خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question آموزشگاه زبان

سلام.
      من 6 ترم توی کانون زبان ایران درس خوندم اما خوب خیلی خوب نبود.چند وقتیه که دنبال یه آموزشگاه زبان خوب می گردم چون زبانم خیلی داره افت می کنه اگه کسی آموزشگاه خوب میشناسه لطفا راهنمایی کنه.
      راستی کانون زبان ایران بیشتر روی گرامر مانور می داد میخوام جایی برم که هم گرامر و هم صحبت کردن و کلمات رو بیشتر کار کنه و یه جورایی به درد کنکو هم بخوره.ممنون.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز، من کار تدریس زبان انگلیسی رو انجام میدم به صورت نیمه خصوصی. چندین سال هم هست که تدریس میکنم. اگه راهنمایی خواستی در خدمتم.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرتون برای دانشجو ها،کلاس فشرده زبان بهتره یا ترمیک ؟؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      به نظرتون برای دانشجو ها،کلاس فشرده زبان بهتره یا ترمیک ؟؟؟؟؟؟
      فشرده رو پيشنهادميكنم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      فشرده رو پيشنهادميكنم
      کلاس فشرده زبان به چه صورت هست؟؟؟؟
      یعنی تعداد روزهایی که باید در هفته برگزار شه بیشتره یا مطالب بیشتری رو در قالب همون جلسات کار میکنن؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      کلاس فشرده زبان به چه صورت هست؟؟؟؟
      یعنی تعداد روزهایی که باید در هفته برگزار شه بیشتره یا مطالب بیشتری رو در قالب همون جلسات کار میکنن؟؟؟
      بستگي به موسسه اي كه ميريد داره اما معمولا كلاسهاي ترميك الكي طولش ميدن من اگه از رشته زبان اومدم بيرون واسه تقويت زبانم يا اينكارو ميكنم كه فشره كلاس بردارم ( كه البته من تمام ترميكهارو رفتم تا ديپلمش ،يا ميرم دانشگاه هاي بدون كنكور و از اون مترجمي رو ميخونم)

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برنامه کلاس های فشرده خیلی ناجوره آخه
      سه روز در هفته
      و هر روزی هم 2 تا کلاس که هرکدوم یک و نیم ساعته و بینشون یه ربع استراحت
      آدم خسته میشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط na30 نمایش پست ها
      سلام.
      من 6 ترم توی کانون زبان ایران درس خوندم اما خوب خیلی خوب نبود.چند وقتیه که دنبال یه آموزشگاه زبان خوب می گردم چون زبانم خیلی داره افت می کنه اگه کسی آموزشگاه خوب میشناسه لطفا راهنمایی کنه.
      راستی کانون زبان ایران بیشتر روی گرامر مانور می داد میخوام جایی برم که هم گرامر و هم صحبت کردن و کلمات رو بیشتر کار کنه و یه جورایی به درد کنکو هم بخوره.ممنون.
      من خودم هم 5 سال توی کانون زیان ایران زبان رو یاد گرفتم.
      اتفاقا یکی از آموزشگاه هایی که روشش برای کنکور خیلی مناسبه همین کانون زیان ایرانه. چون روش های کانون زبان بیشتر حالت خشک و آکادمیک رو داره و تاکید بیشتری روی گرامر و لغت میکنه که دقیقا همون چیزایی هستن که توی کنکور بیشتر به دردت میخورن.
      افزایش مهارت Listening و Speaking رو هم خودتون باید مشتاق تقویتش باشید.
      نباید انتظار داشته باشید که صرفا با شرکت توی کلاس های زیان بتونید مهارت هاتون رو تقویت کنید.
      برای یادگیری زبان باید وقت گذاشت.
      اما کلا این واقعیت انکار ناپذیره که اکثر زبان آموز های کانون زبان ایران (نه همشون!) توی مهارت صحبت کردنشون ضعف دارن.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Purple NarSiS نمایش پست ها
      من خودم هم 5 سال توی کانون زیان ایران زبان رو یاد گرفتم.
      اتفاقا یکی از آموزشگاه هایی که روشش برای کنکور خیلی مناسبه همین کانون زیان ایرانه. چون روش های کانون زبان بیشتر حالت خشک و آکادمیک رو داره و تاکید بیشتری روی گرامر و لغت میکنه که دقیقا همون چیزایی هستن که توی کنکور بیشتر به دردت میخورن.
      افزایش مهارت Listening و Speaking رو هم خودتون باید مشتاق تقویتش باشید.
      نباید انتظار داشته باشید که صرفا با شرکت توی کلاس های زیان بتونید مهارت هاتون رو تقویت کنید.
      برای یادگیری زبان باید وقت گذاشت.
      اما کلا این واقعیت انکار ناپذیره که اکثر زبان آموز های کانون زبان ایران (نه همشون!) توی مهارت صحبت کردنشون ضعف دارن.
      كانون از وقتي معلماي اموزش پرورشو استخدام كرد خراب شد قبلانم متدش قديمي بود ولي الان ديگه داغونه سفير رو پيشنهاد ميكنم.

لاله رازاني

10. Top | #10
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط na30 نمایش پست ها
      سلام.
      توی کلاس های فشرده مخصوص مهاجران شرکت کن اونجا مختصر و مفید درس میدن.
      یکی از دوستان این کار رو انجام داده بود و نتیجه خوبی گرفته بود.
      کلاسایی که همین معلم مدارس میان درس میدن که ارزش دو زار هم نداره چون اگه اونا بلدن بودن انگلیسی رو یاد بدن تو همون مدارس یاد ما میدادن.
      استاد اگر ایلتس خودش زیر 8 باشه فایده نداره.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن