خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 81
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

کتاب ریاضی مبتکران

سلام دوستان...پس از کلی کش و قوس و این ور و اونور بالاخره کتاب ریاضی مبتکران هم تجربی جامعش رو هم بانک تست 4 گزینه ای تالیف سعید بیاتی رو خریدم تا مکمل هم بشه یه چیز خیلی توپ و عالی که کمتر کسانی دارن ازش بهره میبرن!!!راستش من اولش بین گاج و مهرو ماه و کوله پشتی و خیلی سبز توی شک و شبهه بودم که به دلایل زیر اون کتابا رو نخریدم؟؟
      گاج=اصلی ترین دلیلش این بود که برای هر پایه ای جدا کتاب زده و اگه کلش رو بخوای بخری هزینه ی زیادی رو باید بپردازی و دوم این که اون جور که باید و شاید نیاز اموزیش رو بر طرف نمیکنه!!

مهروماه=دلیلی اصلی که نخریدمش این بود که واسه منی که ریاضیم از پایه ضعیفه هیچ به درد نمیخورد چون که درس نامه ها و پاسخ نامه ی تشریحیش واقعا افتضاحه !!!!

اما اول میخواستم کوله پشتی با طعم البالو و پزشکی و خیلی سبز رو با هم بگیرم که مکمل هم بشن ولی به این خاطر نگرفتمشون چون اولا کوله پشتی رو که از نزدیک دیدم حجم خیلی زیادی رو اشغال کرده 800 و خورده ای صفحه برای کل مباحث ریاضی به نظرم خیلی زیاده حجم صفحه هاش دوم این که کاملا کلی گویی کرده و خیلی چیزای اضافی اورده داخلش مثلا مبحث احتمالش نزدیکای 50 صفحه درس نامه اورده که واقعا خیلی زیاده در حالی که احتمالو با 10 صفحه خیلی خوب میشه جمعش کرد!!و اصلی ترین دلیلی که انتخابش نکردم همین حجم بالای صفحاتش بود !!!و خیلی سبز رو واسه این نگرفتم چون که اولا نزدیکای 700 صفحه هست دوما بعضی تستاش دیگه زیادی وقت گیره که اگه بخوایم با اون کوله پشتی جمع بزنیم تعداد صفحات میشه 1500 صفحه که واقعا من که به شخصه اگه میگرفتمشون وقت نمیکردم اصلن بخونمشون!!

اما بگم از این مبتکران که اولا خیلی قشنگ اومده مطالب رو درس داده یعنی کلی گویی نکرده توی اموزشش و فقط نکات مهم رو گفته و این عالیه!!دوما بر خلاف کوله پشتی حجمش خیلی کم تره یعنی حتی از نصف هم کمتره و راحت میشه خوندش چند دور !!!ثانیا کوله پشتی مقدمش رو که بخونید میبینید نوشته که باید چند دور کتابو بخونین یعنی حتی با یه دور خوندن 800 صفحه ی کوله پشتی!!!!!هم نتیجه یدلخواه به دست نمیاد!!!ولی واقعا این کتاب اولا از کلی گویی پرهیز کرده و ثانیا واسه کسایی که از پایه ضعیفن یعنی صفره ریاضیشون کاملا مناسبه و حجمش هم عالیه ثانیا پاسخ های تشریحیش واسه تستا واقعا معرکس!!یعنی حتی کسی که هیچی هم از ریاضی ندونه واقعا میفهمه چی به چیه!!!!!و ثالثا در اخر بخوایم بر اورد وقت و هزینه رو بکنیم این دو جلد مبتکران در کنار هم خیلی بهتر از خریدن دو جلد کوله پشتی و جامع خیلی سبز هست چون اولا به جای این که بخوای 1500 صفحه اون جوری بخونی این جوری نهایتا 500 صفحه مفید میخونی و قشنگ یاد میگیری ثالثا اگه بخوای کوله و خیلی سبز رو با هم بگیری هزینه اش میشه 71000 هزار تومان ولی این دو جلد مبتکران که مکمل همن و عالیه در میاد 34 هزار تومان که من با تخیفی 30 هزار تومان خریدم دو جلدش رو!!!!!!

پس کسانی که ریاضیشون ضعیفه و میخوان یه کتاب داشته باشن که هم درس نامه ی عالی هم پاسخ تشریحی مناسب هم قیمت مناسب و هم حجم مناسب و خلاصه همه چی تموم باشه من خودم این کتابو پیشنهاد میکنم!!!

مطابقت 100 درصدی سوالات کنکور 1393 با سوالات این کتاب!!!!

این کتاب که با هدف آموزش دقیق و مفهومی کلیه ی مباحث درسی به صورت جامع برای داوطلبان کنکور سراسری تألیف گردیده، شامل صدها نکته مهم کنکوری و مثال های متنوع آموزشی با پاسخ تشریحی کامل می باشد و تمام مطالب کتاب های درسی را پوشش می دهد. ترتیب ارائه مطالب به گونه ای است که یک نظم فکری در دانش آموز ایجاد می کند. در این کتاب تا جایی که امکان داشته ترتیب مباحث کتب درسی رعایت شده است. به منظور جمع بندی مطالب هر فصل، یک آزمون جامع با پاسخ های تشریحی دقیق در پایان آن فصل ارائه شده است.

مطابقت 85 درصدی سوالات کنکور 1392 با پرسش های این کتاب!!!

کامل ترین منبع پرسش های چهارگزینه ای تألیفی و کنکورهای سراسری و آزاد داخل و خارج کشور، طبقه بندی دقیق سؤالات طبق سرفصل های کتاب های درسی، پوشش کامل نکات و تمرین های کتاب های درسی در قالب پرسش های چهارگزینه ای، ارائه پاسخ های کاملا تشریحی مفهومی با انجام کلیه محاسبات ریاضی به گونه ای که دانش آموزان می توانند تمام اشکالات خود را به راحتی برطرف کنند، در این کتاب هیچ سؤالی خارج از مباحث کنکور و حذف شده از کتاب های درسی نمی باشد.
      در ضمن بیش از 20 پرسش از 30 پرسش ریاضی کنکور سراسری سال 92 با پرسش های این کتاب منطبق بوده است.برای دیدن آن ها کلیک کنید.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مبارکت باشه اما در مورد کوله پشتی بگم دلیل اینکه حجمش زیاده اینه که کامل گفته نه اضافه گویی ولی از خریدت هیچ وقت پشیمون نباش

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام..اولا بگم که قصدم تبلیغ نبود...ثانیا من خودم یه ماهه دارم تو همین انجمن دنبال کتاب ریاضی خوب میگردم مثلا از این تبلیغ !!!چه سودی میخواد تو جیب من بره!!!!من فقط قصدم این بود که به بقیه که میخوان کتاب بگیرن دیگه مثل من وقت خودشونو اینقدر واسه کتاب گرفتن کتاب ریاضی هدر ندن!!!والا من که هم از این کتابه راضیم هم از قیمتش!!!!حالا سلیقه ها متفاوته الاننگاه کنی میبینی اکثرا میگن خیلی سبز ولی اونا ریاضیشون خوبه!!!خیلی ها الان یا میگن دو جلد کوله پشتی و کتاب خیلی سبز مکمل هم باشن و خیلیا هم میگن مبتکران!!!!من از لحاظ وقت و هزینه براورد کردم و کتابا رو از نزدیک همشو دیدم و وقت گزاشتم دیدم این مبتکران یکی جلدش که درس نامس و یک جلدش هم که تسته و کاملا کافیه قیمتش هم خیلی معقول تره و تعداد صفحاتش هم کمتره از اون دو تا!!!حالا قضاوت با شما!!!
      الان من هیچ سودی از این تاپیک نمیبرم تبلیغ تبلیغ میکنین فقط خواستم تجربمو راجع به این کتابا بگم!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      مبارکت باشه اما در مورد کوله پشتی بگم دلیل اینکه حجمش زیاده اینه که کامل گفته نه اضافه گویی ولی از خریدت هیچ وقت پشیمون نباش
      ممنون....اره خوب مطالبو کامل گفته ولی خوب این مبتکران هم خوبه !!به نظر من که این دو جلد مبتکران معقول تر از اون دو جلد کوله و خیلی سبز باشه دلایلشم گفتم بالا!!!تازه یک جلدش هم که بخونی راهت میندازه دیگه دو جلدو قشنگ بخونی راحت تا مرز 80 درصد میرسوندت!!بعد تستای تالیفی فاقد بار اموزشی نیاورده یعنی تستای تالیفیش که حدودا 30 درصد کتابو میگیره و 70 درصد دیگش فقط تست کنکوره اون تالیفیا همش یا مثالای کتابه یا شبیه به سوالای کنکوره و از چهارچوب کتاب و سوالای کنکور خارج نشده که عاالیه....!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      واقعـــآ ؟؟؟؟؟؟ این ریاضی وا3 من یکی شُده معضل !!!!!!!!!!!! مبتکران خوبع ؟؟؟
      تمـآم دنیـآ محلـه ی کوچکی ـست کـه تـو در آن متـولد میـشَوی و من میـان بـآزی ِ بچه هآی محلـه به عشـق ِ تـو پیــر میشـوم !

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      سلام..اولا بگم که قصدم تبلیغ نبود...ثانیا من خودم یه ماهه دارم تو همین انجمن دنبال کتاب ریاضی خوب میگردم مثلا از این تبلیغ !!!چه سودی میخواد تو جیب من بره!!!!من فقط قصدم این بود که به بقیه که میخوان کتاب بگیرن دیگه مثل من وقت خودشونو اینقدر واسه کتاب گرفتن کتاب ریاضی هدر ندن!!!والا من که هم از این کتابه راضیم هم از قیمتش!!!!حالا سلیقه ها متفاوته الاننگاه کنی میبینی اکثرا میگن خیلی سبز ولی اونا ریاضیشون خوبه!!!خیلی ها الان یا میگن دو جلد کوله پشتی و کتاب خیلی سبز مکمل هم باشن و خیلیا هم میگن مبتکران!!!!من از لحاظ وقت و هزینه براورد کردم و کتابا رو از نزدیک همشو دیدم و وقت گزاشتم دیدم این مبتکران یکی جلدش که درس نامس و یک جلدش هم که تسته و کاملا کافیه قیمتش هم خیلی معقول تره و تعداد صفحاتش هم کمتره از اون دو تا!!!حالا قضاوت با شما!!!
      الان من هیچ سودی از این تاپیک نمیبرم تبلیغ تبلیغ میکنین فقط خواستم تجربمو راجع به این کتابا بگم!!

ممنون....اره خوب مطالبو کامل گفته ولی خوب این مبتکران هم خوبه !!به نظر من که این دو جلد مبتکران معقول تر از اون دو جلد کوله و خیلی سبز باشه دلایلشم گفتم بالا!!!تازه یک جلدش هم که بخونی راهت میندازه دیگه دو جلدو قشنگ بخونی راحت تا مرز 80 درصد میرسوندت!!بعد تستای تالیفی فاقد بار اموزشی نیاورده یعنی تستای تالیفیش که حدودا 30 درصد کتابو میگیره و 70 درصد دیگش فقط تست کنکوره اون تالیفیا همش یا مثالای کتابه یا شبیه به سوالای کنکوره و از چهارچوب کتاب و سوالای کنکور خارج نشده که عاالیه....!!
      اوکی موفق باشی ولی تست فقط جامع خیلی سبز:yahoo (4): همه جوره تست داره از هر مبحث 4 صفحه تست تالیفی 4 صفحه تست کنکور و تمام تمرین های مهم کتاب ولی طلایی مبتکران هم خوبه نگران نباش:yahoo (4):

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من هنوز موندم چی بگیرم, ریاضیم هم ضعیفه....:yahoo (2):

من هنوز موندم چی بگیرم, ریاضیم هم ضعیفه....:yahoo (2):

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khnomgol نمایش پست ها
      واقعـــآ ؟؟؟؟؟؟ این ریاضی وا3 من یکی شُده معضل !!!!!!!!!!!! مبتکران خوبع ؟؟؟
      هرکس با یه کتاب راحت تره شما برو کتاب فروشی ببین با کوله راحتی یا مبتکران ولی اگه می خوای ریز ریز بفهمی کوله بگیر

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اوکی موفق باشی ولی تست فقط جامع خیلی سبز:yahoo (4): همه جوره تست داره از هر مبحث 4 صفحه تست تالیفی 4 صفحه تست کنکور و تمام تمرین های مهم کتاب ولی طلایی مبتکران هم خوبه نگران نباش:yahoo (4):
      حاژی تستی خوبه که بتونی بفهمیش قشنگ و پاسخ تشریحی اوکی داشته باشه که اگه ریاضیت هم صفر باشه بتونی بفهمی چی به چیه!!!درسته خیلی سبز همه جوره تست داره ولی پاسخ تشریحی اصلن جالبی نداره!!واسه مای که ریاضیمون ضعیفه و به معلم دسترسی نداریم کاربردی نیست تستاش رو ببین!!شرط میبندم نصفیش نمیفهمی چی به چیه؟!!!خودم همین عصری رفتم قشنگ دیدم کتابو که میگم!!!!ولی مبتکران اینقدر پاسخ تشریحیش کامله که هر تستو جلو بچه ی 5 ساله هم بزاری میفهمه چی به چیه دیگه شما که جای خود داری

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      حاژی تستی خوبه که بتونی بفهمیش قشنگ و پاسخ تشریحی اوکی داشته باشه که اگه ریاضیت هم صفر باشه بتونی بفهمی چی به چیه!!!درسته خیلی سبز همه جوره تست داره ولی پاسخ تشریحی اصلن جالبی نداره!!واسه مای که ریاضیمون ضعیفه و به معلم دسترسی نداریم کاربردی نیست تستاش رو ببین!!شرط میبندم نصفیش نمیفهمی چی به چیه؟!!!خودم همین عصری رفتم قشنگ دیدم کتابو که میگم!!!!ولی مبتکران اینقدر پاسخ تشریحیش کامله که هر تستو جلو بچه ی 5 ساله هم بزاری میفهمه چی به چیه دیگه شما که جای خود داری
      اوکی شاید مبتکران هم گرفتیم:yahoo (4): البته بذار یه تایپک بزن در این مورد

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اوکی شاید مبتکران هم گرفتیم:yahoo (4): البته بذار یه تایپک بزن در این مورد
      اره برو مبتکران هم بگیرتا اوله ساله درست تصمیم بگیر که بعدا پشیمون نشی!!ولی خوب تو قاضی الان 500 تا تست بزنی قشنگ بفهمی چی به چیه بهتره یا این که 3000 تا تست بزنی و بازم 500 تا تستشو قشنگ بفهمی بهتره و 2500 تاشو نفهمی چی به چیهههههه و فقط وقتت هدر برهبعد هم واقعا به نظر من همون وقتی که ادم بخواد صرف کوله و خیلی سبز که من بهش مگم خیلی سخت کنه رو بزاره رو این دو تا بازم همون نتیجه ای که بخواد رو میگیرهبازم حالا تاپیک بزن ببینم چی میشه!!!هر چند همه میگن خیلی سبز ولی میگم واسه ما که ریاضیمون صفره و از پایه ضعیفیم نمیتونه کاربردی باشه!!!حالا بازم تاپیک بزن خخخخخخ

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهر و ماه و خیلی سبز رو دیدم کتاب های خوبی از لحاظ تست اند... هر چند پاسخ نامه خیلی سبز و درسنامه اش فک کنم کمی بهتر باشه. ولی من مهر و ماه دارم...

مبتکران رو اصلا ندیدم.
      برای اموزش هم تا جایی که شنیدم کوله پشتی بهتر از بقیه است. مناسب تر از بقیه هست. ولی اگه تست میخواید خیلی سبز

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فصل آنالیز کوله رو خوندم هر چی بلد بودم یادم رفت
      به اینم میگن کتاب آخه؟
      10 دور لقمه رو پیچونده دور مخش:yahoo (4):
      فقط مبتکراننننننننننننننن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      من فصل آنالیز کوله رو خوندم هر چی بلد بودم یادم رفت
      به اینم میگن کتاب آخه؟
      10 دور لقمه رو پیچونده دور مخش:yahoo (4):
      فقط مبتکراننننننننننننننن
      کلا فصل انالیز یه مقدار مبهم هست...منم خوندمش خیلی جالب نبود....
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      کلا فصل انالیز یه مقدار مبهم هست...منم خوندمش خیلی جالب نبود....
      دی: پس کوله رو گرفتیم سرمون کلاه رفت؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دی: پس کوله رو گرفتیم سرمون کلاه رفت؟
      نه اتفاقا کتاب خوبیه...ولی مبحث آنالیز کلاااا سنگینه...کوله هم خیلی مانور نداده روش...توی مبحث احتمال و آنالیز دست طراح یه مقدار باز تره...حتی ابتدای فصلش هم نوشته که انالیز اگه سوال بیاد یه سوال میدن که اونم سخته و خیلی کم جواب میدن به اون سوال....
      یه معادله نامعادله که مبحث پایه هم هست رو نیورده...
      باقی فصلاش به نظر خوب میاد...البته هندسه هم از بحث های سنگین ریاضی هست که اونو نخوندم و نمیدونم چطوره...
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن