خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ایا این جلمه گاج درسته؟

سلام دوستان به نظرتون این جلمه گاج جامع زیست درسته یا نه؟ از برش جایگاه شناسایی انزیم توسط انزیم محدود کننده دو انتهای چسبنده به وجود می اید که هر یک توالی کوتاه و تک رشته ای از dna محسوب می شود

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعضی آنزیم های محدود کننده انتهای چسبنده ایجاد نمیکنن. ولی اونهایی که ایجاد میکنن به ازای هر جایگاه تشخیص دوتا انتهای چسبنده ایجاد میکنن، انتهای چسبنده هم به قسمت تک رشته ای ایجاد شده گفته میشه.
      من فصل دوم رو از روی گاج تست زدم با این جمله مواجه نشدم !

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      بعضی آنزیم های محدود کننده انتهای چسبنده ایجاد نمیکنن. ولی اونهایی که ایجاد میکنن به ازای هر جایگاه تشخیص دوتا انتهای چسبنده ایجاد میکنن، انتهای چسبنده هم به قسمت تک رشته ای ایجاد شده گفته میشه.
      من فصل دوم رو از روی گاج تست زدم با این جمله مواجه نشدم !
      پاسخ نامه سوال 3877

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب من سال 92 هست این جمله در پاسخ این سوال نیست. احتمالا مال شما 93 باشه
      اگه میشه کل متن پاسخ تشریحی و سوال رو بنویسین. مرسی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      درسته مشکلی نداره چون کلمه هر رو نیاورده

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      کتاب من سال 92 هست این جمله در پاسخ این سوال نیست. احتمالا مال شما 93 باشه
      اگه میشه کل متن پاسخ تشریحی و سوال رو بنویسین. مرسی
      هر آنزیم محدود کننده یک توالی دو رشته ای از دی ان ای را که جایگاه شناسایی آنزیم نام دراد و بریا آن آنزیم خاص اختصاصی هست می شناسد و ان را برش می دهد از برش جایگاه شناسایی توسط انزیم محدود کننده دو انتهای چسبنده به وجود می اید که هر یک توالی کوتاه تک رشته ای از دی ان ای محسوب می شود

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این جمله که هر آنزیم محدود کننده انتهای چسبنده ایجاد میکند به خودی خود غلط هست ولی چون در صورت سوال ( که مال کنکور آزاد هست ) کلمه "اغلب" آورده، این پاسخ تشریحی برای این سوال صحیح هست. ولی به هر حال باید در نظر داشت که آنزیم محدود کننده ممکن است انتهای چسبنده ایجاد نکند.

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باو این پاسخ نامه گاج پر از نکتست باور کنید من از دو صفحه بیش از 20 تا نکته به درد بخور در اوردم.
      راستی بچه ها زیست یک مهمتره یا زیست دو و زیست پیش یک مهمتره یا پیش دو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      باو این پاسخ نامه گاج پر از نکتست باور کنید من از دو صفحه بیش از 20 تا نکته به درد بخور در اوردم.
      زیست 1 به نظرم مهمتره چون پایه ی بقیه ی فصل هاست!

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parmis نمایش پست ها
      زیست 1 به نظرم مهمتره چون پایه ی بقیه ی فصل هاست!
      اخه هرسال تعداد تست های زیست دو بیشتر از زیست یکه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      همشون مهمن زیست 1 پایه زیستاست...ولی اگه سوال میپرسیدی کدوم تست خیزتره ..زیست2 و پیش2

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      همشون مهمن زیست 1 پایه زیستاست...ولی اگه سوال میپرسیدی کدوم تست خیزتره ..زیست2 و پیش2
      اوکی پس می خوام نشر الگو بگیرم اما فقط دو جلدشو که تصویب شد زیست دو و پیش دو که هنوز نیومده

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من زیست پیشو با پیش2 شروع کردم...نیم سال دوم پیش 1 میخونم که اهمیتش کمتره نسبت به2...الگو خ سنگینه برای شروع کار..حداقل برا من اینجوری بوده...گذاشتمش کنار از گاج تست میزنم..مرحله بعدی الگو

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      من زیست پیشو با پیش2 شروع کردم...نیم سال دوم پیش 1 میخونم که اهمیتش کمتره نسبت به2...الگو خ سنگینه برای شروع کار..حداقل برا من اینجوری بوده...گذاشتمش کنار از گاج تست میزنم..مرحله بعدی الگو
      اره منم الان دارم گاجو می زنم پیش یکو تقریبا تموم کردم شاید دو ماه دیگه الگو رو گرفتم چون لازمه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      لازمم نیست همه تستای الگو رده بشه..قسمت َa,bو سوالات کنکور و گزیته 2 و سنجش که اورده گلچینی باس زد کافیه.. بعدشم سوالات قلم چیم باید تحلیل کنیم دیگه اصن وقت نمیشه..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن