خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 123 از 123
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چندتا مبحث انتخاب کن همونارو بخون
      کوله پشتی بدک نیس من دارم ولی زیادم تعریفی نیس بضی قسمتارو خوب درس داده

2. Top | #122
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahab74 نمایش پست ها
      سلام
      مگه سر تا پیاز گاج برای پیش هم داریم؟؟؟
      متتاسفانه ،نه! من فعلا دارم دوم و سومشو میخونم.
      این سایت گاج لیست همه کتابارو زده،اخبار انتشارشونم اعلام میکنت
      فروشگاه انتشارات بين المللي گاج

3. Top | #123
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      سلام دوستان من فارغ التحصیل تجربی هستم و سال دومه که شرکت می کنم

من تمام درسامو با درصدهای خوب دارم پیشرفت می دم! منتها درسی به اسم ریاضی واقعاً داره منو دیوونه می کنه! حالم از خوندنش دیگه بهم می خوره! ولی چاره چیه؟
      من هیچ جزوه ای ندارم! اصلاً هم ریاضیم خوب نیست! یه چیزی بالاتر از افتضاح البته!
      کتاب جامع مهر و ماه و تخته سیاه رو دارم که اصلاً توی اموزش بهم کمک نمی کنن! افتضاحن! احساس می کنم دارم درس ترم اخر پزشکی رو می خونم!
      راهی پیش پام بذارین خواهش می کنم, امکان رفتن به کلاس رو ندارم , اما بازهم اگه لازم باشه کتاب می خرم کتاب کوله پشتی رو بهم پیشنهاد دادید اما دیدم زیاد کسی ازش خوب نمی گه و تک و توک ازش تعریف می کنن

لطفاً راهنماییم کنین دیگه واقعاً دارم می شکنم! زیست و شیمی 70! ریاضی 0!
      درست مثل من!!
      پارسال اینجوری بودم
      شیمی رو هم منفی میزدم!!!!
      امسال کلاس میرم وضعم خیلی بهتره
      درسنامه مهروماه الکی پیچونده بحث رو بهتره سعی کنی تک ب تک بفهمی این فرمولی ک نوشته از کجا آب میخوره!!اینجوری نیاز ب حفظ کردن هم نداری همچنین موقع نیاز راحت تر استفاده میکنی

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

sanatisharif، فقط، فول، فیلم، فارغ، قلمچی، قیمت، قصد، لازم، ملت، ممنون، من، منو، مناسب، منبع، منتظر، مهم، مهمه، مهر، مهر و ماه، مهرو، موضوع، می، میکنم، میکنه، میگن، میخوام، میخواستم، میشم، ماه، ماست، مباحث، مبتکران، متوسط، مثل، مسخره، مشکل، مشکلی، مشتق، معلم، معرفی، نمونده، نمی، نمیفهمم، نمیدونم، چنین، چند، نهایی، چهارم، چون، چی، چیه، چیکار، نیاز، چیزی، نیست، نیستم، نا، چاپ، چاره، نباشه، نتیجه، ندارم، نسبت، نشد، نظرم، نظرتون، هم، همون، همیشه، همگی، هیچ، ها، های، هایی، هدفم، هر، هست، هستم، هستن، وقت، وقتی، ولی، واقعا، واقعاً، واسه، وضع، یه، یک، یاد، یعنی، کلاس، کم، کمه، کمک، کمکم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور آسان است، کنار، که، کوله، کانون، کار، کارساز، کتاب، کدومشون، کردم، کرده، کسی، گاج، گرفتم، پیش، پیش دانشگاهی، پیشنهاد، پیشرفت، پایه، پزشکی، پشتی، yahoo، ؟؟، آموزش، آموزشی، آبی، آزمون، آسان، افت، افتضاح، الی، الگو، البته، التحصیل، العاده، اموزش، امید، امکان، اما، اول، اولش، اونایی، این، اگه، ابی، احتمال، احساس، اخر، ادغام، ارزش، از، ازمون، ازمایشی، ازش، اسم، استفاده، استاد، اصلا، اعصابم، بلکه، بمونم، بچه، به، بهم، بهتر، بیشتر، با، بالای، بالاتر، باهاش، باید، بازم، بازهم، بازرگان، باشه، بتونم، بجز، بخونم، بخونن، بخاطر، بدین، بدترین، بذارم، برم، برام، برای، برسم، بزنم، بشم، بعد، بعضی، تمام، تنها، تو، توی، تورو، توضیح، تک، تالیفی، تایپیک، تجربی، تخته، تخته سیاه، ترم، ترازم، تست، تشریحی، تصمیم، تصویری، تعداد، تعریف، جهت، جالب، جامع، جدید، جزوه، حل، حال، حالم، حاشیه، حتما، حد، حدود، حداقل، خونم، خونه، خوندم، خوندنش، خواهش، خوب، خوبه، خوبه؟، خوبی، خوره، خیلی، خیلی سبز، خاصی، خدمت، خدا، خرم، خریدم، خراب، خسته، دم، دنبال، دندانپزشکی، دوستان، دی، دی وی دی، دیوونه، دیگه، دیدم، دامن، دانشگاه، دانشگاهی، دادم، دارم، داره، داریم، دارید، داشته، دبیر، دبیرستان، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف، در، درحد، درخواست، درد، درس، درسنامه، درسی، درصد، درصدهای، دست، رفتن، رفع، رو، ریاضی، ریاضیات، ریاضیات تجربی، راهنمایی، راهنماییم، راجع، راحت، زیاد، زیادی، زیست، زیست و، زدم، سوم، سومی، سوالات، سیاه، سال، ساله، سبز، سخته، سراغ، شما، شیمی، شد، شدم، شروع، شریف، شرکت، صنعتی، عوض، عالی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن