خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

هزینه قلم چی زیاده گزینه دو ثبت نام کنم؟

سلام خدمت دوستان به نظرتون گزینه تو برنامه اش طوری هست که بشه هر درس رو چندین بار مرور کرد و یا میشه به ترازش اعتماد کرد و ترازت برای دندون باید بالای چند باشه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش به نظر من كانون ثبت نام كني بهتره هزينش زياده درست ولي آزموناش بيشتره و يه چيزي بهت بگم كه صد درصدم اطمينان پيدا كني اينه كه خواهر من درصد هايي كه تو كنكور زد دقيقا مثل درصد هايي بود كه تو كانون ميزد و اين يعني اينكه كانون سوالاش بيشتر شبيه كنكوره و اگر از من ميپرسي يكم بيشتر هزينه كن و كانون ثبت نام كن

3. Top | #3

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تصمیم با خودتونه ولی به نظرم برید قلم چی .
      اگر هزینش هم زیاده بازم به نظرم سنجش بهتر از گزینه 2 هست.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین سوالای گزینه 2 خیلی خوبن ولی برنامه و کارنامه های مشاوره ایش نه . برنامش ک سنگینه و چون ازموناش کمن زیاد مرور نداره

کارنامه های مشاوره ای هم که به من میداد سال 91 همش پزشکی و دندون واسم میزد ولی خب نشد !!!

جامعه اماریش هم به اندازه کانون بالا نیست
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فلم چی آزموناش الان چقدره ؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      قيمت آزموناش توي شهر هاي مختلف متفاوته
      ولي ارزش ثبت نام داره
      بخاطر برنامه عاليش

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای پرداخت هزینه آزمون فکر کنم اقساطی هم بشه این کار رو کرد
      200 اول میگیرن بقیش هم چک ظاهرا
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hassanhg نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان به نظرتون گزینه تو برنامه اش طوری هست که بشه هر درس رو چندین بار مرور کرد و یا میشه به ترازش اعتماد کرد و ترازت برای دندون باید بالای چند باشه؟
      فقط گزینه دو شک نکن بهترین سوالارو داره و همچنین بهترین خدمات

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلمجی جز اینکه مد شده بچه های سمپاد برای کل کل کردن باهم برن توش آزمون بدن هیچ فایده دیگه ای نداره. گزینه دو سوالات طبقه بندی شده غیر حضوری در مورد درس های زبان و ریاضی و فیزیک رو بررسی کردم دیدم کیفیتشون از آزمون اصلی قلمچی خیلی بهتره.
      http://forum.konkur.in/thread17411.html#post298051سلامت جسمی و ذهنی برای کنکوری ها

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      از لحاظ استاندارد بودن سوالا گزینه دو بهتره...ولی همه ی مزیتای یه ازمون توی سوالاش خلاصه نمیشه...جامعه ی اماری باید بالا باشه برنامه ریزیش و بودجه بندیش باید خوب باشه فاصله ی بین ازمونا کمتر باشه بهتره و اینکه خدمات خوبی رو ارائه بده...من پارسال گزینه دو بودم...تنها مزیت گزینه دو سوالاشه دیگه هیچ حسنی نداره ...در عوض قلمچی که امسال میرم خیلی بهتره...هم خدماتشون هم اینکه ازمونا زود به زود برگزار میشه گزینه دو که سال پیش بودم بعضی ازمونا که به تعطیلات میخورد یا هر مسئله ی دیگه ای به فاصله ی یه ماه برگزار میشد این اصلا خوب نیست...هزینه ی قلمچی هرچقدر باشه می ارزه...
      بگو دل را که گرد غم نگردد
      اَزیرا غم به خوردن کم نگردد
      «مولانا»

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheida khanume gol نمایش پست ها
      از لحاظ استاندارد بودن سوالا گزینه دو بهتره...ولی همه ی مزیتای یه ازمون توی سوالاش خلاصه نمیشه...جامعه ی اماری باید بالا باشه برنامه ریزیش و بودجه بندیش باید خوب باشه فاصله ی بین ازمونا کمتر باشه بهتره و اینکه خدمات خوبی رو ارائه بده...من پارسال گزینه دو بودم...تنها مزیت گزینه دو سوالاشه دیگه هیچ حسنی نداره ...در عوض قلمچی که امسال میرم خیلی بهتره...هم خدماتشون هم اینکه ازمونا زود به زود برگزار میشه گزینه دو که سال پیش بودم بعضی ازمونا که به تعطیلات میخورد یا هر مسئله ی دیگه ای به فاصله ی یه ماه برگزار میشد این اصلا خوب نیست...هزینه ی قلمچی هرچقدر باشه می ارزه...
      منظورت از به تعطیلات میخورد چیه؟ وقتی من گزینه دو بودم همه ازموناش جمعه بود و همش به موقع برگزار میشد؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      منظورم مناسبتا بود ...
      بگو دل را که گرد غم نگردد
      اَزیرا غم به خوردن کم نگردد
      «مولانا»

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از همه دوستان ممنون دیروز رفتم و قلم چی ثبت نام کردم اما از برنامش عقبم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن