خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

ایا این مطلب درسته؟ تاثیر معدل

سلام
      کمک
      معدل به صورت ریز نمراته و کسانی که بالای 17 هستند به صورت میانگین در قبولیشون تاثیر مثبت داره.بین 17 تا 14 بی اثر و زیر 14 تاثیر منفی است

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      خیر. من معدل 18.18 داشتم و رتبم 974 شد و برای من منفی اثر داشت. هرچه رتبه شما به 1 نزدیک تر میشه معدل هم تاثیرش بیشتر میشه
      به طور مثال در کنکور سراسری 93 ==> اگر معدل شما 18 بوده باشه و رتبه شما بدون تاثیر مثلا 1000 میشده برای شما تاثیر منفی داشته ولی اگر با همین معدل 10000 میشدین براتون تاثیر مثبت داشته.
      شما میتونین امار افراد زیر 1000 رو از سایت گزینه 2 و کانون در بیارین و خواهید دید که تعداد معدل های زیر 19 انگشت شمار هستند.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

ایا این مطلب را تایید می کنید؟

سلام
      کمک
      به طور مثال در کنکور سراسری 93 ==> اگر معدل شما 18 بوده باشه و رتبه شما بدون تاثیر مثلا 1000 میشده برای شما تاثیر منفی داشته ولی اگر با همین معدل 10000 میشدین براتون تاثیر مثبت داشته.
      شما میتونین امار افراد زیر 1000 رو از سایت گزینه 2 و کانون در بیارین و خواهید دید که تعداد معدل های زیر 19 انگشت شمار هستند.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      خیر. من معدل 18.18 داشتم و رتبم 974 شد و برای من منفی اثر داشت. هرچه رتبه شما به 1 نزدیک تر میشه معدل هم تاثیرش بیشتر میشه

من معدلم 13.64 هست باید میانگینم چند باشه ک پزشکی قبول بشم زیر2000بیارم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نمونه های زیادی داشتیم ک با معدل 13 14 تک رقمی و دورقمی شدن

پست های قبلی ک درصداتون گفتید و گفتید ضرر کردید رو دیدم اما دوستان میگفتن با تخمین گزینه2 باید 1400 بیارید

5. Top | #5

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تقریبا میشه گفت حرفی که زدید درسته

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      من معدلم 13.64 هست باید میانگینم چند باشه ک پزشکی قبول بشم زیر2000بیارم

نمونه های زیادی داشتیم ک با معدل 13 14 تک رقمی و دورقمی شدن

پست های قبلی ک درصداتون گفتید و گفتید ضرر کردید رو دیدم اما دوستان میگفتن با تخمین گزینه2 باید 1400 بیارید
      من 10 ها مثال براتون میارم که با درصد هایی خیلی کمتر از من طرف بین 600-800 شده! ولی من نشدم. بعدشم میشه لطفا اون کسایی که با 13 14 .. دو رقمی و 1 رقمی (!!!!!) شدن رو بهم نشون بدین؟ مرسی! تا جایی که من میدونم ( من تو قلمچی شهرم پشتیبان هستم) همه کسانی که 1رقمی شدن معدل بالای 19.60 داشتن. 2رقمی ها هم به ندرت زیره 19 بودن. 3رقمی ها هم به ندرت زیره 18 بودن.
      شما برای زیر 2 هزار شدن باید درصد های 2 رقمی هارو بزنید... یعنی باید تراز های قلمچیتون بالای 7500 باشه. میتونین باور کنید میتونید هم صبر کنین 9ماه دیگه که نتایج اومد باور کنین.
      موفق باشید.

7. Top | #7
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      من 10 ها مثال براتون میارم که با درصد هایی خیلی کمتر از من طرف بین 600-800 شده! ولی من نشدم. بعدشم میشه لطفا اون کسایی که با 13 14 .. دو رقمی و 1 رقمی (!!!!!) شدن رو بهم نشون بدین؟ مرسی! تا جایی که من میدونم ( من تو قلمچی شهرم پشتیبان هستم) همه کسانی که 1رقمی شدن معدل بالای 19.60 داشتن. 2رقمی ها هم به ندرت زیره 19 بودن. 3رقمی ها هم به ندرت زیره 18 بودن.
      شما برای زیر 2 هزار شدن باید درصد های 2 رقمی هارو بزنید... یعنی باید تراز های قلمچیتون بالای 7500 باشه. میتونین باور کنید میتونید هم صبر کنین 9ماه دیگه که نتایج اومد باور کنین.
      موفق باشید.
      واقعا ک خیلی بی معلومات هستین و الکی دارین موج منفی میدین
      رتبه8کشور توی فرصت برابر گفت با تراز 7500 شده 200 قلم چی(توی تابستان)بعد شما میگی دورقمی 7500؟؟؟؟؟؟؟
      رتبه 10 معدلش 9 بوده کارنامه شو میزارم چشاتو وا کن ببین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)