خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question سوال در مورد منابع کنکور تجربی

سلام . من فارغ التحصیل تجربیم . 2 سال پیش کنکور دادم (92) امسال بازم میخوام شرکت کنم . حالا به نظرتون این منابعی که دارم میتونه جوابگو باشه یا باید جدیدترشو بگیرم یا اصلا تغییرشون بدم؟ (سال انتشار کتابا بر اساس کنکور 92 ـه )

ریاضی 2 + آمار + هندسه = میکرو طبقه بندی گاج ............. ریاضی 3 + پیش = آبی قلم چی
      شیمی 2 = تست مبتکران ........... شیمی 3 = خیلی سبز ............. شیمی 4 = آبی قلم چی + مبتکران
      فیزیک هر 3 سال = آبی قلم چی
      زیست = اینو خودم میدونم باید عوض کنم . به نظرتون نشر الگو بگیرم یا گاج جامع؟؟
      عربی = جامع ایاد فیلی + گاج سبز
      ادبیات و زبان فارسی = گاج سبز
      دینی = آیات و احادیث گاج
      زبان = جامع مهر و ماه

.........................................
      یه سوال دیگه ! دیر نیست از الان شروع کنم؟؟ هدفم پزشکی ملیه !
      مرسی ♥

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شيمي و ديني بايد عوض بشن

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی به نظر من..
      دین و زندگی رو باید جامع گاج بگیری آیات و نکات هم کنارش بخون (البته خودم خیلی سبز گرفتم و اینو کنارش میخونم)
      شیمی هم خوبه
      زیست هم گاج بگیر ( مشاورا میگن الگو برا اونایی خوبه که سطح علمیشون بالا هست چون بعد از دوسال دوباره میخوای بخونی همون گاج بهتره)
      عربی هم برا آموزش خوبه .. تست های چهار گزینه ای الگو رو بگیر ......... عربی کامل گاج هم خوبه(هم برای آموزش هم تست)
      زبان رو اطلاعی ندارم ولی کتابای مشهور مبتکران هست و خیلی سبز.

البته من کلا از کتابای قلم چی متنفرم .......... کتابایی رو که اجباری میکنن .. این همه تبلیغشون میکنن آخرش هم فروش نداره بدون مفت نمی ارزه

---
      در مورد سوال دوم هم بگم .......
      ناپلئون میگه .. نمیشه رو باید از دایره لغات حذف کرد .... شما باید با این تفکر که ( میشود) شروع کنی ....کاری به آینده هم نداشته باشی.
      بستگی به خودتون داره ... آیا بیشتر از بقیه تلاش کنید یا نه!!
      البته من میگم چون اکثرا تو یه رنج می خونن شما اصل هوشمندانه تلاش کردن به جای سخت تلاش کردن رو رعایت کنید

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضی پیش و 3 هم باید عوض بشه خواستی خیلی سبز جامع بگیر یا گاج میکرو برای 3 و پیش
      فیزیک هم قلمچی به درد نمی خوره باید چهار جلد گاج میکرو رو بگیری و با توجه به کم بودن وقت فقط تست های ستاره دار رو بزنی.
      زیست ابتدا باید کتاب درسی رو کامل و از سیر تا پیاز بلد باشی بعد برای درسنامه کنکوری بری سراغ دو جلد همایش نشر دریافت بعد یه گاج جامع بگیری تست بزنی. گاج جامع خیلی بهتر از نشر الگو هستش.
      عربی گاج سبزم خوبه اما برای کنکور کافی نیست و باید عربی کامل گاج نقره ای رو بگیری.
      ادبیات و زبان فارسی هم مثل عربی گاج سبز برای کنکور کافی نیست وباید بری سراغ خیلی سبز جامع یا برای هر مبحثش به کتاب بخری.
      دینی ایات و احادیث گاج در کنار کامل خوندن کتاب درسی برای کنکور کافیه
      زبان هم خوبه . در آخر بگم همه چی بستگی به خودت داره شاید تونستی با همین کتابایی که داری موفق بشی اما اگه می خوای برای موفقیت پول خرج کنی باید کتابایی که معرفی کردم رو بخری و بخونی ( نه یه بار بلکه دو سه بار) قطعا موفق میشی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      ریاضی پیش و 3 هم باید عوض بشه خواستی خیلی سبز جامع بگیر یا گاج میکرو برای 3 و پیش
      فیزیک هم قلمچی به درد نمی خوره باید چهار جلد گاج میکرو رو بگیری و با توجه به کم بودن وقت فقط تست های ستاره دار رو بزنی.
      زیست ابتدا باید کتاب درسی رو کامل و از سیر تا پیاز بلد باشی بعد برای درسنامه کنکوری بری سراغ دو جلد همایش نشر دریافت بعد یه گاج جامع بگیری تست بزنی. گاج جامع خیلی بهتر از نشر الگو هستش.
      عربی گاج سبزم خوبه اما برای کنکور کافی نیست و باید عربی کامل گاج نقره ای رو بگیری.
      ادبیات و زبان فارسی هم مثل عربی گاج سبز برای کنکور کافی نیست وباید بری سراغ خیلی سبز جامع یا برای هر مبحثش به کتاب بخری.
      دینی ایات و احادیث گاج در کنار کامل خوندن کتاب درسی برای کنکور کافیه
      زبان هم خوبه . در آخر بگم همه چی بستگی به خودت داره شاید تونستی با همین کتابایی که داری موفق بشی اما اگه می خوای برای موفقیت پول خرج کنی باید کتابایی که معرفی کردم رو بخری و بخونی ( نه یه بار بلکه دو سه بار) قطعا موفق میشی
      چرا ریاضی و فیزیک قلم چی به درد نمیخوره؟ سطح علمیش پایینه یا چون واسه 2 سال پیشه؟؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط passenger نمایش پست ها
      چرا ریاضی و فیزیک قلم چی به درد نمیخوره؟ سطح علمیش پایینه یا چون واسه 2 سال پیشه؟؟
      متاسفانه درسنامه هاش برای شروع مناسب نیست، پاسخ تشریحیِ خیلی خوبی هم نداره، این کتابا فقط زمانی توصیه میشه که درسُ کامل بلد باشید و قصدتون مطالعه ی تست های کنکوری باشه که قبلن کار نکردید.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتما نیاز نیست منابعی که همه چیز رو گفتند رو داشته باشی سعی کن منابعی که باهاش راحت تری رو برای خودت انتخاب کنی که تا آخر سال کم نیاری
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRD@D نمایش پست ها
      متاسفانه درسنامه هاش برای شروع مناسب نیست، پاسخ تشریحیِ خیلی خوبی هم نداره، این کتابا فقط زمانی توصیه میشه که درسُ کامل بلد باشید و قصدتون مطالعه ی تست های کنکوری باشه که قبلن کار نکردید.
      آزمون 26 مهر که از رو آبی خوندم . فیزیک پایه 73 زدم پیش 45 _____ ریاضی پیش 70 ، اعبار سنجی (یه برگه جداس) 77 ، آمار وقت کم اورم 10 درصد زدم .
      به نظرت همینا خوبن و واسم جواب میده یا باید تغییر بدم؟ فیزیک زیاد قوی نیستم ولی درسنامه آبی رو که میخونم ، میتونم بیشتر تستا رو بزنم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آقا من عربی کامل گاج رو پارسال خریدم باید عوض کنم؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط passenger نمایش پست ها
      آزمون 26 مهر که از رو آبی خوندم . فیزیک پایه 73 زدم پیش 45 _____ ریاضی پیش 70 ، اعبار سنجی (یه برگه جداس) 77 ، آمار وقت کم اورم 10 درصد زدم .
      به نظرت همینا خوبن و واسم جواب میده یا باید تغییر بدم؟ فیزیک زیاد قوی نیستم ولی درسنامه آبی رو که میخونم ، میتونم بیشتر تستا رو بزنم

اگه راضی هستی و فک میکنی درسُ به خوبی داری یاد میگیری دلیلی نداره از منبع جدیدی استفاده کنی
      ریاضی و فیزیک کنکور معمولن تکراری هستن و فقط با تمرین تست های کنکور میتونی درصدِ خیلی خوبی کسب کنی
      فقط ریاضی کنکور 93 سخت تر از قبل بود برا همین اگه وقت داشتی حتمن تستای تالیفی خوب هم بعد از تستای کنکور کار کن که غافل گیر نشی، اما اولویت با تستای کنکورِ (کنکور آزاد نه!)

برا فیزیک هم تست های کنکور ریاضی و تجربی به اندازه ی کافی هست که اگه همه تستارو خوب یاد بگیری به تسلط میرسی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      آقا من عربی کامل گاج رو پارسال خریدم باید عوض کنم؟
      کسی پاسخگو نیس؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن