خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 123
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      خب پایه چیو باید کار کنم لینک بدین از کجا و کدوم جزوه شروع کنم به کار کردن پایه!
      تبلیغ این کتاب تو همین سایت کنکور هست !! روش کلیک کنید و ببنید کتاب . اموزشش مطابقت 100% و تستش مطابقت 85% با سوالای کنکور 93 داشته و نمونش هم گذاشته .
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

2. Top | #32
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مطابقت که بدرد من نمی خوره! آقا من تا چند وقت پیشن می فهمیدم زیر رادیکال نمی تونه منفی بشه! ترو خدا بگین چیکار کنم!
      یه برنامه بدین هر جزوه ای رو معرفی می کنین لینک بذارین! حتی اول راهنمایی هم می خونم فقط بدون لینک جوابمو ندین لطفاً :yahoo (19):

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مطابقت که بدرد من نمی خوره! آقا من تا چند وقت پیشن می فهمیدم زیر رادیکال نمی تونه منفی بشه! ترو خدا بگین چیکار کنم!
      یه برنامه بدین هر جزوه ای رو معرفی می کنین لینک بذارین! حتی اول راهنمایی هم می خونم فقط بدون لینک جوابمو ندین لطفاً :yahoo (19):
      خب لینک نمیخواد!!
      شما برو اول ی دور خوب کتاب ریاضی اول دبیرستان رو بخون ، بعد با آموزش مبتکران شروع کن باور کن جواب میگیری .... هروقت اول دبیرستان رو تموم کردی بیا بگو من بهت لینک کتاب رو میدم الان نمیتونم متاسفانه .
      تو همه چیت تکمیله !

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی بعد بازم کتاب بخرم جناب؟ چنده قیمتش؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مگه نمیخوای مشکلت حل بشه ؟؟ شما اول کتاب درسی اول دبیرستان رو خوب خوب بخون ، همه تمرینا و مثال هاشو حل کن بعد آموزش جامع مبتکران رو بگیر از ریاضی لذت ببر! ی کتاب ارزشش رو داره ، کتاب طلایی تستش هم خ خوبه ولی مهم اموزشه تست هر کتابی داشتی کار کن، کتاب اموزشش 18000تومنه .
      تو همه چیت تکمیله !

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باشه من اینکارو می کنم, خب لینکو بدین که من سفارش بدم حداقل زود برسه دستم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      باشه ولی جدی میگم نباید قبل ازینکه ریاضی اول رو خوندی بری سراغش هاااا ؟؟؟
      تو همه چیت تکمیله !

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

http://www.mobtakeran.net/%DA%A9%D8%...%A8%DB%8C.html

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

فروشگاه مبتکران الآن تموم کرده.

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باشه اقا من می دونم باید اول برم پایمو قوی کنم چشم, این لینکی که دادین کتاب تموم شده :yahoo (19): تو شهرمونم نیست

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      http://www.mobtakeran.net/%DA%A9%D8%...%A8%DB%8C.html
      اینم لینک کتاب ، ولی الان موجودی رو صفر زده باهاشون تماس بگیر ببین کی سفارش بدی
      تو همه چیت تکمیله !

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا این پنجمین کتابی هست که برای ریاضی می خوام بگیرما جان عزیزتون مشکل حل می شه اگه قبلش برم سراغ اول دبیرستان؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اقا این پنجمین کتابی هست که برای ریاضی می خوام بگیرما جان عزیزتون مشکل حل می شه اگه قبلش برم سراغ اول دبیرستان؟
      اره حل میشه . ببین وقتی نمیتونی با کتابایی ک گرفتی ارتباط برقرار کنی ، مثلا میگی تازه فهمیدی زیر رادیکال البته با فرجه زوج منفی قرار نمیگیره... این نشون میده که ریاضیت از پایه مشکل داره ، پس اول باید حل کنی این مشکل رو ، ببین فعلا سفارش نده ، اول کاری که گفتم رو انجام بده بعد برو سراغ کتاب هایی که گرفتی ببین بازم نمیتونی باهاشون پیش بری؟؟ اگه نتونستی برو این مبتکران هم بگیر دیگه راه حل اخر.
      تو همه چیت تکمیله !

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      الآن برا ریاضی چه کتابایی دارید؟

14. Top | #44
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باشه داداش اگه مشکلی بود میام پیش خودت خدا هرچی می خوای بهت بده

من برای ریاضی:
      دوتا کوله پشتی , مهر و ماه و تخته سیاه دارم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      باشه داداش اگه مشکلی بود میام پیش خودت خدا هرچی می خوای بهت بده

من برای ریاضی:
      دوتا کوله پشتی , مهر و ماه و تخته سیاه دارم
      خیلی ببخشید اگه منظورت من بودم من ابجیم نه داداش!!!

مهروماه کتاب خیلیی خوبیه و اونم خوب توضیح داده مشکل پایت حل شه میتونی باهمین کتاب درصد خوبی کسب کنی...
      تو همه چیت تکمیله !

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

sanatisharif، فقط، فول، فیلم، فارغ، قلمچی، قیمت، قصد، لازم، ملت، ممنون، من، منو، مناسب، منبع، منتظر، مهم، مهمه، مهر، مهر و ماه، مهرو، موضوع، می، میکنم، میکنه، میگن، میخوام، میخواستم، میشم، ماه، ماست، مباحث، مبتکران، متوسط، مثل، مسخره، مشکل، مشکلی، مشتق، معلم، معرفی، نمونده، نمی، نمیفهمم، نمیدونم، چنین، چند، نهایی، چهارم، چون، چی، چیه، چیکار، نیاز، چیزی، نیست، نیستم، نا، چاپ، چاره، نباشه، نتیجه، ندارم، نسبت، نشد، نظرم، نظرتون، هم، همون، همیشه، همگی، هیچ، ها، های، هایی، هدفم، هر، هست، هستم، هستن، وقت، وقتی، ولی، واقعا، واقعاً، واسه، وضع، یه، یک، یاد، یعنی، کلاس، کم، کمه، کمک، کمکم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور آسان است، کنار، که، کوله، کانون، کار، کارساز، کتاب، کدومشون، کردم، کرده، کسی، گاج، گرفتم، پیش، پیش دانشگاهی، پیشنهاد، پیشرفت، پایه، پزشکی، پشتی، yahoo، ؟؟، آموزش، آموزشی، آبی، آزمون، آسان، افت، افتضاح، الی، الگو، البته، التحصیل، العاده، اموزش، امید، امکان، اما، اول، اولش، اونایی، این، اگه، ابی، احتمال، احساس، اخر، ادغام، ارزش، از، ازمون، ازمایشی، ازش، اسم، استفاده، استاد، اصلا، اعصابم، بلکه، بمونم، بچه، به، بهم، بهتر، بیشتر، با، بالای، بالاتر، باهاش، باید، بازم، بازهم، بازرگان، باشه، بتونم، بجز، بخونم، بخونن، بخاطر، بدین، بدترین، بذارم، برم، برام، برای، برسم، بزنم، بشم، بعد، بعضی، تمام، تنها، تو، توی، تورو، توضیح، تک، تالیفی، تایپیک، تجربی، تخته، تخته سیاه، ترم، ترازم، تست، تشریحی، تصمیم، تصویری، تعداد، تعریف، جهت، جالب، جامع، جدید، جزوه، حل، حال، حالم، حاشیه، حتما، حد، حدود، حداقل، خونم، خونه، خوندم، خوندنش، خواهش، خوب، خوبه، خوبه؟، خوبی، خوره، خیلی، خیلی سبز، خاصی، خدمت، خدا، خرم، خریدم، خراب، خسته، دم، دنبال، دندانپزشکی، دوستان، دی، دی وی دی، دیوونه، دیگه، دیدم، دامن، دانشگاه، دانشگاهی، دادم، دارم، داره، داریم، دارید، داشته، دبیر، دبیرستان، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف، در، درحد، درخواست، درد، درس، درسنامه، درسی، درصد، درصدهای، دست، رفتن، رفع، رو، ریاضی، ریاضیات، ریاضیات تجربی، راهنمایی، راهنماییم، راجع، راحت، زیاد، زیادی، زیست، زیست و، زدم، سوم، سومی، سوالات، سیاه، سال، ساله، سبز، سخته، سراغ، شما، شیمی، شد، شدم، شروع، شریف، شرکت، صنعتی، عوض، عالی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن