خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب زبان گاج را چگونه بخوانم؟

سلام دوستان من فارغ التحصیل رشته ی تجربی هستم , توی ازمونهای قلمچی همیشه قواعد و تستهای لغتو خوب می زنم و می رم جلو, پس این نشون می ده زبانم ضعیف نیست حداقل, وقتی می رسم به کلوز تست و ریدینگ اصلاً خوب متن رو درک نمی کنم و کلماتشو نمی فهمم,
      - مشکلم توی این دو تا بخش به چی مربوطه و چطوری باید با کتاب جامع زبان گاج حلش کنم؟ آیا کتابچه واژگانشو جدا از برنامه ی کانون بخونم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هم خودم از گاج اسفاده میکنم . گاج در قسمت درک مطلب و کلوز ، پاسخ نامه های تشریحیِ خوبی نداره و صرفا" سوال ها رو ترجمه کرده و جواب کلیدی داده .

بهت پیشنهاد میکنم برای کلوز و ریدینگ منحصرا" از یک کتاب دیگه مطالعه کنی ؛.مثلا خودِ درک مطلب به همین سادگی گاج ، یا

اندِ ریدینگ خیلی سبز یا هر چیزِ دیگه ای . روزی سعی کن 2 ریدینگ و یک کلوز (اگه بیشتر تونستی که چه بهتر !) حل کنی . مطمئن باش بعد از مدتی خیلی پیشرفت میکنی .

درسته که تو درک مطلبا لغات خارج از کتاب استفاده میشه و برای ما ممکنه نا آشنا باشن چون اگه همه ی لغات از کتاب باشن که در

این صورت دیگه اسمش درک مطلب نیست ! با این حال میشه با توجه به یک سری مهارت ها و قرینه هایی که در جمله وجود دارند معنی لغتی که نمیدونیم رو حدس بزنیم که البته

به راحتی نمیشه به این حد از توانایی رسید و نیاز به تمرین و تکرار داره .

با این وجود من توصیه میکنم حتما کتاب 1201 واژه ی تکمیلی کنکور رو تهیه و استفاده کنی .
      به راهِ بادیه رفتن به از نشستنِ باطل

اگر مُراد نیابم ، به قدر وُسع بکوشم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      چارش یک کتاب درک مطلب جداگونست(گاج یا مبتکران)

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از متن نترسیم شبقره هم یه نگاهی بنداز
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن