریدم، خراب، خسته، دم، دنبال، دندانپزشکی، دوستان، دی، دی وی دی، دیوونه، دیگه، دیدم، دامن، دانشگاه، دانشگاهی، دادم، دارم، داره، داریم، دارید، داشته، دبیر، دبیرستان، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف، در، درحد، درخواست، درد، درس، درسنامه، درسی، درصد، درصدهای، دست، رفتن، رفع، رو، ریاضی، ریاضیات، ریاضیات تجربی، راهنمایی، راهنماییم، راجع، راحت، زیاد، زیادی، زیست، زیست و، زدم، سوم، سومی، سوالات، سیاه، سال، ساله، سبز، سخته، سراغ، شما، شیمی، شد، شدم، شروع، شریف، شرکت، صنعتی، عوض، عالی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن