سلام دوستان . خسته نباشید . من میخوام ارشد کامپیوتر هوش شرکت کنم میخواستم بدونم چه منابعی خوبه استفاده کنم ؟ تشکر
اگه تجربه دیگه ای ام دارین خوشحال میشم راهنماییم کنید
زبان عمومي و تخصصي :

2ـ مقالات IEEE ، Elfevier , Science Direct

رياضيات مهندسي:

2- ریاضیات مهندسی پیشرفته، ، اروین کرویت سیک، ترجمه عالم زاده 3- متغیرهای مختلط، تألیف چرچیل

4- ریاضیات مهندسی، تألیف دکتر شیدفر

آمار و احتمال:

2- آمار ریاضی تألیف والپول 3- مبانی احتمال تألیف شلدون راس 4- نظریه احتمال و کاربرد آن، دکتر اخوان نیاکی 5 -

کتاب و جزوه آمار مهندسی تألیف دکتر ملحوجی، دانشگاه صنعتي شریف 6 - جزوه آمار، دکتر رئیسی، دانشگاه صنعتی اصفهان

محاسبات عددي:

2ـ تحليل عددي تأليف آلكينسن 3ـ روشهاي عددي تأليف ناكامورا 4ـ محاسبات و تحليل*هاي عددي تأليف بلوم

ساختمان*هاي گسسته:

2ـ رياضي گسسته نوشته باق 3ـ رياضي گسسته نوشته ترمبلي، گراسمن

ساختمان داده:

2ـ اصول ساختمان داده*ها تأليف هروتيز 3ـ ساختمان داده*ها با استفاده از پاسكال تأليف تننباوم

نظريه زبان*ها و ماشين*ها:

2ـ مقدمه*اي بر زبانهاي رسمي و ماشين تأليف لينز 3ـ تئوري محاسبات تأليف وود 4ـ تئوري زبانهاي رسمي تأليف روسز 5ـ
مقدمه*اي بر تئوري كامپيوتر تأليف كوهن

مدارهاي منطقي:

2ـ طراحي و تحليل مدارهاي منطقي ديجيتال تأليف نلسون 3ـ اصول طراحي ديجيتال تأليف واكرلي 4ـ طراحي سخت*افزار

مهندسي كامپيوتر تأليف موريس مانو

معماري كامپيوتر:

1ـ طراحي سيستم*هاي كامپيوتري تأليف مانو 2ـ طراحي نرم*افزار و معماري كامپيوتر تأليف هنسي

سيستم عامل:

2ـ سيستمهاي عامل مدرن تأليف تننباوم 3ـ سيستمهاي عامل تأليف استالينگ 4ـ سيستمهاي عامل تأليف ديتل 5ـ مفاهيم

سيستمهاي عامل تأليف سيلبر شاتز

مدارهاي الكتريكي:

2ـ نظریه اساسی مدارها و شبکه ها، تألیف چارلز دسور، ارنست کوه، ترجمه و تکمیل: پرویز جبه دار مارالانی انتشارات

دانشگاه تهران 3- رهیافت حل مسأله در مدارهای الکتریکی تألیف محمود دیانی

طراحي الگوريتم:

1ـ 2ـ اصول الگوريتمهاي كامپيوتر تأليف هروتيز 3ـ الگوريتمها و ساختمان داده تأليف اي*هو

هوش مصنوعي:

1ـ هوش مصنوعي تأليف راسل 2ـ هوش مصنوهي تأليف ريچ 3ـ پرولوگ تأليف براتكو