خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      اگه اون گاج جدیده رو هم در نظر نگیریم باز همینا خیلیه!! گاج نکات عالی و خیلی سبز تستای صعب الحل(خخخ) داره!!! ترکیبشون که دیگه زشته آدم 100 نشه!!!
      داداش خیلی سبز سوالاش سخته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      گاج 8000من داشتم والا هیچ چیز خاصی نبود
      کلا از درسنامه های کتابای گاج بدم میاد

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      رفیقمون شوخی کردن درباره سختی تست های خیلی سبز به خخخخخخ دقد کنید.

راستی عزیزان دل مهم نیست این آقا چی زد چی خوند پی شد. کتاب که رتبه اش نکرده. والله کم نیستن کسایی که این کتاب هارو خونده ان و در کنکور ..... مهم اینه هرچی میخونی فقط نخونی شخمم بزنی:yahoo (4):
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 04 آبان 1393 در ساعت 20:08

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این رتبه برتر ها خسته نشدن اینقدر دروغ گفتن با فلان روش 100 زدیم دیگه رک بگن ما خدای زیستیم و هرچه کتاب تو بازار بود درو کردیم و100زدیم اینا همش زیر سر اون قلم چیه با این کتابای سبز وقرمزش

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      گاج که درسنامش خیلی خوبه! هر کی برده مشتری شده!!:yahoo (4):
      خیلی سبزم در مقابل گاج تستاش مگه سخت نیست!!؟:yahoo (4):

البته هیچ کدوم به خوبی(!!!) تستای آزمونای کانون نیست!! مثلن میگه فردی به فلان بیماری مبتلاست! اسم بچش چیه!!؟ اصن تونستید این سوالو حل کنید از نخبه ها هم یه چیزی اونورترین!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب حتی اگه معلم خصوصی هم نداشته باشن مهم نیست چون معلم های مدارس تیزهوشان عالی درس میدن ولی کسایی مثل من که مدرسه عادی درس میخونن که همچین معلم هایی ندارن واسه همین مجبورن کلی پول خرج کنن واسه کلاس خصوصی ...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ناز اعتماد به نفست دکتر بانو!!!!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام . خانم نجفی رتبه 2 کنکور خیلی سبز - جامع گاج و نشر الگو رو خوندند و ازمون های گزینه دو و خانم نعیم اسا شرکت میکردند . یکی از اشنایان ایشون هستم.

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      بازم دمش گرم ولی خیلی خوشحال شدم 100 زد زیستو هر چند ناراحت بود که به 4 تا سوال ریاضی نرسیده جواببده و میترسید که یک نشه!!! !!!خخخ خودش میگفت بیش تر از 200 دور کتاب درسی رو خونده...یعنی واو به واوش رو حفظ بوده...البته میگفت که تابستون زیست رو کامل تموم کرده بوده!!!یه کار دیگه هم که کرده بود این که هر چی تست زده بوده رو نکاتش اورده تو کتابش دوران جمع بندی فقط کتابش خونده!!!!خللاصه که خیلی خونده یعنی جوری وده که اسم لنفوسیت رو می اوردی میدونست که چه صفحه ای از زیسته و کدوم خط زیسته و حتی تمام شکلا رو بلد بود!!!خلاصه اینایی که رتبه ی یک میشن توی تبستون کل درساشون روخوندن و باقیش فقط مروره !!!بهله!!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      بازم دمش گرم ولی خیلی خوشحال شدم 100 زد زیستو هر چند ناراحت بود که به 4 تا سوال ریاضی نرسیده جواببده و میترسید که یک نشه!!! !!!خخخ خودش میگفت بیش تر از 200 دور کتاب درسی رو خونده...یعنی واو به واوش رو حفظ بوده...البته میگفت که تابستون زیست رو کامل تموم کرده بوده!!!یه کار دیگه هم که کرده بود این که هر چی تست زده بوده رو نکاتش اورده تو کتابش دوران جمع بندی فقط کتابش خونده!!!!خللاصه که خیلی خونده یعنی جوری وده که اسم لنفوسیت رو می اوردی میدونست که چه صفحه ای از زیسته و کدوم خط زیسته و حتی تمام شکلا رو بلد بود!!!خلاصه اینایی که رتبه ی یک میشن توی تبستون کل درساشون روخوندن و باقیش فقط مروره !!!بهله!!

استرس گرفتم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      علی اقا . شما که با اقا شایان در ارتباطی؟ میتونی بپرسی واسه زیست چی خونده؟

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      ولی خداییش میگم دور از اغراق واقعا حقش بود رتبه ی یک...خیلی زحمت کشید واسش...از دوم دبیرستان محکم استارتشو زد واسه کنکور و تا اخرین روز هم خوند و کم نیاورد و ناامید نشد!!...واقعا زحمت کشید و خدایش حقش بود رتبه ی یک بشه....زیستو 5 تا منبع داشته خیلی سبز-گاج-تخته سیاه-الگو-همگامان و ژنتیک رو کتاب خوداموز کانون و تخته سیاه...البته گاج رو نصف بیش ترشو زده بود چون گاج بهمن پارسال تازه جلد یکش منتشر شده بود!!ولی خوب چون شایان درسش خوب بود راحت تونسته بود جمعش کنه گاج رو!!
      یه چیز دیگه هم بگم که میگفت از خیلی سبز راضی نبوده و اگر برمیگشت عقب خیلی سبز رو نمیخوند!میگفت تستاش استاندارد نیست و واسه گاج هم میگفت تستاش اسونه ولی از خیلی سبز بهتره!!یه چیز دیگه این که این کتابا رو کامل خونده و این جور نبوده که ازچهارم دبیررستان بخواد بخونه و از دوم و به مرور همشو چندین دور خونده!!!به نظر من چیزی که باعث شد که شایان رتبه ی یک یاره این بود که تا اخرین لحظه و کاملا با با برنامه درسشو خوند...یعنی این جور نبود که بگه خوب حالا امروز رو ولش کن یا بخواد وقتاشو تلف کنه.!!!..و یه چیز دیگه هم این که واقعا با خدا بود...همیشه نمازاشو سر وقت میخوند...من این خصلتشو خیلی دوس داشتم الان هم مغرور نیس بر خلاف خیلی از رتبه برترها که خودشونو چقدر میگیرن!!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام علی اقا . ببخشید باز هم سوال می پرسم میشه بقیه منابع اقا شایان رو بگید؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقیقا منم زیست خر زدم ولی درصدم زیر بیست شد...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلم چی اگه جرعت داره بیاد بگه شایان چه کتابایی خونده...اصلا مگه میزارنولی من مطمعنم همه تستای گاج جامعُ زده...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      ولی خداییش میگم دور از اغراق واقعا حقش بود رتبه ی یک...خیلی زحمت کشید واسش...از دوم دبیرستان محکم استارتشو زد واسه کنکور و تا اخرین روز هم خوند و کم نیاورد و ناامید نشد!!...واقعا زحمت کشید و خدایش حقش بود رتبه ی یک بشه....زیستو 5 تا منبع داشته خیلی سبز-گاج-تخته سیاه-الگو-همگامان و ژنتیک رو کتاب خوداموز کانون و تخته سیاه...البته گاج رو نصف بیش ترشو زده بود چون گاج بهمن پارسال تازه جلد یکش منتشر شده بود!!ولی خوب چون شایان درسش خوب بود راحت تونسته بود جمعش کنه گاج رو!!
      یه چیز دیگه هم بگم که میگفت از خیلی سبز راضی نبوده و اگر برمیگشت عقب خیلی سبز رو نمیخوند!میگفت تستاش استاندارد نیست و واسه گاج هم میگفت تستاش اسونه ولی از خیلی سبز بهتره!!یه چیز دیگه این که این کتابا رو کامل خونده و این جور نبوده که ازچهارم دبیررستان بخواد بخونه و از دوم و به مرور همشو چندین دور خونده!!!به نظر من چیزی که باعث شد که شایان رتبه ی یک یاره این بود که تا اخرین لحظه و کاملا با با برنامه درسشو خوند...یعنی این جور نبود که بگه خوب حالا امروز رو ولش کن یا بخواد وقتاشو تلف کنه.!!!..و یه چیز دیگه هم این که واقعا با خدا بود...همیشه نمازاشو سر وقت میخوند...من این خصلتشو خیلی دوس داشتم الان هم مغرور نیس بر خلاف خیلی از رتبه برترها که خودشونو چقدر میگیرن!!
      راست میگی؟؟منابعشو منظورمه که داریی خدایی میگی یا که سرکاریه؟؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)