خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات

منبع مناسب زیست پیش ۱و۲

سلام . بچه ها برا زیست پیش چه منبعی استفاده میکنین یا میدونین که خوبه و عالیه؟
      زیست پیش ۱ خیلی سبز درسنامه داره ولی ۲ نداره
      نشر الگو هم تو سایت رفتم فقط زیست پیش ۱ داشت
      موندم چه کتاب زیستی برا پیش بخرم . اگه پیشنهادی دارین لدفن بگین, ترجیحا با دلیل :x

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سراغ خیلی سبز که نرو! گاج جامع بگیر. یا پیش 1 الگو. پیش 2 الگو چند روز دیگه میاد تا پیش 1 رو خوندی اونم ومده!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      گاج جامع بگیر هم بدرد پیش میخوره هم پایه
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه درسنامه می خوای همایش نشر دریافت عالیه البته اول باید کتابو کامل بخونی بعد بری سراغش برای تست هم هیچ کتابی به پای گاج حامع نمی رسه البته با پاسخ نامش یه چیز دیگست

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این نظر منه ولی به نظر بقیه هم فکر کن و برو ی نگا ب کتابا بنداز بعد بخر..واسه هرسالی میخوای بگیری هرچی میخوای بگیری بگیر ولی جامع گاج نگیر..من سال قبل تا اومد گرفتمش و تقریبا واسه کنکور خوندم الان هم نیم نگاهی بهش میندازم ولی به خدا همه ی تستاش آبکیه..یعنی خیلی مزخرفه اگه این تستارو بزنی واسه کنکور و قلم چی به 40 نمیرسی.شاید بقیه مخالف باشن ولی مثل اوایل منن داغن نمیفهمن چند روز دیگه خودشون متوجه میشن..الگو رو بگیر بعد واسه پیش دو هم امسال میزنه بیرون...
      البته بگم که تستای "آنچه تاکنون خوانده ایم" و " آنچه از این پس خواهیم خواند"خوبن که اونم مشکل داره:اول اینکه ترکیبیه پس واسه فصل خاصی نمیتونی بزنیشون..دوم اینکه بیشترش مال کنکور و سنجشه و تالیفی نداره که خلاقیت رو پیدا کنی..سوم اینکه کمن...حالا خودتیو خودت

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

این نظر منه ولی به نظر بقیه هم فکر کن و برو ی نگا ب کتابا بنداز بعد بخر..واسه هرسالی میخوای بگیری هرچی میخوای بگیری بگیر ولی جامع گاج نگیر..من سال قبل تا اومد گرفتمش و تقریبا واسه کنکور خوندم الان هم نیم نگاهی بهش میندازم ولی به خدا همه ی تستاش آبکیه..یعنی خیلی مزخرفه اگه این تستارو بزنی واسه کنکور و قلم چی به 40 نمیرسی.شاید بقیه مخالف باشن ولی مثل اوایل منن داغن نمیفهمن چند روز دیگه خودشون متوجه میشن..الگو رو بگیر بعد واسه پیش دو هم امسال میزنه بیرون...
      البته بگم که تستای "آنچه تاکنون خوانده ایم" و " آنچه از این پس خواهیم خواند"خوبن که اونم مشکل داره:اول اینکه ترکیبیه پس واسه فصل خاصی نمیتونی بزنیشون..دوم اینکه بیشترش مال کنکور و سنجشه و تالیفی نداره که خلاقیت رو پیدا کنی..سوم اینکه کمن...حالا خودتیو خودت

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      این نظر منه ولی به نظر بقیه هم فکر کن و برو ی نگا ب کتابا بنداز بعد بخر..واسه هرسالی میخوای بگیری هرچی میخوای بگیری بگیر ولی جامع گاج نگیر..من سال قبل تا اومد گرفتمش و تقریبا واسه کنکور خوندم الان هم نیم نگاهی بهش میندازم ولی به خدا همه ی تستاش آبکیه..یعنی خیلی مزخرفه اگه این تستارو بزنی واسه کنکور و قلم چی به 40 نمیرسی.
      دوست عزیز شاید شما استاد زیست هستی و چهار پنجتا کتاب خوندی و حل کردی و به خاطر همین تست های این کتاب برات اسونه اما خیلی ها هستن که با این کتاب به درصد عالی 70 رسیدن یعنی تست های این کتاب کاملا استاندارده

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من استاد نیستم ولی خب باور کنین هیچکس به خاطر این کتاب به درصد بالای هفتاد توی کنکور 93 نرسیده..چرا؟؟چون این کتاب اسفند اومد ..دوم این که نوروز و بعد از اون واسه جمع بندیه که بیشتر از نشر دریافت استفاده کردن...این کتاب به نظر من تستاش سادسو استاندارد نیست..شما 10 تا تست از کنکور 93 برام مشابهشو توی این دربیار ..یعنی مثل اون مفهومی باشه...درضمن داداش از عکس پروفایلت خیلی خوشم میاد معلومه مثل من طرفدار ریکی...:yahoo (3):

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط جامع گاج و نشر دریافت
      خدا..........

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      من استاد نیستم ولی خب باور کنین هیچکس به خاطر این کتاب به درصد بالای هفتاد توی کنکور 93 نرسیده..چرا؟؟چون این کتاب اسفند اومد ..دوم این که نوروز و بعد از اون واسه جمع بندیه که بیشتر از نشر دریافت استفاده کردن...این کتاب به نظر من تستاش سادسو استاندارد نیست..شما 10 تا تست از کنکور 93 برام مشابهشو توی این دربیار ..یعنی مثل اون مفهومی باشه...درضمن داداش از عکس پروفایلت خیلی خوشم میاد معلومه مثل من طرفدار ریکی...:yahoo (3):
      داداش واقعا؟ من تعریف این کتابو شنیدم به خاطر همین خریدمش انصافا تست های خوبی داره. به نظر شما بهترین کتاب تست کدومه؟
      اره بدجوری طرفدارشم

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مرسی از همه....
      تاا الان به این نتیجه رسیدم که برای آموزش همایش دریافت و برای تست جامع گاج....
      من دوم و سوم رو دارم, بیشتر برا پیش میخوام....
      تصویب دیگه؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      کسی نظر دیگه ای نداره عایا؟

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من نشر الگو میزنم...وضعم هم عالیه..تو دوتا آزمون اول 90 زدم...گاج هم مث همین عالیه..خودت نگاه کن کدومو میپسندی هرکدوم یه ویژگی دارن که اون یکی نداره...
      پیش دو کمتر از پیش 1 درسنامه میخواد...حفظی تره...بجز فتوسنتز....بقیه فقط تست کنکور میخوان

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پیش 1 که الگو خوبه واسه تست....
      پیش 2 هم بعد از ترم 1 احتمالا الگو ویرایش جدید میاد ضمن اینکه شاید خیلی سبز هم ویرایش جدید بیاد...دیگه باید دید تا اونموقع
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج یا الگو انتخاب با خودته دوتاشون بهترین کتاب ها رو در این زمینه دارن .الگو پیش 2 هم که به زودی میاد
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن