خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

روحیه کنکوری رو چطور تقویت کنیم ؟

دوستـآن من فاقد اعتماد به نفس هستم و این همیشه برای من مشکل ساز بوده خصوصا توی کنکور | : من دقیقا دو سـآل پشت کنکور موندم و البته همش ناشی از تلـآش نکردن که اونم ناشی از اعتماد به نفس به شدت پایینمه ! شاید بـآورتون نشه ولی من اعتماد به نفس شروع و نداشتم هیچ وقت همیشه می ترسیدم شروع کنم به درس خوندن و نتیجه نگیرم و حسابی ضایع شم برای همین دوسال پشت کنکور موندم ولی امسال تصمیم جدی گرفتم برای خوندن ولی همین که میرم سراغ کتاب اعتماد به نفس نداشته امو از دست میدم و وقتی چند ساعتی خوندم یه جورایی خوندنمو قبول ندارم و رهاش می کنم . . خواهش می کنم کمک کنید چطور به دانش و معلوماتم تکیه کنم ؟
      تمـآم دنیـآ محلـه ی کوچکی ـست کـه تـو در آن متـولد میـشَوی و من میـان بـآزی ِ بچه هآی محلـه به عشـق ِ تـو پیــر میشـوم !

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      وقتی که میخوای استارت بزنی حتما با خودت استرس و نگرش منفی نسبت به اینکه ممکنه کنکور رتبه مورد نظر رو نیارم یا خدایی ناکرده قبول نشم وجود داشته باشه( این مورد واسه همه صدق میکنه )
      ولی اصل اینه که هیچ راه گریزی از کنکور نیست!
      اول واسه خودت نقشه راهتو مشخص کن باتوجه به منابع و حجم و تعداد دروست ، تا چالش ذهنیت واسه نقشه کاملا رفع شه
      اینو میدونی که استمرار و مداومت تو این مسیر مهمه و باید خودتو ملزم کنی به اجرای برنامه و عمل بهش.
      کنکور یجورایی جنگ با ذهنه ..باید تمام افکار منفی و استرس و سایر عواملی که مانع میشه رو از ذهنت فراری بدی و با تمام قدرت بجنگی واسه موفقیت و بخودت و تلاشت ایمان داشته باشی
      همه اینا فقط و فقط به خودت و ذهنیتت برمیگرده
      پس همه اینا رو در خودت تقویت کن تا برسی به انچه ک دوس میداری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن