خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات

در پی وخامت اوضاع جسمی/ مرتضی پاشایی ممنوع الملاقات شد+حضور گسترده هنرمندان

بچه ها دعا کنین براش !

مرتضي پاشايي خواننده محبوب موسيقي پاپ ايران روز جمعه با وخامت وضع جسمانياش به بخش آي سي يو بيمارستاني در تهران منتقل شد.

اين خواننده جوان موسيقي ايران در ادامه مبارزه با بيماري سخت، از چند روز پيش در بيمارستان بستري شد و در وبسايت خود همزمان با شبهاي دهه اول محرم و عزاداري حسيني، خطاب به هوادرانش نوشته بود: سلام برای ادامه درمانم یه چند روزی بیمارستانم. هر سال تو این شبها جایی بودم که دلم می خواست. امسال قسمت نشد. شما که می رین به یاد منم باشین. دوستتون دارم تا ابد.
      شادمهر عقیلی خواننده ايراني مقيم آمريكا در پيامي كه در سايت پاشايي منتشر شد نوشت: هنرمند خوب کشورمون مرتضی پاشایی عزیز که این روزها داره با بیماری میجنگه و در عین حال به کار و فعالیت هنریش ادامه میده.برایش آرزوی سلامتی میکنم و امیدوارم به زودی بتونه با سلامتی کامل بازهم مثل گذشته کارهای زیبا ارائه بده. مرتضی پاشایی در پاسخ به عقيلي هم پاسخ داد: ممنون از شادمهر عزیز برات آرزوی بهترین ها رو دارم.

رضا صادقی هم در پيامي نوشته بود: سلام به همه دوستان جانم، توى اين
      شبهايى كه به هر بهانه ايي وصل ميشين اين جون با عشق و با هنر سرزمين رو دعا كنين، نميدونم چرا ولى امشب يكدفعه دلم براش دعا كرد.... مرتضى پاشايى يك جون با اخلاق كه من قلبا دوسش دارم و صميمانه دعا ميكنم امشب براش، شماها هم با درون صاف و زيباتون براش از خدا سلامتى و ارامش بخواهين..... امين. مرتضی پاشایی هم چنين به صادقي پاسخ داد: ممنون از رضا صادقی عزیزم امیدوارم هرجا که هست موفق و پیروز باشه.

از سوي ديگر قاسم كويتي پور مداح و خواننده ترانه هاي حماسي و اجتماعي نيز جمعه شب در برنامه اي در شبكه سه سيما از مردم خواست براي سلامتي مرتضي پاشايي دعا كنند.

گفتني اينكه مرتضی پاشایی متولد ۱۳۶۳ در تهران است و در رشته گرافیک تحصیل کرده است. وی فعالیت موسیقی را از ۱۴ سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد. دلخوری، یکی بود یکی نبود، به خدا، بیا برگرد، تنهایی، آرزو، برو، عشق یعنی این، در دقیقه آخر، ستایش، مثل شیشه، جاده یک طرفه و یکی هست، نگران منی، قلبم رو تکراره و … از جمله آثار این خواننده جوان و مجبوب کشورمان است. حدودا از آذر سال ۹۲ پزشکان تشخیص دادند مرتضی پاشایی بیماری سرطان دارد.

تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سرطان چی؟/
      ایشالا که هرچه زودتر سلامتیشو بدست بیاره

3. Top | #3
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من الان تو یه سایتی خوندم که سرطان معده دارن.
      نمیدونم درسته یانه؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      اللهم اشف کل مریض
      عاقا من نمیدونم راست یا دروغشو کل ان شالله همیشه سالم وسلامت باشند
      درباره حرفی هم که زدم ما عید بیرون شهر بودیم به دوستم اس دادن که ایشون فوت کردن اینقد ناراحت شدیم مث افسرده ها اهنگاشو گوش میدادیم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
      بعدم نمیتونسم غذامو بخورم البته اولش بعد خوب شدم خخخخ
      بعد اومدیم شهرمون فهمیدیم شایعه بوده.....هیععععع نامرتااااااااا

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات

هیچ پزشکی و در هیچ منبع رسمی اعلام نکردن که سرطان داره

اگرم داشته باشه و خودشم بهتر میدونه هیچکس کلمه سرطان رو به کار نمیبره

حالا سایتای تفریحی! خیلی علاقه دارن حاشیه درست کنن بهتره از سایت های رسمی خبر بزاریم

حتی خبر مرگ ایشون هم چندی پیش منتشر کردن چون کارشون همینه!!

مصاحبه چند ماه پیش مرتضی پاشایی با رسانه موسیقی ما:

* مرتضی! در ماه‌های گذشته به قدری در مورد تو صحبت و روایت‌های مختلفی منتشر شده که همه دچار یک سردرگمی پیچیده در مورد احوالات جسمی تو شده‌اند. لطفاً یک بار برای همیشه درباره این صحبت‌ها و بیماری و مشکلات جسمی‌ات شفاف و صریح حرف بزن؟

همه آدم‌ها در زندگی‌شان دچار برخی اتفاقات و مشکلات می‌شوند. خبر بیماری‌ام به یک‌باره به من داده شد، ولی این موضوع آنقدرها هم تلخ و مهم نبود که خیلی‌ها حتی ماجرای فوت من را هم پیش کشیدند!

* خُب این بیماری تا چه حد جدی و خطرناک بود؟

من آدمی هستم که در هر شرایطی سعی می‌کنم از زندگی لذت ببرم. هر مشکلی هر چقدر هم که بزرگ و سخت باشد، حل شدن‌اش دست خود آدم‌هاست.

* خُب بعد از اینکه فهمیدی مشکل جسمی‌ات جدی است، چه تغییری در زندگی‌ات رخ داد؟ نگاهت به دنیا و زندگی تغییر کرد؟ هدف‌گذاری‌ات برای آینده‌ات چطور؟

ببین من دچار یک بیماری شده بودم که باید دوران نقاهت‌اش را پشت سر می‌گذراندم. تحت نظر بودم و هیچ تغییری در زندگی من رخ نداد. زندگی من طوری است که همیشه سعی دارم آن را به بهترین شکل بگذرانم. انرژی‌ای که در این مدت از طرف هوادارانم به سمت‌ام آمد، باعث شد خیلی روحیه بگیرم. اگر آنها نبودند، باور کنید خودم را می‌باختم. فقط به عشق هوادارانم مبارزه می‌کنم. همه‌چیز هم تحت کنترل است. خدا را شکر می‌کنم بابت این اتفاق و تغییر که باعث شد از این به بعد حواسم به خودم و و ضعیت سلامتی‌ام باشد.

لینک

لطفا تمامی اخبار رسمی هنرمندان موسیقی رو از از صفحات رسمیشون و همچنین تنها رسانه رسمی موسیقی دنبال کنین:

musicema.com

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلطان واقعي ، انصاف نيست حداقل به خاطر حساي خوبي كه با اهنگاش بهم داده هر شب دعاش نكنم

ايشالا ميجنگه و خوب خوب خوب ميشه

يه شب از همه چي به خدا گله كرد يه دفعه به خودش همه چي رو سپرد ديگه گريه نكرد فقط حوصله كرد

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ان شالله همه بیماران خوب مبشن و خدا شفا به همهی بیماران میده از جمله مرتضی پاشایی عزیز ی سوره حمد برای شفای همه بخونید

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      با اجازه زهرا خانوم عنوان آپدیت شد :-)

حضور پرشمار هنرمندان و اهالی موسیقی در بیمارستان بهمن تهران؛

مرتضی پاشایی ممنوع‌الملاقات شد

ss93-08-194.jpg1-mehdi-aliyari.jpg

موسیقی ما - ... «بیمار آقای مرتضی پاشایی ممنوع الملاقات می‌باشد.» این نوشته‌ای است که در ورودی بخش مراقبت‌های ویژه (icu) بیمارستان بهمن نصب شده است. به دلیل شرایط خاص مرتضی پاشایی پزشکان ملاقات با وی را ممنوع کرده‌اند، با این حال عصر یکشنبه ۱۸ آبان تعدادی از هنرمندان برای ملاقات با او و افزایش روحیه مرتضی پاشایی در بیمارستان بهمن حاضر شدند و لحظاتی کوتاه در کنارش بودند.

وضعیت جسمی مرتضی پاشایی نسبت به دو روز قبل تفاوت محسوسی نداشته است اما روحیه وی مخصوصا با دیدن هنرمندان و دوستانش بسیار خوب بود.

از جمله هنرمندانی که در این روز در بیمارستان بهمن حاضر شدند می‌توان به مهناز افشار، بهنوش بختیاری، محمدرضا گلزار، فرزاد فرزین، علی کاظمی، علی لهراسبی، روزبه نعمت اللهی، محمد علیزاده، شهرام شکوهی، هادی کاظمی، زهرا عاملی، امید جهان، مازیار فلاحی، میلاد ترابی، مهرداد نصرتی، محسن افشار و .. اشاره کردد.

همچنین معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراهی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران ضمن عیادت از مرتضی پاشایی، برای وی آرزوی سلامتی کردند.

شب گذشته (۱۸ آبان) علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت ارشاد اسلامی و علی ترابی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران با حضور در بیمارستان، از این خواننده کشورمان عیادت کرده و برای وی آرزوی سلامتی کردند.

علی مرادخانی در این بازدید با پدر مرتضی پاشایی نیز دیدار کرد و درباره مسائل مربوط به بیماری فرزندش سخن گفت و در جریان جزئیات روند درمانی پاشایی قرار گرفت.

11-mehdi-aliyari.jpg

13-mehdi-aliyari.jpg

15-mehdi-aliyari.jpg

12-mehdi-aliyari.jpg

2-mehdi-aliyari.jpg

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 12-mehdi-aliyari.jpg
مشاهده: 51
حجم: 68.7 کیلو بایت

ویرایش توسط hossein_R : 19 آبان 1393 در ساعت 18:51

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      مهدی کرد در گفتگو با «موسیقی ما» عنوان کرد؛

تشریح آخرین وضعیت جسمی «مرتضی پاشایی»

موسیقی ما – مدیر برنامه های مرتضی پاشایی به تشریح آخرین وضعیت وی پرداخت.

به گزارش «موسیقی ما»، مهدی کُرد (مدیر برنامه های مرتضی پاشایی) دقایقی پیش درباره آخرین وضعیت جسمی پاشایی به «موسیقی ما» گفت:

«اخبار ضد و نقیض زیادی از صبح امروز از سوی برخی رسانه ها منتشر شده که واقعا تاسف بار است. برخی رسانه ها برای جلب توجه بیشتر حاضرند هر کاری بکنند و واقعا اخلاق را زیر پا گذاشته اند.»

وی در ادامه افزود: «اوضاع جسمی پاشایی نسبت به روزهای گذشته فرقی نکرده و این خواننده در تلاش است که بتواند در مبارزه با این بیماری پیروز شود و سلامتی اش را باز یابد.»

کُرد در ادامه افزود: «مرتضی در این لحظات مهم فقط به دعای خیر مردم احتیاج دارد. امیدوارم اهالی رسانه با دقت بیشتری به وظایف شان که همانا اطلاع رسانی صحیح است بپردازند تا شاهد حواشی این چنینی مثل امروز نباشیم.»

جدیدترین شایعه سایت های زرد و افراد سودجو! :

عمل موفقیت آمیز نبوده و مرتضی متاسفانه به کما رفت و پدرش هم اعضاش رو اهدا کرد!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)