خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

کمک برای رفع نوسانات درصد فیزیک در تست:(

سلام دوستان من سوم تجربی هستم. نمیدونم چرا فیزیک یه درس مرموزیه برای من. حس خوبی بهش ندارم درحالی که با درسش هم مشکلی ندارم. خلاصه سرتون رو در نیارم یه درسی هستش که نوساناتم توش زیاده . بعضی وقت ها میشه بالای 80 میزنم یا حتی 100 بعضی وقت ها هم میشه درصدم میاد روی 35 و 45 و50. نمیدونم چرا اینجوریه. مثلا من برای ازمون جمعه قبل قلم چی معلممون سوالی سال 91 همون ازمون رو داد. من زدم 87. ولی ازمون رو زدم 45. در حالی که مفهومات و توضیحات همونه وچیز خاصی هم نداشت.
      واقعا مشکل از کجاست؟ چرا باید روی یک مبحث اینقدر نوسانات داشته باشم؟ اگه کسی راهی بلده بگه . خیلی ممنونشم.
      درضمن منابع هم برای سال سوم خیلی سبز که راضیم ازش و گاج پایه که خیلی اسونه هستش. والا من دیگه تو این درس کلافه شدم. یه بار عالی میدم یه بار خیلی خراب میکنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب ببین اونموقع که عالی میزنی نقاط قوتت چیه ؟؟ وقتی کم میزنی نقطه ضعفت کجاست ؟؟ مثلا تو آزمون کانون تمرکز نداشتی،وقت کم اوردی،حواست پرت شده،سوال جابه جا زدی،صورت سوال رو خوب نخوندی،گزینه هارو اشتباه زدی،اشتباه محاسبات داشتی و .... خودت باید ببینی مشکل کار کجاست که بتونی حلش کنی
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن