خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات

چگونه روزانه تاریخ ادبیات بخونم ؟

سلاااااام .من دانش اموزتجربی بودم الان که میخوام روزانه تاریخ ادبیات بخونم نمیدونم چیکارکنم باید همه کتابوخوند قشنگ یافقط اثارشونو وسال هاشونو؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      همه کتا ب نیازه...در ضمن من تاریخ ادبیات الگو رو میخونم هر روز یک صفحه کارتونی +یک درس از تاریخ ادبیات درسا...در ضمن روزای بعد هم خونده های قبلیمو مرور میکنم یادم نره....حدودا فک کنم 100 روزه تموم بشه

حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
هوس برای تو ! عفاف برای من !
هــــــــــــــزار ســـــــال گذشت این مرض درمان نشد !!
همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..
براستی زن بودن کار مشکلی است :
مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک سالمند فکر کنی؛...
.

"سیمین دانشور"

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا74. نمایش پست ها
      سلاااااام .من دانش اموزتجربی بودم الان که میخوام روزانه تاریخ ادبیات بخونم نمیدونم چیکارکنم باید همه کتابوخوند قشنگ یافقط اثارشونو وسال هاشونو؟
      میتونی جعبه لایتنر بگیری یا خودت بسازی خیلی کمک میکنه (یک ماهه تموم میشه)

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      باید کامل مطالب اخر کتاب که اعلام است هم یاد بگیری نشر الگو یا لقمه مهروماه کتاب های خوبین در این زمینه
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      همه تاریخ ادبیات و اعلام کتاب + تاریخ ادبیات هایی که تو زبان فارسی گفته رو باید خورد !!!!
      از کتابای تاریخ ادبیات تو بازار استفاده کن همشون خوبن ، جعبه لایتنر و مرور روزانه هم خوبه یعنی هر درسی که خواستی بخونی اون قبلیا هم ی مرور سریع بکن
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام.این مشکل شمارو تقریبا همه ی بچه های تجربی و ریاضی به همراه دارن و دقیقا میدونن کدام مباحث تاریخ ادبیات رو مطالعه کننبه نظر من شما میتونید هر شب نیم ساعت وقت بذارین برای تاریخ ادبیات اونم از روی فقط یک کتاب حالا میخواد کتاب درسی باشه یا هر کاب دیگه ای..جعبه لایتنر فکر نمیکنم برای تاریخ ادبیات بیشتر مناسب باشه شما باید هرشب مثلا دو صفحه با همه موارد مربوط به اون شخص یا نویسنده رو خوب خلاصه کنید در یک برگه بعد خوب مطالعه اش کنید و دو روز دیگه اموارد مربوطه رو تست زنی کنید و هر جا که مشکل داشتین دوباره مرور کنید و همینطوری ادامه بدین.اما باید به شما بگم تاریخ ادبیات بیشتر حفظیه ولی سعی کنید وقتی اسم یه نویسنده رو میبیند ساده از کنارش رد نشید سعی کنید همه کتابها یه سال هاشو به یاد بیارین و بعد که مطمین شدین از کنارش عبور کنید.موفق باشید
      وقتی داری یواشکی یک غلطی میکنی
      علاوه بر چپ و راست
      به بالا هم یک نگاهی بنداز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن