خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به طور میانگین روزانه چند ساعت مطالعه می کنید ؟ ( مخصوص

رأی دهندگان
    74. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کمتر از 4 ساعت

17 22.97%
    • 4 تا 7 ساعت

30 40.54%
    • 7 تا 11 ساعت

21 28.38%
    • 11 تا 14 ساعت

2 2.70%
    • بیشتر از 14 ساعت

4 5.41%
    صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 52
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اعت مطالعه خیلی زیاد فایده ای نداره مهم داشتن یه برنامه ریزی جامع است
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میانگین حدود 3 ساعت در روز:yahoo (21): نمیدونم با این وضعیت میخوام چیکار کنم و آیندم به چی تبدیل میشه، باید زودتر به خودم بیام
      http://upcity.ir/images2/38837910810475432844.jpg

I Destroy the World... and Create It... Anew

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      0 درحال حاضر وجدانمان خفته خخخخ

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وای خدای من .. من هنوز شروع نکردم ........

برم از همین الان شروع کنم ....... اگه گفتم فردا .....

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اقا اونایی که بیشتر از 14 ساعت میخونن بیشتر از اونایی هستن که از 11 تا 14 ساعت میخونن!!!!.لطفا بیان بگن چطور انقد میخونن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      روزایی ک مدرسه هستیم 5 ساعت و روزای تعطیل 8 تا 9..(البته مفید)
      چه خندون چه گریون داره میگذره عمرا
      خودت رو نرنجون به کامت باشه دنیا

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بیشتر روزا تا 2 مدرسم

روزایی که مدرسم 3/5-4
      روزای بدون مدرسه : 5/5-6

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه روزه 10 ساعت حداکثر
      و حداقل 7 ساعت

خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلامممممممممم
      بعد مدت ها تو وب حضور یافتم:yahoo (4):البته اینجا
      خب من بالاتر از 11 ساعت مطالعه روزانه ام هست البته فارغ التحصیلم و قابل توجه اونایی که میپرسن چطور؟
      من از شهریور گفتم از روزی 4 ساعت شروع کنیم هفته ای روزانه یه ساعت اضافه کنیم اینجوری هم کم کم عادت میکنیم خوندن هم خسته نمیشیم هم عادت به ساعات مطالعه بالا کم کم تومون به وجود میاد که البته دوستان حرف ها گفتن که این روش به درد نمیخوره و...اما برای من که جواب داد حالا اگه کسی هست تازه شروع کرده از 6 ساعت شروع کنه نه یهو 10 ساعت انشالله که زودی بیفته سر روال
      فقط درد من از فیزیک نوسان و موج چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

راستی از عوامل موفقیت دیگم این بود که نت رو گذاشتم کنار مگه گه گداری برای سایت گزینه 2 یا اینجا بیام ببینم خبری خاصی هست یا نه
      و شکر خدا 6 تا از سریالای مورد علاقم تابستون سیزن اخرش اومد!!!بقیه رو هم که گذاشتم کنار
      اگه واقعا نمیتونید مث من دست از سریالا یا فیم بکشید خودتون شرطی کنید هر هفته معمولا یه قسمت میاد یه روز خاص رو بزارید برای دانلود یا اگه از بیرون میگیرید روزی که کلاس دارید یا کاری که مهمه نه اینکه تا هر قسمت اومد برید فقط یه روز در هفته
      من الان 4 تا سریال پی گیری میکنم همزمان و اگه یه روز 9 ساعت بخونم اون روز سریالو نمیبینم حتی اگه کل هفته 9 ساعت بخونم کل هفته سریال بی سریال فقط روزی که 10 ساعت یا بیشتر شد سریالو میبینم اینجوری هم به علایقم میرسم هم تشویق میشم درس بخونم
      از این نظام پاداش و جزا!!!استفاده کنید و واقعا بهش پای بند باشید جواب میده شدید
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میانگین 6-7
      بعضی روزا 8 بعضی روزا 2-3

11. Top | #26
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درود .

باو یکی نوشته 13 ساعت یکی نوشته 25 ساعت در روز!!!!!!!:yahoo (21)::yahoo (21):
      خو وقتی بازده کمه به چه درد میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

باید با کیفیت بخونید.مثلا من روزی 4 ساعت میخونم ولی میدونم چی میخونم. یه روزی نشتم 7 ساعتش کردم دیدم همون 4 ساعت میکشم و بقیش بازده به قول یکی از بچه ها زیره 0 هست.

با کیفیت بخونید. نه زیاد. چون زیاده روی در هر کاری بده اقا جون بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــد.

موفق باشید

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته که کیفیت مهمه ولی به نظر من 4ساعتم دیگه خیلی کمه چون ادم نمیرسه به تموم درسا. باید سعی کرد که اون 6-7 ساعتو با کیفیت کرد.

13. Top | #28
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh71 نمایش پست ها
      درسته که کیفیت مهمه ولی به نظر من 4ساعتم دیگه خیلی کمه چون ادم نمیرسه به تموم درسا. باید سعی کرد که اون 6-7 ساعتو با کیفیت کرد.

فرشته درسته ولی خوب کسی ک مثل من هفت میره مدرسه تا ساعت 2 بعد از ظهر با دهن آسفالت میاد خونه.بنظرت میتونه 7 ساعت اونم با کیفیت بخونه؟

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط waffen ss نمایش پست ها
      فرشته درسته ولی خوب کسی ک مثل من هفت میره مدرسه تا ساعت 2 بعد از ظهر با دهن آسفالت میاد خونه.بنظرت میتونه 7 ساعت اونم با کیفیت بخونه؟
      من فارغ التحصیلم و تو پیش دانشگاهی واسه کنکور نخوندم و نمیتونم خیلی نظر بدم ولی ساعت 2 خیلی خوبه. تو اگر 2ساعتم استراحت کنی کلی تاشب وقت داری بعدشم تو باید از روزای تعطیلت بیشترین استفاده رو بکنی.

15. Top | #30

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من درس خوندن جوریه که باید به بدنت عادت بدی . یعنی یه مدت به صورت پیوسته سعی کنی بعد از مدرسه روزی 4 ساعت بخونی هفته های بعد به مرور زیادترش کنی. راه حلش هم اینه که بر نفست غلبه کنی. یعنی الان اصلا دلت نمی خواد درس بخونی ولی خودتو میخ کوب کنی تو اتاق و مجبور بشی که حداقل کتاب رو برای 1 ساعت و نیم جلوی چشمات بگیری درسته بازدهی درسی شاید نداشته باشه ولی بعد از یه مدت به احتمال زیاد جواب میده :

امام علی ( ع ) :
      «« در بسیاری از موارد عقل آدمی اسیر هوای نفس اوست و هوای نفس او امیر بر عقل اوست »»

-----
      منم خودم هنوز نتونستم این روشو اجرا کنم و قاعدتا هم نباید کاری رو که هنوز خودم نکردم به بقیه پیشنهاد بدم. ولی خوب چیکار کنم دیگه . . . دستم ، دست خودم نیست همین جوری داره تایپ می کنه. ( چی گفتم ؟!!!!)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن