خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم قهرمانه؟

رأی دهندگان
    25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • استقلال

9 36.00%
    • تراکتور

9 36.00%
    • سپاهان

3 12.00%
    • فولاد

2 8.00%
    • نفت

2 8.00%
    صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa-MB نمایش پست ها
      چه ربطی به سوال نظرسنجی داشت؟
      ربطش با یکم فکر کردن مشخص میشه
      تاریخ ایجاد موضوع رو ببین.
      17 آبان 93, 12:31
      اون 9 نفری که به استقلال رای دادن،صدر نشینیش رو توی همون 17 آبان دیدن
      واضح گفتم عزیزم؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ​سپاهان

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقــــــط ســــــــــــپـــــــــــ ــــــاهـــــــان

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HiccUp نمایش پست ها
      حالا روشن شد.
      ولی فولاد اگه دو سه تا بازیکن خوب بگیره شک نکن که امسال هم جام میگیره.با اینکه خیلی از بازیکنای فصل قبلش(ارکان قهرمانیش) رو از دست داده ولی سوم هست.
      عبدالله کرمی،لوسیانو پریرا،غلامرضا رضایی،پادووانی،ایوب کلانتری،چاوز،آرش افشین(نسبت به بقیه کمتر)،سوشا مکانی و ... اینا رو از دست داده بازم سومه توی جدول دیگه تا تهش رو بخون.
      اضافه کنم که سروش رفیعی ام از نیم فصل دوم خدمت ! + مهرداد جماعتی ام که با مصدومیت فک نکنم تا آخر فصل بازی کنه یعنی بخوای حساب کنی کل تیم رفته خداییش هرکی جز فولاد بود الان ته جدول بود . یعنی وقتی بازیا رو نگا میکنم (مثل همین امروز ) میبینم شریفات پاس میده همش میرسه به حریف خیلی دلم براش میسوزه یکی شریفات یکیم انصاری که فقط همین دو تا تنها موندن و تنهایی ام هیچ کاری نمیتونن کنن . ساسان که بهش دقت کنی تو بازی 60 بار پستشو عوض میکنه اینقد بازیکن نیست . خداییش امسال فولاد فقط به واسطه تماشا گرا + مریبی و مدیریت تیم مونده . متاسفم برا فوتبال ایران که اینقد کثیفه و وقتی یه تیم میاد بالا به جای اینکه خودشو بهش برسونه اونو میکشه پایین . فولاد تو همه رده ها ( انو جوانان جوانان امید نو نهالان + فولاد نوین ) امسال اول شد تو لیگ ولی ببین با تیم اصلیش چکار کردن نا مردا . طبق آماری که تو ویکیپدیا از فولاد زده بود تو جهان 185 امه که اولین تیم ایران حساب میشه و بعدش استقلاله که 500 و خورده ای هست . فقط امید وارم از فصل بعد فولاد رو یه طوری جمعش کنن و بازیکنا برگردن . فک نکنم امسال قهرمان شه . بنظرم تراکتور قهرمانه . تراکتورم دخداییش قشنگ بازی میکنه . ولی بازم بازی ای که فولاد میکرد یه چیز دیگه بود . اصلا در حد ایران نبود
      run forrest runnn

ویرایش توسط daniad : 07 اردیبهشت 1394 در ساعت 07:13

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      اضافه کنم که سروش رفیعی ام از نیم فصل دوم خدمت ! + مهرداد جماعتی ام که با مصدومیت فک نکنم تا آخر فصل بازی کنه یعنی بخوای حساب کنی کل تیم رفته خداییش هرکی جز فولاد بود الان ته جدول بود . یعنی وقتی بازیا رو نگا میکنم (مثل همین امروز ) میبینم شریفات پاس میده همش میرسه به حریف خیلی دلم براش میسوزه یکی شریفات یکیم انصاری که فقط همین دو تا تنها موندن و تنهایی ام هیچ کاری نمیتونن کنن . ساسان که بهش دقت کنی تو بازی 60 بار پستشو عوض میکنه اینقد بازیکن نیست . خداییش امسال فولاد فقط به واسطه تماشا گرا + مریبی و مدیریت تیم مونده . متاسفم برا فوتبال ایران که اینقد کثیفه و وقتی یه تیم میاد بالا به جای اینکه خودشو بهش برسونه اونو میکشه پایین . فولاد تو همه رده ها ( انو جوانان جوانان امید نو نهالان + فولاد نوین ) امسال اول شد تو لیگ ولی ببین با تیم اصلیش چکار کردن نا مردا . طبق آماری که تو ویکیپدیا از فولاد زده بود تو جهان 185 امه که اولین تیم ایران حساب میشه و بعدش استقلاله که 500 و خورده ای هست . فقط امید وارم از فصل بعد فولاد رو یه طوری جمعش کنن و بازیکنا برگردن . فک نکنم امسال قهرمان شه . بنظرم تراکتور قهرمانه . تراکتورم دخداییش قشنگ بازی میکنه . ولی بازم بازی ای که فولاد میکرد یه چیز دیگه بود . اصلا در حد ایران نبود
      عزیز دلم،دوتا تیم کامل از فولاد جدا شده!!!
      به قول دراگان: اگه سروش رو توی نیم فصل دوم داشتیم الان با اختلاف توی صدر جدول بودیم
      ولی دمشون گرم،هنوز هم جز 4تیم اولندستشون درد نکنه
      امیدوارم هر تیمی که شایسته قهرمانیه قهرمان بشه
      ولی انصافا پارسال ازی فولاد خیلی سطحش بالاتر از لیگ ایران بود،اینقدر بازیکن داشت که حتی سروش رفیعی 70 به بعد میومد داخل زمین
      موقع حمله 4 یا 5 بازیکن بودنم(غلامرضا،شریفات،پریر ،چاوز،سروش)اما الان کی رو داره؟هیشکی...

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      100 % تراکتور

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن