خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

بچه ها واسه ریاضی چه کتابی بگیرم؟؟کمک فوری...

سلام همگی...چه خبرا؟؟خوشین؟؟بچه ها گیر کردم!!!واقعا موندم واسه ریاضی چه کتابی بگیرم؟یکی میگه گاج بگیر یکی میگه کوله پشتی بگیر یکی میگه مهروماه بگیر؟؟!!خودم هم تا حالا سه بار رفتم کتاب فروشی و سه بار تاحالا برام کتابا رو اورده نگاه کردم ولی بازم گیجم موندم از این 3 تا کتاب کدومشو بگیرم؟؟؟الان واسه ریاضی 10 سال کنکور قلم چی رو دارم که مفت نمی ارزه و همین باعث شده به خاطر این که کتاب درستی ندارم یه ماهه درست اصلا ریاضی نخوندم و دارم واقعا عقب می افتم!!!یه کتابی رو میخوام که از همه لحاظ مخصوصا اموزشی اسون مطلبو گفته باشه چون ریاضیم خیلی چنگی به دل نمیزنهحالا نظرات اکثریت روی کوله پشتی بود ولی بچه ها واقعا اگه کسی یه کتاب ریاضی رو که واقعا خودش استفاده کرده و نتیجه گرفته بیاد بگه تا من از این بلاتکلیفی در بیارم؟؟الان از لحاظ کتابی همه ی منابعم کامله به جز همین ریاضی؟؟کوله رو هم دیدم حجمش خیلی زیاده 800 تا صفحس!!چیکار کنم؟؟!!ازبین کوله پشتی و مهرو ماه کدوم رو بردارم؟؟خواهشا بر اساس شنیده هاتون نظر ندید واقعا اگه استفاده کردین نتیجه گرفتین بگین چون خیلی برام مهمه درس ریاضی باید جتما بالای 50 بزنم/!!!چی کار کنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      آموزش کوله پشتی...تست سبز

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      آموزش کوله پشتی...تست سبز

چرا همه واسه اموزش میگن کوله....حجمش زیاد نیست به نظرت؟؟یا کلی گویی نکرده خیلی چیزا رو؟؟؟
      کسی دیگه نظر نداشت؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط اینو بگم. بین مهروماه و خیلی سبز و گاج یکیو بگیر. دیگه سراغ کوله پشتی و مبتکران نرو!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      من امسال برای کنکور مهروماه داشتم ولی اصلا به درد من نخورد(شاید خیلیا باهاش نتیجه گرفتهم باشن) درسنامه خیلی خلاصه ای داره اگر پایت ضعیف باشه خیلی از مطالب رو متوجه نمیشی.دوما پاسخ نامه تستاش هم در بعضی ازموارد جواب تست هارو خیلی کوتاه گفته متوجه نمیشی چی شد!!!؟؟اما در کل اگر مهروماه خواستی بگیری بهتره یک جزوه قوی توی قسمت درسنامه داشته باشی در اون صورت کتاب خیلی خوبیه مهروماه.
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      فقط اینو بگم. بین مهروماه و خیلی سبز و گاج یکیو بگیر. دیگه سراغ کوله پشتی و مبتکران نرو!
      چرا؟؟؟الان دو دلم بین کوله پشتی و مهرروماه!!! تعریف کوله رو خیلی شنیدم ولی بازم موندم چیکار کنم...چشه کوله مگه؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط allen74 نمایش پست ها
      سلام
      من امسال برای کنکور مهروماه داشتم ولی اصلا به درد من نخورد(شاید خیلیا باهاش نتیجه گرفتهم باشن) درسنامه خیلی خلاصه ای داره اگر پایت ضعیف باشه خیلی از مطالب رو متوجه نمیشی.دوما پاسخ نامه تستاش هم در بعضی ازموارد جواب تست هارو خیلی کوتاه گفته متوجه نمیشی چی شد!!!؟؟اما در کل اگر مهروماه خواستی بگیری بهتره یک جزوه قوی توی قسمت درسنامه داشته باشی در اون صورت کتاب خیلی خوبیه مهروماه.
      خوب همین دیگه من از پایه ضعیفم!!!اومدم دی وی دی افبا رو بگیرم واسه ریاضی که قسمت نشد مجبورم خودم بخونمش!!!فقط یهکتاب میخوام که دیگه خیلی کلی گویی نکرده باشه و درس نامه خوبی داشته باشه؟؟!!!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      هیچ کتابی کامل نیست..مهروماه واقعا کتاب بدی بود ..اموزش کوله پشتی که من خیلی راضیم ولی تستاش خیلی زیاد نیست .

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه ریاضیت از پایه ضعیفه پس باید در کنار کتاب تست یه درسنامه خوبم داشته باشی به نظر من و خیلیا بهترین درسنامه کنکوری کوله پشتی هستش
      برای تست هم هیچ کتابی به پای خیلی سبز جامع نمی رسه تست هاش واقعا شبیه تست های کنکوری هستش.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      ببین خودت با کدوم راحتی !

من پارسال اول رفتم مهرماه گرفتم ، 1 هفته خوندم خوشم نیومد رفتم تخته سیاه گرفتم بازم خوشم نیومد ، رفتم جفتشو پس دادم جدود 30-40 تومنی الکی پول دادم

! پارسال از آخر رفتم کلاس کنکور ریاضی و ریاضی امسال 53 زدم .

یکی از دوستام که پایه ریاضیش نسبتا قوی بود ، مهرماه گرفت ریاضیشو 60 زد بدون کلای کنکور :-)

امسال هم کلا کلاس کنکور نرفتم ! به پیشنهاد بچه های اینجا ، کوله گرفتم ، که راضیم ازش :-)

البته اینم بگم ! کوله پشتی هم همچین تحفه ای نیستا ! اونم یه سری مساول بد حل کرده ، اما فکر کنم بهترین منبع ریاضی باشه !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      چرا؟؟؟الان دو دلم بین کوله پشتی و مهرروماه!!! تعریف کوله رو خیلی شنیدم ولی بازم موندم چیکار کنم...چشه کوله مگه؟؟

خوب همین دیگه من از پایه ضعیفم!!!اومدم دی وی دی افبا رو بگیرم واسه ریاضی که قسمت نشد مجبورم خودم بخونمش!!!فقط یهکتاب میخوام که دیگه خیلی کلی گویی نکرده باشه و درس نامه خوبی داشته باشه؟؟!!!!
      دوست عزیز به این سایت هم مراجعه کن امیدوارم مشکلت حل شه من توی یکی دو درس مراجعه کردم کار گشا بود.
      سایت آموزش مجازی آلاء | دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      سلام همگی...چه خبرا؟؟خوشین؟؟بچه ها گیر کردم!!!واقعا موندم واسه ریاضی چه کتابی بگیرم؟یکی میگه گاج بگیر یکی میگه کوله پشتی بگیر یکی میگه مهروماه بگیر؟؟!!خودم هم تا حالا سه بار رفتم کتاب فروشی و سه بار تاحالا برام کتابا رو اورده نگاه کردم ولی بازم گیجم موندم از این 3 تا کتاب کدومشو بگیرم؟؟؟الان واسه ریاضی 10 سال کنکور قلم چی رو دارم که مفت نمی ارزه و همین باعث شده به خاطر این که کتاب درستی ندارم یه ماهه درست اصلا ریاضی نخوندم و دارم واقعا عقب می افتم!!!یه کتابی رو میخوام که از همه لحاظ مخصوصا اموزشی اسون مطلبو گفته باشه چون ریاضیم خیلی چنگی به دل نمیزنهحالا نظرات اکثریت روی کوله پشتی بود ولی بچه ها واقعا اگه کسی یه کتاب ریاضی رو که واقعا خودش استفاده کرده و نتیجه گرفته بیاد بگه تا من از این بلاتکلیفی در بیارم؟؟الان از لحاظ کتابی همه ی منابعم کامله به جز همین ریاضی؟؟کوله رو هم دیدم حجمش خیلی زیاده 800 تا صفحس!!چیکار کنم؟؟!!ازبین کوله پشتی و مهرو ماه کدوم رو بردارم؟؟خواهشا بر اساس شنیده هاتون نظر ندید واقعا اگه استفاده کردین نتیجه گرفتین بگین چون خیلی برام مهمه درس ریاضی باید جتما بالای 50 بزنم/!!!چی کار کنم
      آفبا رو بگیر دیگه من دیدمش خوب بود ...سفارش دادم بیارن..سفارش بده

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من گاج خریدم و خیلی راضیم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین من کوله رو استفاده کردم اما خوشم نیومد یکم برام گنگ بود
      اما کتابی که ازش راضیم خوداموز ژرف اندیشان هست خیلی روون و از بیس مطالب گفته برا دوم و سوم و پیش جدا داره
      من که ازش راضیم بازم برو خودت ورق بزنی یه مبحثی که بلدی با درس نامه اون مقایسه کن ببین راضیت می کنه یا نه ؟
      البته تست زیاد نداره و کنارش کتاب تست لازم هست !

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      الان هر کی یک چیزی گفته ، شما هم الان مطمیننا گیج تر شدی !

به عنوان یک کسی که این حال شما رو گذرونده میگم بهت :-)

کوله پشتی بگیر به چیز دیگه هم فکر نکن !

اصلا هم سمت dvd این سوسول بازیا نرو

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The KonT نمایش پست ها

اره خخخ واقعا گیج تر شدماخه کوله رو هم دیدم ولی خیلی حجم صفحاتش زیاده میترسم بگیرم نخونمش!!!من همین جوری ورق زدم کوله ور احساس کردم خیلی کلی گویی کرده!!بعد تست هم کم داشت!!مهر و ماه هم دیدم تستاش خوب بود ولی درس نامش چنگی به دل نمیزد!!!

بچه هاغ بیاین یه جمع بندی کنیم من برم یکیشو بگیرم دیگه!!!گیج شدم باااز....دی...

نقل قول نوشته اصلی توسط The KonT نمایش پست ها

اره خخخ واقعا گیج تر شدماخه کوله رو هم دیدم ولی خیلی حجم صفحاتش زیاده میترسم بگیرم نخونمش!!!من همین جوری ورق زدم کوله ور احساس کردم خیلی کلی گویی کرده!!بعد تست هم کم داشت!!مهر و ماه هم دیدم تستاش خوب بود ولی درس نامش چنگی به دل نمیزد!!!

بچه هاغ بیاین یه جمع بندی کنیم من برم یکیشو بگیرم دیگه!!!گیج شدم باااز....دی...

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)