خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خدایی شیمی میخوای چندبزنی؟

رأی دهندگان
    14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 100

1 7.14%
    • بین80تا100

5 35.71%
    • بین60تا80

7 50.00%
    • کمتراز60

1 7.14%
    نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: شیمی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Cool شیمی

سلام .میخوام شیمی کنکور92روخیلی خیلی عالی بزنم .لطفاکمکم کنیدbeakers1.jpg
      ویرایش توسط smahdib : 03 مرداد 1391 در ساعت 15:30

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من مهدی ،فارغ التحصیل تجربی هستم وسال 92میخوام دوباره کنکوربدم.شیمیم ضعیفه اماتواین مدت باقی مونده میخوام بچسپم بهش!استاد میشه راهنماییم کنید؟روزی چندساعت شیمی بخونم ؟ازکجاشروکنم؟ازچه کتابی استفاده کنم و...؟مرسی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آیاخواندن 2بارکتاب ویکبارجزوه معلم ودیگرجزوات بعدپاسخ به تست هاوآزمون هابهتراست یایکبارکتاب وجزوه بعدتست ودردوره های بعد بیشترکتاب راخوندن؟؟؟!!!آیااستفاده ازدی وی دی های آموزشی برای درس شیمی مناسب هست؟دی وی دی های شیمی استاد یزدانی بهتراست یادی وی دی های آموزشی 100؟باتوجه به اینکه من فارغ التحصیلم آیاکتاب کنکور92باکتاب کنکور91یکسان است یافرق کرده ؟ممنون
      ویرایش توسط smahdib : 04 مرداد 1391 در ساعت 00:39

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      اولا باید در هر روز یا یک روز در میان بخونید و چند ساعت خوندن رو نمیشه دقیق گفت چون بستگی به نفر داره ولی یه نفر متوسط روزی 2 ساعت وقت بذاره تا 3 ماه خودش رو می رسونه.در ضمن از همون کتابهای درسی شروع کنید سعی کنید یه جوری بفهمید که انگار می خوایین اونو درس بدین.

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      کتاب 92 هنوز نیومده ولی حتما یکسان میشه.یک بار یا دوبار کتاب رو خوندید یه چیزهایی متوجه شدین می تونین تست بزنین و اگر دوباره یعنی بعد تست کتاب درسی رو بخونید بهتر متوجه میشین.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.منظورم منابع کنکور92بود.مثلاشیمی دوم وسوم .آیااین کتب تغییری کرده اندنسبت به کتاب های شیمی دوم وسوم کنکور91؟

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نه خیر ، تغییر کتابها آن چنان محسوس نیست ، مثلا احتمالا یه شکلی رو اضافه می کنن یا حذف میکنن.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. استاد بچه هاتوصیه کرده بودن کتاب های شیمی مبتکران روبه جای دی وی دی آموزشی بخرم نظرشماچیه؟

9. Top | #9
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smahdib نمایش پست ها
      سلام. استاد بچه هاتوصیه کرده بودن کتاب های شیمی مبتکران روبه جای دی وی دی آموزشی بخرم نظرشماچیه؟
      به نظر من خوندن کتاب آسونتر هسش و مطالب زیادتری داره، در ضمن کنکور خواندن فقط گوش دادن نیست باید دست به قلم بشید و تمرین کنید تا سرعت عمل بهتر بشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام آقای مشمولی میخواستم بدونم روزی چند ساعت برای شیمی وقت بزارم روزی 13-14 ساعت در روز مطالعه دارم چندساعت برای شیمی خوبه؟ممنون میشم

11. Top | #11
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.DoCi نمایش پست ها
      سلام آقای مشمولی میخواستم بدونم روزی چند ساعت برای شیمی وقت بزارم روزی 13-14 ساعت در روز مطالعه دارم چندساعت برای شیمی خوبه؟ممنون میشم
      اولا سعی کنید تایم مطالعه رو مفید کنید 2-3 ساعت خوبه ولی سعی کنید تحلیلی بخونید نه اینکه حفظ کنید و الکی تست بزنید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m_mashmuli نمایش پست ها
      اولا سعی کنید تایم مطالعه رو مفید کنید 2-3 ساعت خوبه ولی سعی کنید تحلیلی بخونید نه اینکه حفظ کنید و الکی تست بزنید
      یعنی زیاد هستش؟ولی من این ساعاتی که میخونم همش مفیده اصلا هم حفظ نمیکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن