ستاره هاي ايران رئالي هستند يا بارسايي؟

امشب ال‌کلاسيکو برگزار مي‌شود و يک درصد هم شک نکنيد از دربي خودمان براي جماعت ايراني مهمتر است.

این مسابقه همه‌چیز دارد؛ از هیجان بگیرید تا خشونت. بازی‌های رئال و بارسا در چند سال گذشته به قدری زیبا شده که احتمالاً تا چند سال دیگر ایرانی‌ها یا بارسایی هستند یا رئالی‌؛ نه استقلالی و پرسپولیسی.

خيلي از چهره‌هاي معروف فوتبال ايران هم رئالي و بارسايي هستند و شديداً با هم کري دارند. اين کري​خواني‌ها در اردوي تيم‌ملي بسيار شديدتر است. يکي از اعضاي تيم‌ملي مي‌گويد: «بازيکنان بدجور در اردو کري دارند. مثلاً در يکي از اردوها که همزمان با بازي فينال جام‌حذفي بود و رئال برد، شما نمي‌دانيد چه بلايي سر بارسايي‌ها آمد.»

به نقل از خبرآنلاین، رئيس تيم‌ملي رئالي است و بازيکنان کم برايش کري نمي‌خوانند اما خارج از اردو‌هاي تيم‌ملي، در فضاي رسانه‌ها هم کري بين چهره‌هاي معروف زياد است. در استقلال و پرسپوليس هم رئالي و بارسايي زياد است. سرمربي استقلال بارسايي است اما خيلي کري نمي‌خواند اما در تيم، هاشم بيک‌‌زاده به عنوان يک بارسايي خفن تا مي‌تواند کري مي‌خواند: «بله، فقط بارسا. بارسا قهرمانه...» در پرسپوليس هم کري​خواني ادامه دارد و هر سال هم داغ‌تر مي‌شود. با خواندن اين جدول متوجه مي‌شويد که خيلي از چهره‌هاي معروف فوتبال طرفدار رئال‌مادريد هستند يا بارسلونا...

1:کارلوس کی‌روش: رئال‌مادريد. البته آنها تيم دوم من در اروپا هستند. اول منچستر يونايتد.

2:جواد نکونام: بارسلونا. طرفدار دوآتيشه اين تيم هستم.

3:مسعود شجاعی: نه بارسا، نه رئال، طرفدار فوتبال زيبا هستم!

4:محمد رضا خلعتبری: بارسلونا. يک بار در اردوي تيم‌ملي که رئال برد همه ريختند سر من!

5:علی دایی: بارسلونا. عاشق سبک بازي اين تيم هستم. به ويژه از وقتي که گوارديولا به اين تيم آمد.

6:کریم باقری: رئال‌مادريد.

7:هاشم بیک زاده: بارسلونا. داداش اين که ديگه سؤال نداره. شيره بارسلونا. امشب هم برنده ما هستيم.

8:علی کفاشیان: من فقط بازي‌هايشان را مي‌بينم و خوشم مي‌‌آيد وگرنه طرفدار تيم خاصي نيستم. فقط طرفدار تيم‌ملي ايران هستم.

9:امیر قلعه نویی: بارسلونا. سبک بازي‌شان را دوست دارم. سرعتي بازي مي‌کنند. من عاشق فوتبال سرعتي هستم.

10:محسن بنگر: فقط بارسلونا.

11:مهرداد پولادی: بارسلونا. هميشه هم براي رئالي‌ها کري مي‌خوانم.

12:کریم انصاری فرد: رئال‌مادريد. به بارسايي‌ها امشب قدرت واقعي رئال را نشان مي‌دهيم.

13:مارکار آقاجانیان: رئال‌مادريد

14:اوسيانو (دستيار کروش): بارسلونا

15:خسرو حیدری: رئال‌مادريد. از شکست‌هاي اين تيم هم بدجور ناراحت مي‌شوم.

16:سید مهدی رحمتی: نه رئال نه بارسا، هر جا بوفون بازي مي‌کند يعني يوونتوس

17:قاسم حدادی فر: بارسلونا. سر ال‌کلاسيکو با خيلي‌ها کري دارم.

18:پیا صادقیان: رئال‌مادريد

19:اميرحسين صادقي: رئال مادرید

20:نيلسون: بارسلونا. عاشق اين تيم هستم.

21:حسين ماهيني: رئال‌مادريد. از بچگي طرفدار اين تيم و پرسپوليس بودم.

22:رضا قوچان​نژاد: بارسلونا. (شنيده مي‌شود شديداً هم کري مي‌خواند)

23:اشکان دژاگه: رئال‌مادريد. آرزو داشتم در اين تيم بازي کنم!

24:سردار آزمون: رئال‌مادريد. شديداً رئالي هستم و کريس رونالدو را خيلي دوست دارم.

25:آندرانيک تيموريان: نه رئالي هستم و نه بارسايي. نتيجه بازي را هم نمي‌توانم پيش‌بيني کنم.

26:پژمان منتظري: بارسلونا

27:علي کريمي: رئال‌مادريد. هميشه در طول زندگي‌ام دوست داشتم براي اين تيم بازي کنم. البته رئال‌مادريد و ميلان. هر دو تيم را واقعاً دوست دارم. حتي بازيکناني را هم که وارد ترکيب آنها مي‌شدند خيلي دوست داشتم.

28:فرهاد مجيدي: بارسلونا. (او يک بار هم به بازديد از نوکمپ رفت)

29:رضا حقيقي: رئال مادرید

منبع:ورزش3
.................................................. .............................................
البته من نمیدونم که کجای کیروش و دستیارش و نیلسون ایرانی هستن؟