خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 96
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان خیلی ممنون.... بخدا خیلی کمک کردین نمیدونم چجوری جبران کنم...خیلی خیلی ممنون

من اگه عمومی ها رو بالای 60 بزنم و اختصاصی ها هم بالای 35-40 بزنم دیگه مشکلی ندارم.... میتونم؟!

آخه مثلا برای فیزیک گاج نقره ای گرفتم
      که پایه و پیش روی هم 6500تا تست داره!! نمیدونم کدوما رو بزنم و کدوما رو نزنم!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      منم هنوز شروع نکردم رشتم ریاضیه......

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cruel2013 نمایش پست ها
      سلام دوستانن.با معدل 10 هم میشه زیر 1000 اورد؟ جان من جواب بدین
      بله که میشه..چرا نشه؟فقط باید تلاشت رو 10 برابر کنی...شما 2تا درس عمومی رو بالا 90 بزن یه اختصاصی هم بالا 80 بقیه رو هم 60 بزن..من قول میدم زیر 500 بشی!! راستی منطقه چندی؟تو منطقه هرچی بالا تر باشی سخت تره ولی شدنیه

4. Top | #19
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها
      دوستان خیلی ممنون.... بخدا خیلی کمک کردین نمیدونم چجوری جبران کنم...خیلی خیلی ممنون

من اگه عمومی ها رو بالای 60 بزنم و اختصاصی ها هم بالای 35-40 بزنم دیگه مشکلی ندارم.... میتونم؟!

اول سعی کن جزوه معلم + درسنامه های جلد دوم گاج رو بخونی.
      بعد شروع کن از هر بخش چند تا از تست های ستاره دار رو بزن. تا برسی آخر
      بعد از اون کم کم از اول شروع کن به مرور و زدن تست هایی که مونده.
      لازم نیست همه 6500 تارو بزنی! اونایی رو بزن که مهمه و نکته داره.
      سوالات تالیفی رو هم فعلا بیخیال بشی بهتره. سوالای سراسری بهتر و استاندارد تره. :yahoo (3):

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شروع کن به خوندن و زدن همون 6 500 تا تست اونوقت میبینی حتی زمان برای زدن تست های بیشتری هم پیدا میکنی.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها

گاج رو اول که میبینی ترس میگیردت میگی زیاده و نمیشه و...
      اما دور که بگیری اصن متوجه نمی شی چیجوری تموم میشه فصلاش
      سعیتو بکن هردو رو میشه تموم کرد
      اصلا نگران نباش

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :کمدین: نمایش پست ها
      چند سال پیش یه پسر جوانرودی بود که بخاطر ضعف در درس رفت سربازی (معدل نهایی دقیقا یادم نیست ولی کمتر از 9) دوسال بعدش تو بهمن سربازیش رو تموم کرد اسفند همون سال کنکور ثبت نام کرد و رتبه یک کنکور رو مال خودش کرد.
      به حدی غیر قابل باور بود که دوباره ازش کنکور گرفتن.
      انسان رو نمیشه با هیچ چیزی محدود کرد غیر از تنبلی.
      تنبلی رو از خودت دورش کن تا موفق شی...
      حتما همزمان با خدمتش هم میخونده !!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M-Amin نمایش پست ها
      بله که میشه..چرا نشه؟فقط باید تلاشت رو 10 برابر کنی...شما 2تا درس عمومی رو بالا 90 بزن یه اختصاصی هم بالا 80 بقیه رو هم 60 بزن..من قول میدم زیر 500 بشی!! راستی منطقه چندی؟تو منطقه هرچی بالا تر باشی سخت تره ولی شدنیه
      منطقه 3

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cruel2013 نمایش پست ها
      منطقه 3
      خب دیگه بهتر معدل 50% بچه های منطقه 3 زیر 12 هستش...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه بابا کی گفته ؟؟؟ اتفاقا بچه های منطقه 3 درسته منطقه های محرومن ولی خیلی تلاشگر و باهوش و استعداد هستن و اکثرا معدل هاشون بالاست ... شهرایی که شاید به گوشتون نخورده تاحالا مثل الیگودرز از استان لرستان ، جوانرود از کرمانشاه ، بوکان از کردستان و .... هر سال حداقل حداقل 15 20تا پزشکی و دندون اونم دانشگاه های خوب کشور میدن با اینکه خیلی کوچیکن و منطقه محروم ...
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بر عکس .. بچه های منطقه سه چون اگر درس نخونن هییییییییییییییچ هنر دیگه ای ندارن ( به خاطر کمبود امکانات) و باید بیکار بمونن محکم درس می خونن .:yahoo (4):

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam74 نمایش پست ها
      بر عکس .. بچه های منطقه سه چون اگر درس نخونن هییییییییییییییچ هنر دیگه ای ندارن ( به خاطر کمبود امکانات) و باید بیکار بمونن محکم درس می خونن .:yahoo (4):
      بابا من خودم منطقه 3 هستم دیگه...میدونم وضعیت معدل ها اینجا داغوونه...شما برو درصد رتبه 1 منطقه 3 رو با رتبه 1 بقیه منطقه ها مقایسه کن به سطح سوادشون پی میبری دوست عزیز

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیزی که مناطق محروم یا منطقه 3 رو مسخره میکنی و میگی هنر ندارن یا میگی بیکارن

من منطقه 3 بودم خرم اباد لرستان الان پزشکم و پایان نامه ام تموم شده

مناطق 3 با کم ترین امکانات و فقر بهترین رشته ها عالی قبول میشن

مثل شما ها با بهترین اساتید و کلاس کنکور ها نمیتونید رشته مورد نظر قبول بشید و هزارن بهانه میارید تا عدم موفقیت و تنبلی تون بندازید گردن دیگران

نیستند مردمان منطقه 3 زحمت کش هستند و سخت کوش

میخواین فقط تو همین انجمن کنکور مابقی دوستان همشهری و منطقه 3 رو نشون شما بدم که هم پزشک و هم دندان پزشک هستن

یا استادان و پزشکان و هنرمندان زیادی رو معرفی کنم که تو همین منطقه 3 بزرگ شده اند

.................................................. ................................................

تنبلی خودتون به گردن منطقه نندازید و به دیگر مناطق بی احترامی و تمسخر نکنید

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا من خودم منطقه 3 هستم دیگه...میدونم وضعیت معدل ها اینجا داغوونه...شما برو درصد رتبه 1 منطقه 3 رو با رتبه 1 بقیه منطقه ها مقایسه کن به سطح سوادشون پی میبری دوست عزیز
      من خودم از یکی از بدبخت ترین استان های محروم هستم ..... مدرسه ما معدل زیر 19 نداشت . به جز چند نفر

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      دوست عزیزی که مناطق محروم یا منطقه 3 رو مسخره میکنی و میگی هنر ندارن یا میگی بیکارن

من منطقه 3 بودم خرم اباد لرستان الان پزشکم و پایان نامه ام تموم شده

مناطق 3 با کم ترین امکانات و فقر بهترین رشته ها عالی قبول میشن

مثل شما ها با بهترین اساتید و کلاس کنکور ها نمیتونید رشته مورد نظر قبول بشید و هزارن بهانه میارید تا عدم موفقیت و تنبلی تون بندازید گردن دیگران

نیستند مردمان منطقه 3 زحمت کش هستند و سخت کوش

میخواین فقط تو همین انجمن کنکور مابقی دوستان همشهری و منطقه 3 رو نشون شما بدم که هم پزشک و هم دندان پزشک هستن

یا استادان و پزشکان و هنرمندان زیادی رو معرفی کنم که تو همین منطقه 3 بزرگ شده اند

.................................................. ................................................

تنبلی خودتون به گردن منطقه نندازید و به دیگر مناطق بی احترامی و تمسخر نکنید
      قربونت من خودم از استان کهگیلویه و بویر احمد هستم ............ شهر استانم جز نفت خیز ترین استانها ی ایرانه ولی هنوز استانم محرومه ....
      برا من قپی نیا ....

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در این پست به هیچکس بی احترامی نشد...ما نگفتیم منطقه 3 پزشک نمیده!!!گفتیم؟؟چرا بحث رو به انحراف می کشونین؟؟ما حتی نگفتیم که همه معدلشون زیر 12 هست !!گفتم 50 %میدونی یعنی چی دکترجون؟یعنی بقیه بالا 12 ...اگه منطقه 3 سهمیه جداگانه نداشت وضعیت قبولی در رشته های تاپ برای منطقه 3 فاجعه بار بود گفتم که درصدها رو مقایسه کنید..راستی اینجا کسی کسی رو مسخره نکرد دکترجون..مرسی

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن