خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

زیست رو چطوری بخونم

سلام. من تو ازمونای قلمچی شرکت میکنم. تابستون۳۶۰ ساعت درس خوندم که از این ساعت۱۵۷ ساعتش مختص زیست بود. روشم به این صورت بود اول کتابو میخوندم دو روز بعد تستهای گربه یا خیلی سبز میزدم. بعد نکته های تو سوالا رو در میاوردم و تو کتابم می نوشتم بعد میرفتم سراغ درس بعد.و جالب اینجاست که من دو دور تستای خیلی سبز و گربه رو زدم و دفعه دوم درصدام پایین ت از دفعه اول بود.....تو ازمونای قلمچی هم یکبار ۱۵درصد و یکبار هم۸ درصد زدم علی رغم اینکه هم مثل چی خومده بودم و هم خلاصه نویسی کرده بودم....میشه یک راه حل خوب بهم معرفی کنین.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      سلام. من تو ازمونای قلمچی شرکت میکنم. تابستون۳۶۰ ساعت درس خوندم که از این ساعت۱۵۷ ساعتش مختص زیست بود. روشم به این صورت بود اول کتابو میخوندم دو روز بعد تستهای گربه یا خیلی سبز میزدم. بعد نکته های تو سوالا رو در میاوردم و تو کتابم می نوشتم بعد میرفتم سراغ درس بعد.و جالب اینجاست که من دو دور تستای خیلی سبز و گربه رو زدم و دفعه دوم درصدام پایین ت از دفعه اول بود.....تو ازمونای قلمچی هم یکبار ۱۵درصد و یکبار هم۸ درصد زدم علی رغم اینکه هم مثل چی خومده بودم و هم خلاصه نویسی کرده بودم....میشه یک راه حل خوب بهم معرفی کنین.
      استراتژی زیست کنکور مهروماه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ینی باز برم سراغ ی کتابکار دیگه؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      ببین :
      1- به قید ها و عکس ها خیلی توجه کن.
      2- هیچ چیزی مثل خود کتاب درسی نمیتونه درصد زیست رو ببره بالا. (خودم تجربه کردم).
      3- از کتابایی برا زیست استفاده کن که سوالاتش به سبک کنکور باشه. مثل : زیست جامع گاج، سال به سال الگو، همایش دریافت عمارلو.
      4- هر سوالی رو که اشتباه میزنی برو جوابشو تو خود کتاب بخون.
      5- آزمونت رو تحلیل کن ببین کجا ها رو مشکل داری. علت غلط زدنت چی بوده.
      6- تا میتونی مفهومی بخون زیست رو.
      7- از این کتاب تستایی که استفاده میکنی (گربه و خیلی سبز) به سبک کنکور نیستن!
      ویرایش توسط Mr.Dr : 14 آبان 1393 در ساعت 16:56

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ینی باز برم سراغ ی کتابکار دیگه؟؟؟؟
      نمیشه بهش کتاب گفت.کتابچه بهتره براش.میگه چطور بخونی زیست رو.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما با این راهکاری که میگم حتی میتونید 100 بزنید!!
      باید از کتاب درسی و کتاب آبی قلم چی استفاده کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      (البته این حرف من نیس....رتبه 1 کنکور که زیست رو 100 زده میگه!)
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      یکی از بهترین روش های که من خودم اجراش کردم و بسیار بهم کمک کرد و در زیست به تسلط رسیدم بررسی کلیه تست های قلمچی و سنجش و گزینه دو از سال نود به اینور هست اگه اینکارو خوب انجام بدید و تمام نکات و تست های مهم رو یک جا برای خودتون بنویسید یکی از بهترین منبع برای زیست شما خواد بود و نگرشتون به تست های زیست مخصوصا قلم چی و کنکور تغییر میکنه

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

احتمالا استعدادت تو این کار نیست .......

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سعی کن عمقی بخونی. سال دوم رو برای جاهای مورد نیاز مسلط باشی مثلا بدونی چیا دیاپدز میکنن چیا بیرون از خونن و اینا و اگرانولوسیت ها گرانولوسیت ها را بشناسی برای فصل 1 زیست سال سوم. بعد شما سال چندم هستید؟ من برای کسی که سال سوم هستش این مثالو زدم.
      بعد منابع شما اصلا به درد نمیخوره. بهترین منابع الگو +گاج هستش. هردو لازمه چون باعث میشه با نوع دید طراح و در نتیجه سوال های مختلف اشنا بشی. کتاب رو ریز به ریز یادبگیر. قید ها رو حفظ کن. تجزیه تحلیل کن و بعد نکات رو یادداشت کن. اگر سال سومی ترکیب با سوال دوم یادت نره. چون قلم چی ترکیبی میده .البته لازم نیست سال دوم رو فول فول باشی. میتونی از جزوه های عمارلو استفاده کنی که ترکیب کرده واقعا خوبه . پس
      الگو +گاج + کتاب + عمارلو. مطمئن باش عالی میشی. بعد خوندن کتاب حتما با گاج شروع کن برا تست زدن بعد برو سراغ الگو. چون الگو سوالاتش سخته و بعضا مثل گاج علمی نیست و خیلی رو قید ها و نکات ریز گیر داده. ولی از هیچکدوم دریغ نکن. حتما هم بررسی کن که چرا کم زدی.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی رو حفظ کن. منظورم این نیست که بشین همین امروز یه صفحه رو حفظ کن تا آخر منظورم اینکه به طور پیوسته مرور کن تا در ذهنت ملکه بشه تا بهت گفتن مثلا صفحه22 در مورد چی بود شما بتونی توضیح بدی هر وقت تونستی در این حد باشی میتونی درصد بسیار بالایی در کنکور کسب کنی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      بنظرم بهتره کتاب گاج یا الگو تهیه کنید تستای گربه دیگه برای کنکور قدیمی شده .الگو توی مباحث قیدی کتاب خیلی تست داره که مشابه سوالات کنکور طراحی شده وبا خوندنش تمام قید های کتاب دوره میکنید کتاب گاج هم تستاش در حد الگو ومشابه سوالات کنکوره.
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره به نظر منم گربه دیگه واقعا قدیمی شده...
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط گاج یا الگو

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موفقیت یعنی نود و نه درصد تلاش یک درصد استعداد.....پس نگین استعداد ندارم من سال دیگه دانشجوی دندونم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن