خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      اره خخخ واقعا گیج تر شدماخه کوله رو هم دیدم ولی خیلی حجم صفحاتش زیاده میترسم بگیرم نخونمش!!!من همین جوری ورق زدم کوله ور احساس کردم خیلی کلی گویی کرده!!بعد تست هم کم داشت!!مهر و ماه هم دیدم تستاش خوب بود ولی درس نامش چنگی به دل نمیزد!!!

بچه هاغ بیاین یه جمع بندی کنیم من برم یکیشو بگیرم دیگه!!!گیج شدم باااز....دی...
      عزیز میشه بگی دقیق چه کتابی از کوله پشتی منظور شماست ؟! اگه لینکی ازش بزاری ممنون میشم :yahoo (3):

>> و بعد شما که تجربی هستی، چرا سراغ کتاب ریاضیات جامع تجربی خیلی سبز! نمیری ؟!؟

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      ببین خودت میدونی ... همه نظرا متفاوته :-)

یک کتاب تست خوب داره ، یکی درس نامه خوب ، یکی پاسخنامه خوب ، یکی دیگه هیچ کوفتی نداره

کوله پشتی بهترین انتخاب الان تو بازار هست .

بازم به خودت بستگی داره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم از نشرالگو استفاده میکنم واقعا عالیه
      آینده ای خواهم ساخت
      که گذشته ام در برابرش زانو بزند...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه از پایه ضعیفی بنظر من دی وی دی ها سروش مویینی افبا رو بگیر
      پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      عزیز میشه بگی دقیق چه کتابی از کوله پشتی منظور شماست ؟! اگه لینکی ازش بزاری ممنون میشم :yahoo (3):

>> و بعد شما که تجربی هستی، چرا سراغ کتاب ریاضیات جامع تجربی خیلی سبز! نمیری ؟!؟
      کوله پشتی - ریاضی عمومی با طعم پزشکی
      کوله پشتی - ریاضیات پایه با طعم آلبالو (رشته تجربی)
      عزیز خیلی سبز جامع که من خودم دارمش فقط برای تست خوبه یعنی عالیه اما از نظر درسنامه خیلی خلاصه گویی کرده بنابراین برای استفاده کردن ازش یه درسنامه جامع و عالی مثل کوله پشتی نیاز هست

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      کوله پشتی - ریاضی عمومی با طعم پزشکی
      کوله پشتی - ریاضیات پایه با طعم آلبالو (رشته تجربی)
      عزیز خیلی سبز جامع که من خودم دارمش فقط برای تست خوبه یعنی عالیه اما از نظر درسنامه خیلی خلاصه گویی کرده بنابراین برای استفاده کردن ازش یه درسنامه جامع و عالی مثل کوله پشتی نیاز هست
      اوکی، گرفتم چی شد ..
      ..............................
      با این حال همون کتاب ریاضیات جامع تجربی خیلی سبز! عالی و کافی هستش ==== >>> نه تنها شما، بلکه یه سری سایر دوستان هنوز به اون شناخت درست از ریاضی نرسیدن و باعث میشه یه سری برداشتای نه چندان درست از روش مطالعه این درس داشته باشن ==== >> ریاضی تمامش خالص نظم فکری هستش ====== >>>> و بهترین رویه رسیدن به این نظم، «حل مساله» است ==== >> حال خودت فکر کن، چه تفاوتی داره که این مساله رو داخل درسنامه ببینی یا به صورت سوال تشریحی ببینی یا به صورت تست ؟!؟ ===== >> مهندس سروش موئینی یه مولف خوش فکر و بسیار با تجربه است ! == >> زمانی که یه کتاب جامع واسه ریاضی تجربی تالیف میکنه و چندبار هم ویرایش میشه، حتما پیش بینی تمامی احتمالات نیاز ریاضی شما حواسش هست !!!:yahoo (3):

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      اوکی، گرفتم چی شد ..
      ..............................
      با این حال همون کتاب ریاضیات جامع تجربی خیلی سبز! عالی و کافی هستش ==== >>> نه تنها شما، بلکه یه سری سایر دوستان هنوز به اون شناخت درست از ریاضی نرسیدن و باعث میشه یه سری برداشتای نه چندان درست از روش مطالعه این درس داشته باشن ==== >> ریاضی تمامش خالص نظم فکری هستش ====== >>>> و بهترین رویه رسیدن به این نظم، «حل مساله» است ==== >> حال خودت فکر کن، چه تفاوتی داره که این مساله رو داخل درسنامه ببینی یا به صورت سوال تشریحی ببینی یا به صورت تست ؟!؟ ===== >> مهندس سروش موئینی یه مولف خوش فکر و بسیار با تجربه است ! == >> زمانی که یه کتاب جامع واسه ریاضی تجربی تالیف میکنه و چندبار هم ویرایش میشه، حتما پیش بینی تمامی احتمالات نیاز ریاضی شما حواسش هست !!!:yahoo (3):
      عزیز معلم ریاضی من به اقای موئینی درباره این موضوع ایمیل داده بود و خود آقای موئینی تایید کرده بود که درسنامه این کتاب فقط به درد کسایی می خوره که ریاضی رو در حد خوب باشن نه متوسط حالا شما میگی حل مسئله خب باید درسنامه رو بخونی یه چیزی یاد بگیری بعد تست حل کنی خب وقتی کسی مثل من که ریاضیش متوسطه تست یا مسئله تشریحی براش فرق نداره

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      من که اخر نفهمیدم چیکار کنم........این جور که بوش میاد مجبورم برم کوله پشتی رو بگیرم دیگه چاره ای نیست!!البته از مهر و ماه بیش تر خوشم اومد ولی خوب واسه منی که ریاضیش ضعیفه احساس میکنم درس نامه مهم تر باشه !!نمیدونم شایدم اصلن گزاشتمش کنار کلن اعصابمو ریخته به هم!!

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که اخر نفهمیدم چیکار کنم........این جور که بوش میاد مجبورم برم کوله پشتی رو بگیرم دیگه چاره ای نیست!!البته از مهر و ماه بیش تر خوشم اومد ولی خوب واسه منی که ریاضیش ضعیفه احساس میکنم درس نامه مهم تر باشه !!نمیدونم شایدم اصلن گزاشتمش کنار کلن اعصابمو ریخته به هم!!
      داداش اول کوله پشتی رو بخون ولی چون تست کم داره می تونی برای تست از خیلی سبز جامع استفاده کنی که تستاش عالیه

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      داداش اول کوله پشتی رو بخون ولی چون تست کم داره می تونی برای تست از خیلی سبز جامع استفاده کنی که تستاش عالیه
      باز کوله که کلی گویی نکرده که؟؟؟میشه ریاضی رو از صفر درصد با کوله رسوند به 40 درصد؟؟حیف اومدم ااین دی وی دی سروش خان رو بگیرم ولی مجبور شدم پولش رو بدم در یه راه دیگه

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باز کوله که کلی گویی نکرده که؟؟؟میشه ریاضی رو از صفر درصد با کوله رسوند به 40 درصد؟؟حیف اومدم ااین دی وی دی سروش خان رو بگیرم ولی مجبور شدم پولش رو بدم در یه راه دیگه
      کوله از سیر تا پیاز ریاضی رو با تمرین های عالی برات توضیح داده شما کوله رو درست حسابی بخون نه یه بار دو سه بار درست حسابی بخون بعد برو سراغ تست های خیلی سبز با این کار می تونی بالای 50 هم بزنی

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دادا از چی مهروماه خوشت اومد ؟ من که نه از تستاش سر در اوردم نه از درسنامش. هرچی میخونی تموم نمیششه که

فقط کوله
      در ضمن پایت از من که ضعیفتر نمیتونه باشه ...
      سر صبح یه نخ سیگار تا چشما باز شد ...
      روی میز تیکت با پول نقد و پاسپورت
      یه کبریت، یه بنزین، یه رویا، یه خونه
      یه کوله خاطره که باید جا بمونه...

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا من یه چیزی میگم شاید حالت رو بدتر بکنه ....
      خودم حال خودت رو داشتم .. گیج گیج شدم...... :yahoo (4):
      ولی بالاخره با تحقیقات بسیار کتاب ریاضی مبتکران رو سفارش دادم !! یکی آموزش یکی هم تست. البته اگه از صفر می خوای شروع کنی .. چون مرحله به مرحله توضیح داده حل تست ها رو ...
      میتونی خودت هم سرچ کنی و نظرات بقیه رو در موردش بخونی ... البته گویا کتاب مشهوری نیست!

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam74 نمایش پست ها
      آقا من یه چیزی میگم شاید حالت رو بدتر بکنه ....
      خودم حال خودت رو داشتم .. گیج گیج شدم...... :yahoo (4):
      ولی بالاخره با تحقیقات بسیار کتاب ریاضی مبتکران رو سفارش دادم !! یکی آموزش یکی هم تست. البته اگه از صفر می خوای شروع کنی .. چون مرحله به مرحله توضیح داده حل تست ها رو ...
      داداش مبتکرانم خوبه ولی در اموزش جامع به کوله پشتی نمی رسه مبتکران برای دانش آموزان متوسط رو به بالا هستش به خاطر همین برخی نکات ابتدایی و نکاتی که برای دانش آموز تقریبا ضعیف نیازه توضیح نداده در مورد کتاب تستشم بگم تستاش خوب بود سال 92 خیلی از تستاش شبیه کنکور بود اما 93 حتی یه تست شبیه به تست های مبتکران نداشت به نظر من خیلی سبز بهتره چون هم تعداد تستاش زیاده عنی همه جوره تست داره و هم تستای شبیه کنکور زیاد داره

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش مبتکرانم خوبه ولی در اموزش جامع به کوله پشتی نمی رسه مبتکران برای دانش آموزان متوسط رو به بالا هستش به خاطر همین برخی نکات ابتدایی و نکاتی که برای دانش آموز تقریبا ضعیف نیازه توضیح نداده در مورد کتاب تستشم بگم تستاش خوب بود سال 92 خیلی از تستاش شبیه کنکور بود اما 93 حتی یه تست شبیه به تست های مبتکران نداشت به نظر من خیلی سبز بهتره چون هم تعداد تستاش زیاده عنی همه جوره تست داره و هم تستای شبیه کنکور زیاد داره
      من به این خاطر خریدمش که گفتن از صفر شروع کرده ای کاش به دستم نرسه!!! ولی خیلی سبز رو دارم .. اصلا آموزشش به درد بخور نیست ولی تست هاش قوی هستن

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)