خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چقدر پیشرفت کردید؟؟ راه های پیشرفت یاد بگیرید

همیشه پست هایی هست که ترازتون چند شد و اینا
      ولی اینبار بهتره روی پیشرفتتون تمرکز کنید
      مهم نیس که بهترین نشدید مهم اینه نسبت به قبلتون بهتر بشید
      هر کس دوس داشت بگه تو چه فاصله ای چقدر پیشرفت داشته ، توی چه موسیه ای آزمون داده و راه های پیشرفتتون رو بگید تا بقیه ام یاد بگیرن...
      موفق باشید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مهم نیس که بهترین نشدید مهم اینه نسبت به قبلتون بهتر بشید

این جمله رو نمیتونم بپذیرم
      چون من بهترینم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته بهترین خداست...

ولی خب همین اعتماد به خود شما هم عالیه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

4. Top | #4

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاپیک جالبیه

لطفا بقیه هم شرکت کنن
      . ( با این هنوز خیلی خیلی از خیلی از بچه ها عقبم و خود من هم نیاز به راهنمایی هاشون دارم )

خود من تو درس فیزیک نسبت به پارسال خدارو شکر پیشرفت داشتم دلایلش هم این بود که از تابستون امسال کتابم و شیوه درس خوندنم و دیدم رو نسبت به این درس عوض کردم . قبلا فکر می کردم که درس فیزیک یه درس خیلی دشوار و سخته .ولی گهگاهی یه سوالی از خودم می پرسیدم که فکر می کنم خیلی تکونم می داد و همین الان هم تکونم میده( فکر بد نکنیدا ! منظورم اینه که جرقه می زنه ) طراحان سوالات +95 درصد سوالا رو جوری طرح می کنن که یه دانش آموز که درس رو خوب خوب مفهومی یاد گرفته باشه بتونه اونو جواب بده . سوالی که از خودم می پرسیدم این بود که :

جواد !!! یعنی تو در حد یه دانش آموز نیستی؟!!! که بتونی به 90 درصد سوالا جواب بدی

در مورد کتاب :
      اونایی که شیراز زندگی می کنن میدونن که یه خیابونی هست تو چهار راه زند به اسم خیابان دهنادی که اونجا کتابای دست دوم هم خرید و فروش میشه. اوایل تابستون پارسال می رفتم دهنادی ، دو سه تا کتاب می گرفتم با قیمت خیلی کم و میومدم خونه و خوشحال هم بودم که کتابای ارزون گرفتم( مثلا یه کتاب انرژی اتمی فیزیک گرفتم 1500 تومن ) فکر می کردم من الان خیلی سود کردم و از این حرفا ....

ولی آخر تابستون فهمیدم که جز ضرر هیچی برام نداشته.
      اوایل تابستون امسال به پیشنهاد بعضی از دوستان 4 جلد کتاب فیزیک گاج نقره ای رو گرفتم و با اون کار کردم و واقعا هم تاثیرش رو به لطف خدا احساس کردم. یعنی من که تو آزمون های قلمچی هیچ وقت بالای 30 نمیومدم حالا تقریبا درصدم دو برابر شده ( و همه ی اینا به لطف خداست و بنده ی اون : آقای نادری ( مولف کتاب گاج ) )

در مورد شیوه خوندن و تست زدن:
      من توی درسای فیزیک و ریاضی وقتی یه تست رو می زدم همون موقع جواب تشریحیش رو نگاه می کردم و پاسخش رو میدیدم تا ببینم درست شدم یا نه. و این اشتباه بزرگی بود . اگه اینجوری کار می کنید بدونید ک خیلی اشتباه می کنید . سعی کنید حداقل 20 تا 20 تا تست بزنید بعدش جوابش رو دید بزنید

بازم میگم که من اینا رو نوشتم که تجربه ام رو ( هر چند اندک ) در اختیار شما بذارم و به این هم امید دارم که شما ها جبران کنید و شما ها هم بیایید و بگید و ما فیض ببریم!!! ( تا یه آثار ما تاخری برامون بنویسن)

و گرنه عاشق چشماتون نیستم که !!!

از این رو بود که گفتم تاپیک جالبیه!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم اوایل که تازه کنکوری شده بودم اصلا توی بازار شوم کنکور نبودم یادمه یه معلم درپیت ریاضی داشتیم که خیلی ساده درس میداد اما من میشستم ابی قلم چی که فقط سوالات کنکوره(بچه ها به خدا راست میگم بحث تبلیغ نیس) اونارو چچند دور میزدم تا تونستم اون سال ریاضی رو 60%برسونم بدون استاد توپ و جزوه توپ و کتاب توپ و دی وی دی توپ
      ار دسترنج خودم رو خوردمگاز اون موقع عاشق ریاضی شدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)