خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ریاضی و فیزیک مسعودی

سلام ریاضی و فیزیک مسعودی کسی داره؟خوب هستن بگیرم. من ریاضیم درصدم پایین میخام یه درصد در حد40-50 بزنم (کلاس نمی تونم برم).فقط لطفا الکی جواب ندین اگه استفاده کردین خوبه چه درصدی رو زدین تو هر درس؟کسی که استفاده کرده بگه؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین اگه نمی تونی کلاس بری بخر بالاخره مثل یه دبیر درسو میگه دیگه به کلاسم بری دبیر همونا رو با یه بیان دیگه میگه
      نگران نباش فیزیک و ریاضیش مسعودی خوبه ولی اصلا کافی نیست بهترین کار اینه که اول به کتاب درسی تسلط کافی پیدا کنی بعد دی وی دی هاشو نگاه کنی وصد البته بعد از اتمام هر مبحث تست های طبقه بندی شدشو بزنی و در نهایت تست های پراکنده ی کل فصلی که خوندی رو بزنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ریاضی و فیزیک مسعودی براي منفي زدن فوق العادس

حتما بخر :yahoo (4):

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من با ریاضی مسعودی ریاضی کنکورمو 3 درصد زدم واقعا آیا میشه ریاضی رو 100 زد من مشتق و حدشو و چندتا دیگشو داشتم مسعوده فقط بلده صحبت کنه و چند تا هم ارزی بگه که اونم تو بقیه کتاب تستا هست
      فیزیکشم که کپی فیزیک گاجه بجز فصل گرما
      خدا..........

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mo.n نمایش پست ها
      من با ریاضی مسعودی ریاضی کنکورمو 3 درصد زدم واقعا آیا میشه ریاضی رو 100 زد من مشتق و حدشو و چندتا دیگشو داشتم مسعوده فقط بلده صحبت کنه و چند تا هم ارزی بگه که اونم تو بقیه کتاب تستا هست
      فیزیکشم که کپی فیزیک گاجه بجز فصل گرما
      كاملا موافقم
      ديگه با اون تكنيك هاي مزخرفش نميشه كنكور هاي امسال را جواب داد
      تكنيك هاش تو 5 تا سوال جواب ميدن تو 5 تا جواب نميدن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پارسال کل وقتمو پای سیستم بودم و فیلمای مسعودی و زیست عرفان اکبری رو نگاه میکردمو جزوه مینوشتم بعدش میرفتم آزمون میدیدم هیچی بارم نیست کنکورم شد 10000 منطقه دو امسال اومدم کتابای کمک درسی رو گرفتم میبینم فیزیک دقیقا از رو گاج گفته شیمی رو هم رضا یزدانی از رو مبتکران تدریس میکنه اصلا نباید وقتتو رو دی وی دی ها بزاری اون استاد احمدی هم یک تست حل میکنه اینقدر از خودش تعریف میکنه که اعصابت داغون میشه
      خدا..........

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بابا این سی دیا اصلا به هیچ دردی نمیخورن فقط پول و وقت حروم کردنه
      من خیلی ازین احمدی سی دی خریدم حالا پولی که ریختم اب جو بماند!! وقتم حروم شد خیلی اونم نزدیک کنکور خدا ازشون نگذره!!
      میبینی واسه ی درس 20تا سی دی بهت میدن هرکدوم از 60مین 45مین احمدی اومده حرف میزنه و چرت و پرت میگه کلا جمعش کنی روهم 5تا سی دی هم درس نمیده!!
      تازه بعضی سی دیا هم ک خرابه کلی وقتت تلف میشه تا پس بفرستی و دوباره بفرستن
      همشم تکنیکا بدرد نخور که سر کنکور هیچکدوم یادت نیست چون سوالا مفهومین و تکنیکا هرکدوم واسه ی مدل سوالن و سوال جدید طرح بشه کلا فاتحه ات خوندس!!!
      من که دریغ از 1% نتیجه ک ازینا گرفته باشم اون وقتی که گذاشتم پای این سی دیا واسه دیدن و جزوه نوشتن!! میزاشتم واسه مطالعه کتابای درسی و کمک درسی خیلی نتیجه میگرفتم
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      من سال دوم دبيرستان 1 ميليون دادم گرفتمشون همه ي سيدي هاشو و بخدا فقط اشغال بودن بابا اينا همشون كلاهبردارن اخرشم سيدي هارو يكي يكي دادم به اشنا ها كه اونا هم انداختن دور فقط حيف اون 1 ميليون كه رفت
      فقط من حلالشون نميكنم
      نگران آنچه كه ديگران پشت سرتان ميگويند نباشيد ان ها كساني اند كه بجاي يافتن كاستي هاي زندگي خودشان مشغول يافتن كاستي هاي زندگي شما هستند

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط كسري نمایش پست ها
      من سال دوم دبيرستان 1 ميليون دادم گرفتمشون همه ي سيدي هاشو و بخدا فقط اشغال بودن بابا اينا همشون كلاهبردارن اخرشم سيدي هارو يكي يكي دادم به اشنا ها كه اونا هم انداختن دور فقط حيف اون 1 ميليون كه رفت
      فقط من حلالشون نميكنم
      دقیقا منم بابام رو فرستادم که بعنوان نمونه یک درس فیزیکشون رو بگیره برام اون مخدومی کلاهبردار با کلی زبون بازی و اینکه با فلان سی دی صد میزنه و با فلان جزوه کولاک میکنه بابا منو راضی کرد 1وخورده ای پیاده شه !! بلاخره باباس میخواست دخترش بترکونه کنکور رو !!! جالبه اولش هم هی میگن حرومه سی دیارو بدی به کسی !!! قبلش اون احمدی مخدومی رو بعنوان مشاور بمن معرفی کرده بود اصلا داغون بود بگو کسی که خودش پیام نور ناکجاآباد خونده چطور تورو تک رقمی کنکور میکنه آخه ؟!! بهم میگفت 100تا تست زیست رو بشین تو 2ساعت بزن! درحالیکه کنکور واسه 50تا تست 36دقیقه وقت میده !!! یا میگفت از امروز ساعت 9صبح تا فردا 9صبح باید کل زیست پیش رو کامل بخونی فقط همین یک درس رو !!! منم دیدم اینجوره دیگه باهاش تماس نگرفتم سی دی ها هم که کلی وقتمو تلف کردن انداختم کنار ولی زمان رفته بر نمیگرده..،
      تو همه چیت تکمیله !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      nitah ی عزیز زیست سال دوم رو میشه بدی به ما.البته یه کوچولو تخفیف بدی ممنون میشیم.چون برا یه تغییر رشته ای میتونه خوب باشه.مرسی.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها
      nitah ی عزیز زیست سال دوم رو میشه بدی به ما.البته یه کوچولو تخفیف بدی ممنون میشیم.چون برا یه تغییر رشته ای میتونه خوب باشه.مرسی.
      عزیزم شرمنده چون زیست ها و ژنتیک رو دادم به ی کنکوری امسال !
      تو همه چیت تکمیله !

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پارسال گولشونو نخوردم شیمی دوم با حد و ارایه گرفتم جمعا 70 تومن بعد ریاضیش خوب بود شیمی یزدانی چرت و پرت ارایه هم خاطرات شخصیشو تعریف می کرد انصافا ریاضی و فیزیک با زمین و تاریخ ادبیاتش خوبه مخصوصا ورژن جدیدش ابتدا اموزش مفهومی بعد تکنیک میگه تقریبا همه شو تو هاردم دارم پارسالم رتبه ام حدود 700 شد پزشکی شیراز قبول نشدم اما اینکه با دی وی دی یا کلاس بتونی درصد بالا بزنی یه خیال باطله استاد فقط راه نشون میده پیمودن راه با خودت اگه با خوندن کتاب مشکلت حل نمیشه پیشنهاد می کنم استفاده کنید یه چیز جالب احمدی تو دی وی دی هاشو میگه یه دختری کپیشو استفاده کرد منفی زد یا یه جایی میگه تکنیک ها پرید من نگاه که کردم با اصل پسر عموم یه ثانیه ها نپریده بود بعد پسر عموم که اصل بود 30 هزار من کپی بود حدود 700 شدم یه باردیگه هم میگم همه چی به خودتون بستگی داره بی خودی وقت و هزینتونو تلف نکنید تو راه کنکور به هیچ موسسه ای هم اعتماد نکنید

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از این موسسه و کلاه بردارانش باید یه داستان واسه کلید اسرار بفرستیم!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

این کلید اسرار آدرسش کجاس ؟به شکایات هم رسیدگی میکنن؟میگم این برنامه بورسیه ها رو هم بفرستیم شاید بد نباشه!خدا کنه اونجام پسر خاله در نیان.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      «این دوستان رمالانی بیش نیستند!‌»

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن