خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات

ادبیات تخصصی انسانی

سلام بچه ها همیشه تو ادبیا تخصصی 10تاتاریخ ادبیات و7تا تناسب معنایی وبقیش ارایه وعروض قافیست؟واینکه تودفترچه عمومی ادبیات فارسی 2و زبان وادبیات فارسی پیش میاد؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بین ادبیات اختصاصی مهروماه ؛مبتکران,کلک معلم کدوم بهتره؟
      بغیر ازگاج مدنظرمه
      کتاب دیگه ای هم هس؟!؟!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام،ادبیات اختصاصی بودجه سوالش اینطوریه:تاریخ ادبیات 1و2 هرکدوم 5 سوال،آرایه ادبی 5 سوال،نقد ادبی 1،عروض 5،سبک7،قافیه2!اینا بر اساس سال 93 و92 هستش که تغییری نداشتن!اصلا مبتکران و کلکو بذار کنار کلا چون واقعا مزخرفن!برا اختصاصی جامع گاج حتما با پاسخ نامه(جلد دوم)بگیر،همش تست و آموزش نداره،ولی یه منبع تمرینی عالی!چون برا آرایه و ادبیات پیش تمرین زیاد لازمه!که شامل4000تا تست!تو هر بخش مشاوره هم داره،اگه تمرین زیاد بکنی ضرر نکردی!چون آرایه در واقع 8 تا سوال!3 تا تو ادبیات عمومی داریم!تاریخ ادبیات 3تا عمومی،قرابت 9تا عمومی+7تا سبک شناسی(همون قرابت)=16،اینا همش امتیازیه که بقیه رشته ها ندارن!یعنی با یه تیر چند نشون!وبرای آموزش از سیب مهروماه استفاده کن ولی چون تستاش کمن،از گاجم استفاده کن!راستی مهروماه کتاب لقمه حفظیات ادبیات اختصاصی در دست چاپ داره که منبع آموزشیه عالی هستش!خلاصه:1-تست:ادبیات اختصاصی جلد1و2،2-آموزش:سیب مهروماه،3-منبع حفظیات(50رصد سوالات اختصاصی)لقمه مهروماه که دی ماه میاد!طولانی کردم که بقیه بدونن توانسانیاهم بله...اگه کمکی خواستی در خدمتم!راستی تو سایت مهروماه با همین نام کاربری هستم!تو نظرات هم میتونی منو ببینی!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

راستی یه عذر خواهی خانوما:نگاه نکردم به اسم کاربرا فکر کردم یه نفر نظر داده!در جواب زهرا74:قسمت اولشو گفتم!قسمت دوم سوالت:منبع عمومی:ادبیات 2+پیش+ادبیات3(انسانی)+زبان فارسی3(انسانی)!تو سال سوم اینارو با بقیه رشته ها فرق داریم،در واقع اختصاصی انسانیاست!ولی منابع ادبیات عمومی انسانی هاست!راستی یه نکته:کتابای جامع ادبیات عمومی مثل موضوعی گاج یا جامع مهروماه یا...بر اساس منابع بقیه رشته ها هستنا اشتباه نکنین بگیرینشون!چون ادبیات و زبان فارسی سومشون از کتاب عمومی هاست!فقط گاج و کانون کتاب ادبیات عمومی انسانی دارن که برا گاج تست به درد نخوره!برا کانونو ندیدم ولی فکر کنم درسنامه موضوعی باشه که فعلا در دست چاپ!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

زهرا خانوم نوشته هاتو نیگاه میکردم این سوالارو درست و حسابی جواب نگرفتی،یعنی این بچه های ریاضی یا تجربی یا...اومدن بدون اطلاع از بعضی چیزا نظر دادن مخصوصا تاریخ ادبیات که شمارو گیج کردن شماهم چند بار در این مورد پرسیدی ولی جواب نگرفتی(اونا از تاریخ ادبیات عمومی گفتن بهت! که البته بازم باهاشون یکی نیستیم تو منابع،نوشته بالا رو بخون)!منبع تاریخ ادبیات اختصاصی رو گفتم بهت بالا که باید صبر کنی چاپ بشه!پرسیدی ارزش داره خوندن دوتا کتاب حجیم که ازشون 10 سوال میاد؟میگم بهت بله خیلی خیلی ارزش داره چون حفظیه!شما دبیر نداشتی تا ادبیات پیش مارو یاد بگیری پس ممکنه تو کنکور سخت بشه کارت(در این موردم پرسیدی که بدون دبیر...چون مدرسه نمیری گاج سبز ادبیات اختصاصی رو بگیر در عروض و قافیه خیلی کمکت میکنه نحوه آموزشش با کتاب درسی کمی فرق داره که بهتر آموزش داده و خودآزمایی هارو حتما حل کن!)!برا همین راحت میتونی تاریخ ادبیات رو بزنی!نحوه خوندنشم با تاریخ ادبیات عمومی فرق داره برخلاف نظراتی که شنیدی!تو عمومی باید کلی بخونی اسم و آثار،تو اختصاصی علاوه بر این باید جزئی بخونی یعنی قرن،سبک شعری،جملات مخصوص شاعرا،مکتب های اروپایی،لقب شاعراو...از حجمشم نترس چون مطالب کنکوری رو دربیاری بنویسی از نصف کتابا کمتره!واین که کتاباتو همشون رو باهم و تدریجی بخون به هر کدوم هر روز نک بزن!ادبیات اختصاصی و عمومی،عربی اختصاصی و عمومی رو هر روز بخون!سعی کن تو آزمونای آزمایشی هم شرکت کن چون بهت برنامه میده که سردرگم نمیشی!ببخشید دیگه خسته شدم اگه چیزی رو متوجه نشدی پیام خصوصی بده تا راهنماییت کنم،یا علی

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن