خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

چند هشدار مهم و راهنمائی در رابطه با خرید هر محصول کنکوری از هر موسسه ای

الان چن مدتیه مد شده اکثر موسسات زدن تو کار فروش سی دی و دی وی دی
      دیگه طوری شده که کانون بجز سی دی های روی کتاب هاش
      سی دی های اردو هم میده بیرون
      حالا با کیفیت سی دی های تو بازار کار ندارم
      اما دلیل اینکه این همه باب شده فروش دی وی دی های آموزشی کنکور
      چون هم سود خیلی خوبی داره , هم همه جا در دسترس هست و حتی کنکوری ها شهرستان های دورافتاده هم که از دبیرای خوب محرومن میتونن تهیه کنن و استفاده کنن به همین خاطر فروش خیلی خوبی میکنه
      دیگه جوری شده که این ظاهری هم از احمدی تقلید کرده و رفته فیلم داده بیرون
      دوستان عزیزم به خاطر اینکه در وقت و هزینتون صرفه جویی کنید و مهمتر از همه یک سال از بهترین سال های زندگیتون حروم نشه به دونه دونه توصیه هایی گوش بدید و عمل کنید :
      اول اینکه با هر کسی برای خرید محصولاتش تماس میگیرید سریع بهش اعتماد نکنید
      چرا ??????
      چون اکثر موسسات کنکوری برای فروش محصولاتشون دست به هرکاری که فکرشو بکنید میزنن
      مثلا یکی رو میارن تلفن جواب بده که هدفش فقط فروش باشه و نه کار دیگه ای
      واز اوناس که گنجشکو رنگ میکنه جای قناری میفروشه

پس این فروشنده هر کاری میکنه تا شما محصول رو بخرید مثلا بر میگرده به شما میگه که
      من خودم فلان رتبه رو آوردم -چند ساله مشاورم -فلانی شاگرد من بوده- این محصولاتو بگیری حتما رتبه ای و تضمینیه و …
      هزارتا کلک دیگه در صورتیکه مدرک دیپلم که سهله شاید سیکل هم نداشته باشه واصلا ندونه کنکور چن تا نقطه داره

اما ما چطور با این جور افراد کلاهبردار و سودجو مقابله کنیم؟؟؟
      دوست عزیز محصولی که میگیری میخایی از وقت باارزشت روش بذاری و انتظار داری نتیجه بگیری پس تو انتخابش هم دقت کن
      نگو چون تو رادیو هست آدم حسابیه و همه چی حالیشه
      نگو میاد تو شبکه استانی فلان شهرستان دور افتاده تبلیغ میکنه چیزی حالیشه

اول یه چنتا سوال مشاوره ای از طرف بپرسید مثلا تراز ها آزمونها -رشته ها -درس های مختلف و … اصلا ببینید طرف میدونه اینا چیه یا نه؟؟؟؟
      بعد ازش بخواهید که در مورد نحوه مطالعه درسی که میخواهید بگیرید توضیح بده اصلا ببینیم حرفاش منطقی هست یا نه!!

گول مشاوره رایگان رو هم نخورید. الان دیگه این مشاوره شده لق لقه زبون سی دی و دی وی دی فروشا که به این بهانه دی وی دی هاشونو بفروشن
      و مهمترین نکته به هیچ وجه من الوجوه یکجا خرید نکنید
      همیشه گفتم هول برتون نداره مثلا میخواین از یه موسسه ریاضیشو بخرین
      نرین کل ریاضیشو بخرین مثلا اول مبحث حد و پیوستگیشو بخرین بعد اگه دیدین خوشتون اومد و تدریسش خوبه برین و بقیشو بخرین
      اگه دیدین 1 موسسه ی آموزشی تو سی دی هاش درس های دیگه رو تبلیغ میکنه بدونین که بی کیفیته و میخواد بقیه محصولاتشم بفروش بره
      نمونش همین آقای جیمبووووووووووووووو ,,,,,,,,,,,,, جیمبووووووووووووو,,,,,,,,,,,,
      میشناسینش که

احمدی رو میگم دیگه
      میشینین پای یکی از سی دی هاش یه هو وسطش زارتی میاد دینی درس میده
      میشینین پای زیست زارتی میاد عربی درس میده
      تا با چن تا تکنیک ***** تحریکتون کنه که برین بقیه آت و آشغالاشم بخرین

حالا اون چرت و پرت هایی هم که بعنوان مشاوره به خورد دانش آموزا میده بماند
      مگه حبیب نبود؟ مگه مصیب نبود ؟
      مگه فلان کس نبود . شب کنکور تکنیکو گفتم 100 زد

(((((( زرششششششششششششششششششششششش ششششششششکککککککککک )))))))))
      هیچی دیگه اگه قرار بود 1شبه و پشت تلفن و 1ماهه و 1هفته ای کنکور و 100 بزنی سنگ رو سنگ بند نمیشد

وکسایی که 100 میزدن انگشت شمار نمیشدن
      مثلا همین ادبیاتی که میگه پشت تلفن یاد دادم به یکی 100 زد
      تو سال 90 فقط 1نفر تونسته 100 بزنه اونوقت من نمیدونم این آقا چجوری این اراجیفو تحویل شماها میده؟؟ بیخودی هم گول این طرح هایی که میزارنو نخورین
      میگن 50 تا و 100 تا شاگرد خصوصی جهت مشاوره و…
      اینا همش کشکه
      میخوان جیبتونو خالی کنن
      یا مثلا 2 ماه مونده تاکنکور میگن برنامه 60 روزه 1ماه مونده 30 روزه….

اینا فقط میان جک میگن
      مسعودی که هی اون تکنیک گرماشو میگه

یزدانی هم میره با پول اون سیدی هایی که فروخته
      کنکوری میاره میگه
      کجا رفتی ؟ میگه پیش تو
      از کی مشاوره گرفتی ؟ میگه از تو
      میگه سی دی های کی رو دیدی؟ میگه تو

یه ذره خلاقیت هم نداره از رو تبلیغ مدرسان شریف این حرکتو یاد گرفته

راه میانبر کنکور فقط پشتکار و تلاش +توکل
      مشاوره و این چرت و پرتا بهونه ایه واسه پول گرفتن از شما و تحویل دادن چن تا محصول بی کیفیتو اما میرسیم به نظرات یکی از دوستان دررابطه با این موضوع:
      فرید

داستان من هم در رابطه یا این گروه ابله این جوری بود ولی خوشبختانه اسیرشون نشدم:
      من هنوز کنکوری نیستم . الان دوم به سوم تجربیم. تو منطقه 3 تو یه شهر(هرمزگان-بندرخمیر) و دبیرستان محروم. تبلیغات این گروه خیلی رو من تاثیر داشت. شب روز مسیج تبلیغاتی میومد: تدریس برترین اساتید امشب شبکه افلاک ، کرمانشاه و… گروه کنکور اسان است .
      خوب وقتی میان میگن : تست زنی زیر 20 ثانیه، زیر 10 ثانیه… روزگاری قشر خاصی بهترینه دبیرا رو داشتن اما الان شما حتی شمایی که تو مناطق محرومین میتونین از تدریس برترین مدرسین کشور!!! بهره مند بشین تا دیگه امکانات معنایی نداشته باشه…
      تو شیمی خود من به بهترین نحو براتون تدریس کردم. حتی دانش اموزایی که میخوان باهام کلاس بگیرن(اره جون عمت) بهشون میگم برید لوح های منو ببینید که حتی از کلاسم هم بهتر تدریس کردم

عربی با سعید(نمیدونم فامیلش چیه) کسی که دوبار عربی کنکور رو صد زده

زبان با سپهر پیروزان. لغات رو با تکنیک های تصویر سازی یاد بگیرین. همین طور تاریخ ادبیات و…
      ( اگه یه بار هم برنامه رو گوش کردین میدونین که یزدانی عین این جمله ها رو میگه)

خوب بگذریم این حرفا تاثیرش رو رو گذاشت. منم مدام پرس و جو میکردم از این سایت به اون سایت و انجمن و … چون میخواستم از تابستون سوم تماما با این گروه پیش برم(واویلا) یه ماه پای برنامه رادیوییش نشستم و جزوه نوشتم بعد متوجه شدم تو این ماه فقط یه چی نوشتم!!!
      مسعودی که همش گرما بود و نور(البته اون تکنیک نورش از معدود تکنیک های خوبه و دبیر ما هم بهمون گفته بود واقعا کار میکنه…) و یزدانی هم که مثلا میخواد دانشمندان فصل 1 شیمی 2 رو تکنیکی بگه: تالسی که ( آ ) داره آب رو مطرح کرد !!!
      تو رو خدا این تکنیکه؟؟؟

اون تکنیک های فیزیک رو بردم به دبیرم نشون دادم و گفتم خیلی توپه نه اقا؟؟؟ ایشون هم که از دبیرای مطرح استان و کارکشته این درس بودن لبخند ملیحی زدن، یه تست کنکور89 دادن بهم گفت با این تکنیک حلش کن… خلاصه رادیاتم جوش اورد و نتونستم حلش کنم اما با یه فرمول عادی راحت حل شد…
      اینجا بود که فهمیدم این تکنیک ها فقط واسه چند تا تست کار میکنه…
      اینجا بود که فهمیدم با اینا زیر 10 دقیقه هم نمیشه سئوالات قرن 21 رو حل کرد…
      اینجا بود که فهمیدم با کتاب تست و جزوه و مهم تر از همه با پشتکار باید موفق شد

اینجا بود که فهمیدم“کنکور آسان نیست“!!!
      اگه تا حالا هم مسیج تبلیغاتی این گروه براتون اومده( همین پریروز برام دوباره اومد) دورش رو خط بکشین و بدونین که همشون یه مشت بی سواد و شیادن …

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      محصولات مفهومی موسسه ها بد نیست. این کنکور آسان است هم نصف محصولاتش عالی هستن و نصف بقیه ارزش پول دادن رو ندارن و تله پول هستن.
      من خودم همه کنکور آسان است رو خریدم حدود 3 ملیون و 200 هزار تومن هم دادم ولی انصافا از فیزیک و ریاضی و زبان راضی بودم.
      تنها چیزهاییش که به نظر من ارزش نداشت زیست شناسی عرفان اکبری بود ( این خودش به تنهایی 560 تومن پول منو حروم کرد ) همینطور عربی استاد احمدی ( اینم 185 تومن ) همینطور شیمی های یزدانی ( که واقعا تابو بود یه سری جمله حفظ کرده از روی کتاب های تست و داره میاد پای تخته مینویستشون )

در کل محصولاتی مثل فیزیک و ریاضی مسعودی و عربی و دینی آفبا عالی هستن.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام تازه اینجاش به ادم بر میخوره که ی دوستام زنگ زده بود گفته بود من میخوام بدم به پسر عموم میگفت ما راضی نیستیم حق الناس گردنتو گف من اینا را چهار میلیون پول دادم پس چیکار کنم گف بنداز سطل اشغال این فقط واسه تو بوده میخوام اینا بگم که اگه کپیش حق الناس پس هزاران دانش اموز شهرستانی که از جمله فروختن النگو مامانشون و گوشی فروختن و موتور فروختن وووو که خریدن و بیشترشون راضی نیستند حق الناس چی میشه ادم دی وی دی میده که واقعا راضی باشه کنکوریا من نمیدونم والا این پس چی میشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      محصولات مفهومی موسسه ها بد نیست. این کنکور آسان است هم نصف محصولاتش عالی هستن و نصف بقیه ارزش پول دادن رو ندارن و تله پول هستن.
      من خودم همه کنکور آسان است رو خریدم حدود 3 ملیون و 200 هزار تومن هم دادم ولی انصافا از فیزیک و ریاضی و زبان راضی بودم.
      تنها چیزهاییش که به نظر من ارزش نداشت زیست شناسی عرفان اکبری بود ( این خودش به تنهایی 560 تومن پول منو حروم کرد ) همینطور عربی استاد احمدی ( اینم 185 تومن ) همینطور شیمی های یزدانی ( که واقعا تابو بود یه سری جمله حفظ کرده از روی کتاب های تست و داره میاد پای تخته مینویستشون )

در کل محصولاتی مثل فیزیک و ریاضی مسعودی و عربی و دینی آفبا عالی هستن.
      شما دوسته عزیز کنکور دادی عایا؟اگه ندادی بعدا متوجه میشی که کنکور دادی اگه کمکت کنه انصافانه بگم 10 درصد بیش نیس و البته شاید خیلی ضعیف بودی تو ریاضی و فیزیک که اینطور میگی و شایدم که مثال های خودشو میتونی فقط حل کنی اینطور که امار هستش85 درصد راضی نیستند و اگه هم راضی هستند به دلایل بالا هستش حالا شما چون راضی هستی ان شالله موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      سلام تازه اینجاش به ادم بر میخوره که ی دوستام زنگ زده بود گفته بود من میخوام بدم به پسر عموم میگفت ما راضی نیستیم حق الناس گردنتو گف من اینا را چهار میلیون پول دادم پس چیکار کنم گف بنداز سطل اشغال این فقط واسه تو بوده میخوام اینا بگم که اگه کپیش حق الناس پس هزاران دانش اموز شهرستانی که از جمله فروختن النگو مامانشون و گوشی فروختن و موتور فروختن وووو که خریدن و بیشترشون راضی نیستند حق الناس چی میشه ادم دی وی دی میده که واقعا راضی باشه کنکوریا من نمیدونم والا این پس چی میشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

شما دوسته عزیز کنکور دادی عایا؟اگه ندادی بعدا متوجه میشی که کنکور دادی اگه کمکت کنه انصافانه بگم 10 درصد بیش نیس و البته شاید خیلی ضعیف بودی تو ریاضی و فیزیک که اینطور میگی و شایدم که مثال های خودشو میتونی فقط حل کنی اینطور که امار هستش85 درصد راضی نیستند و اگه هم راضی هستند به دلایل بالا هستش حالا شما چون راضی هستی ان شالله موفق باشی
      دوست عزیز شما فیزیک مسعودی ورژن 92 رو تماشا کنی نظرت عوض میشه. مثال هاش سراسری های 89 به بعد هستن و تالیفی هاش هم همون سراسری ها هستن با تعداد مجهولات بیشتر. من که فیزیک هیچی سرم نمیشد ولی پارسال رفتم 44 زدم. امسال هم اه میتونستم کنکور بدم بالای 80 میزدم فقط فیزیک اتمی و هسته ای رو نخونده بودم. ایشالا 94 میرم برای فیزیک بالای 90. الان دیگه نحوه حل مفهومی مساله ها رو یاد رفتم. به جای اینکه بشینم هی فرمول بنویسم و مجهول پیدا کنم و ... فقط طبق راه حل های مفهومی خیلی راحت میتونم پارامترها رو به دست بیارم.
      ریاضی هم هیچ مبحثی بلد نبودم به جز فصل اول هندسه ولی آزمون اول سنجش کارنامم توی تاپیک هست میتونی بری ببینی چند زدم. گزینه دو هم که فیزیکش خیلی سخته راحت تستاشو حل میکنم.

در کل مسعودی محصولات 91 به بعدش عالیه شما براش وقت بزاری پشیمون نمیشی. مطمعن باش. ولی بقیه محصولات موسسه کنکور آسان است خیلی هاشون تله پول هستن. دانش آموزا هم چون میبینن مسعودی فیزیک و ریاضی رو خوب تدریس کرده بالافاصله میرن عربی و دینی و شیمی و .... رو هم میخرن در صورتی که هیچکدومشون مفت نمیارزن !

مشاورهای این موسسه هم خوب هستن مثل استاد دانش زاده و دکتر دادگستری. دادستری خودش مشاور من بود عالی بهم روحیه میداد. استاد دانش زاده هم روانشناس خوبی هست چه توی شبکه سلامت و چه پای تلفن خیلی خوب استرس منو از بین برد. ولی متاسفانه مشاوره درست حسابی به کسایی که محصولات رو کامل تهیه نمیکنن نمیدن و خیلی پولکی هستن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن