خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 60
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بهترین کتاب شیمی فقط برای تست؟؟

دوستان من الان دارم شیمی رو با کتاب های خیلی سبز جلو میرم البته به جز شیمی دو که مبتکران گرفتم اما الان احساس می کنم به تست های بیشتری نیاز دارم به نظرتون فقط برای تست کدوم کتاب بهتره؟ درضمن گاج جامع چطوره و چند صفحست؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من که منابعت خیلی خوبه خودم هم همین منابع میخونم،بعد اگر دنبال منابع دیگه ای هستی وامسال داری مدرسه هم میری زیاد دور خودتو شلوغ نکن من پارسال همین کارو کردم چوبشو هم خوردم بهتره باهمین منابع بری جلو الان اول ساله درس ها زیاد نیست وسط سال میمونی چکار کنی پیش بخونی یا پایه ولی اگر رسیدی کامل بخونی به نظرم مبتکران خیلی کامل تره تاگاج
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      دوستان من الان دارم شیمی رو با کتاب های خیلی سبز جلو میرم البته به جز شیمی دو که مبتکران گرفتم اما الان احساس می کنم به تست های بیشتری نیاز دارم به نظرتون فقط برای تست کدوم کتاب بهتره؟ درضمن گاج جامع چطوره و چند صفحست؟
      درود و سلام بر شما ، نیاز به تست بیشتر !! شما سعی کنید روش های تکنیکی و سرعتی را برای حل مسائل یاد بگیرید ، اگر این کتاب هایی که نام بردید ، این راه حل های تکنیکی را برای شما داده باشند ، به نظر من حداکثر 200 تست در هر بخش ( که شامل تست های دهه 90 و 80 است ) برای بدست آوردن سرعت عمل کافی باشه .
      وقتی مفهوم یک مطلب را درک کرده باشی و در کنار آن تکنیک های سرعتی . حتما شما را در حل مسائل شیمی یاری خواهد کرد. قرار نیست با زدن تست بیشتر تسلط بیشتر در مطلب داشته باشید . وقتی مفهوم را درک نکنید محال است که با زدن تست این تسلط کسب شود . در نهایت استفاده از تست هایی که الگوی تست های دهه 90 شیمی باشند می تواند تبحر شما را در شیمی افزایش دهد . موفق باشید .

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا منم اینجوریم..دارم سوم رو روی گاج و چهارم رو روی خیلی سبزمیخونم.همه ی تستا رو زدم و گفتم باید تست بیشتر کار کنم ولی به دلیل مسئله مالی کتاب بیشتر نخریدم بلکه اومدم همه ی تستارو دوباره زدم و سرعتمو بیشتر کردم..باور کن تست بیشتر نیاز نیست..تو واجبه همه ی تستای کنکور و ی سری تست تالیفی بزنی همین....

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من خودم گاج جامع دارم با هیچ کتابی هم عوض نمی کنم حتی تستاشم اگه تموم شه دوباره تستارو از نو میزنم گاج جامع رو فقط بخونی بالای 80 میزنی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم گاج جامعو دارو جلد سوال400 صفحه
      جلد پاسخ 784 صفحه
      کل سوالاتش3190 تا و در پاسخ تشریحیشم درسنامه داره مثل مبتکران عالیه
      خدا..........

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مطمئن باش مبتکران بهتره.
      من خودم مبتکران داشتم رفتم گاج گرفتم ولی پشیمونم چون از کتاب مبتکران بهتر می فهمیدم و الانم از روی مبتکران میخونم.
      البته کتاب خیلی خوبیه ولی به مبتکران نمیرسه.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم شیمی جامع گاج دارم حجمش نسبت به مبتکران و خیلی سبز خیلی بهتره تستهاش هم بیشتر تستهای کنکوره. درسنامش هم در عین خلاصه بودن کامله.
      من که خیلی ازش راضیم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من درسو از مبنکرن میخونم بعدش میرم از آبی قلمچی تست میزنم بعد برا جمع بندی هر آزمون،تست های خود مبتکرانو میزنم.درصدمم بین 50 تا 60 میشه

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آخرین و بهترین کتاب تست شیمی برای زدن تیر خلاص

سلام دوستان. من تقریبا کتاب های خیلی سبز و مبتکران ( شیمی دو پیش یک مبنکران شیمی سه پیش دو خیلی سبز) رو تموم کردم اما احساس می کنم تستاش کم بودن حالا به دنبال کتابی با تست های استاندارد و مناسب برای زدن تیر خلاص هستم شما ها همچین کتابی رو میشناسین بهم معرفی کنین؟؟
      ویرایش توسط MohammadT : 21 بهمن 1393 در ساعت 15:16

11. Top | #11
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      منبع جدید رو ولش کن چجوری رسیدی تمومشون کنی؟ من که سومم به زور میرسونم از رو مبتکران خودمو به سرفصلای آزمون راستی به نظر من شیمی مبتکران تکمیلی رو بخون

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      منبع جدید رو ولش کن چجوری رسیدی تمومشون کنی؟ من که سومم به زور میرسونم از رو مبتکران خودمو به سرفصلای آزمون راستی به نظر من شیمی مبتکران تکمیلی رو بخون
      من رو شیمی و زیست زیاد وقت گذاشتم یعنی از ده وقت هشت وقتم مال شیمی و زیست بوده و می تونم به راحتی 50 به بالا بزنم. شیمی تکمیلی هم زیاد تعریفشو نشنیدم
      برای سومم بهتره از کتاب خیلی سبز استفاده کنی که به نظر خودم و خیلیا از مبتکران بهتره
      .................................................. .................................................. .......................
      دوستان همچین کتابی هست اصلا؟ کتابی که تستاش فوق العاده باشه؟ آبی قلمچی چجوریه؟

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      من تخته سیاه دارم اگه سطحت بالاس یه بخش داره تست های المپیاد و ایران و امریکا رو داخلش به تفکیک فصل گذاشته ...

کلا تموم کتاب های شیمی رو بررسی کردم هیچ کدومش اندازه تخته سیاه به دلم ننشست

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      من تخته سیاه دارم اگه سطحت بالاس یه بخش داره تست های المپیاد و ایران و امریکا رو داخلش به تفکیک فصل گذاشته ...

کلا تموم کتاب های شیمی رو بررسی کردم هیچ کدومش اندازه تخته سیاه به دلم ننشست
      سطحم متوسطه و تا حالا تست المیپاد نزدم. گاج جامع چجوریه؟؟ تعریفشو شنیدی؟

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      سطحم متوسطه و تا حالا تست المیپاد نزدم. گاج جامع چجوریه؟؟ تعریفشو شنیدی؟
      برو تخته سیاه رو بگیر گاج هم یکی خونمون افتاده پسندم نیس اصلا ...

من خدایش کلی مقایسه کردم تو کتاب خونه هیچ کدومش مثل تخته سیاه نیس.. منم سطحم متوسط هست ینی میزنم 50-60 تو کنکور و این 50-60 رو مدیون فقط و فقط تخته سیاه +کنکور اسان است هستم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)