خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 56
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      من اولش میکرو گاج گرفتم اصلا برام خوب نبودش .... ولی آموزش خیلی سبز خیلی بیشتر کمکم کرد و برای نهاییم عالیه
      احسان میشه کل منابعتو بگی؟
      من خیلی سبزُ ندیدم ولی میکرو گاج خیلی خوب بود هم آموزشش هم تستاش
      زیست:خیلی سبز
      شیمی:مبتکران
      فیزیک:گاج پایه
      ریاضی:گاج میکرو+آمار گاج میکرو
      زمین:گاج پرسمان(تست کنکور داره)
      ادبیات:تست موضوعی+آموزش محوری+زبان فارسی دریافت
      دینی:گاج جامع
      زبان:مبتکران سوم
      سوالای ریاضی و فیزیک و شیمی قلم چی اصلا کنکوری نیست!همیشه ریاضی و فیزیکش وحشتناک سخت و شیمیش وحشتناک آسونِ!شایدم ایندفعه چون بودجه بندی کم بود اینطوری شده ولی کلا بنظرم واسه آزمون گاج متعادل تر هست نسبت به بقیه...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      خودشه!
      تو مگه دوم نبودی؟
      آزه دومم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سوالای ریاضی و فیزیک و شیمی قلم چی اصلا کنکوری نیست!همیشه ریاضی و فیزیکش وحشتناک سخت و شیمیش وحشتناک آسونِ!شایدم ایندفعه چون بودجه بندی کم بود اینطوری شده ولی کلا بنظرم واسه آزمون گاج متعادل تر هست نسبت به بقیه...
      اینو هم داری؟ 2-3642.jpg

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه عربی از چی استفاده میکنی؟
      من تو آزمون کلا یه ذره گیج میزنم ولی تو خونه تست میزنم بلدم
      موفق باشین

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      آزه دومم. - - - - - - پست ادغام شده - - - - - -اینو هم داری؟ برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2-3642.jpg
مشاهده: 61
حجم: 16.4 کیلو بایت
      دارمش ولی نمیخونم...کنکوری نیست!!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      واسه عربی از چی استفاده میکنی؟من تو آزمون کلا یه ذره گیج میزنم ولی تو خونه تست میزنم بلدم موفق باشین
      عربی محوری گاج برای ترجمه متن و سوالای نهایی
      عربی کامل گاج برای آموزش و تست
      ویرایش توسط ezio auditore77 : 01 آبان 1393 در ساعت 19:29

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام!:yahoo (4):
      اینم از کارنامهاگه آزمون دادید بزارین یه مقایسه ای بزنیم)

capture.png
      capture1.png
      capture2.png
      capture3.png
      زمین راحت بود(حدود 2000 نفر 100 زدن)...ریاضی نسبتا سختتر شده بود...زیست خوب بود یذره مفهومی تر از قبل...فیزیک آسونتر بود اما 2 سوال وقت گیرُ نگه داشته بودم آخر سر بیام بزنم ولی نشد و نذاشتن...شیمی کانون همیشه آسونه...ادبیات آسونتر شده بود...عربی من اصلا تست نزده بودم کلا آزمون 8 تا غلط داشتم 5 تاش واسه عربی بود...دینی میتونستم 100 بزنم یه سوالُ شک داشتم گذاشتم آخرای آزمون برگردم اما کلا یادم رفت:yahoo (21):اتفاقا درست حدس زده بودم...زبان هم آسونتر شده بود نسبت به زبان آزمون قبلی!!
      از آزمون راضیم خدا رُ شکر!
      ویرایش توسط ezio auditore77 : 09 آبان 1393 در ساعت 21:05

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام!:yahoo (4):
      اینم از کارنامهاگه آزمون دادید بزارین یه مقایسه ای بزنیم)

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 49
حجم: 10.9 کیلو بایت

نام: Capture1.PNG
مشاهده: 45
حجم: 22.2 کیلو بایت

نام: Capture2.PNG
حجم: 12.9 کیلو بایت

نام: Capture3.PNG
حجم: 4.5 کیلو بایت
      زمین راحت بود(حدود 2000 نفر 100 زدن)...ریاضی نسبتا سختتر شده بود...زیست خوب بود یذره مفهومی تر از قبل...فیزیک آسونتر بود اما 2 سوال وقت گیرُ نگه داشته بودم آخر سر بیام بزنم ولی نشد و نذاشتن...شیمی کانون همیشه آسونه...ادبیات آسونتر شده بود...عربی من اصلا تست نزده بودم کلا آزمون 8 تا غلط داشتم 5 تاش واسه عربی بود...دینی میتونستم 100 بزنم یه سوالُ شک داشتم گذاشتم آخرای آزمون برگردم اما کلا یادم رفت:yahoo (21):اتفاقا درست حدس زده بودم...زبان هم آسونتر شده بود نسبت به زبان آزمون قبلی!!
      از آزمون راضیم خدا رُ شکر!
      تبریک , ساعت و روش مطالعتم میگفتی

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا واسه اصفهان نیومده هنوز کارنامه ها تو سایت:yahoo (21):

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من زیست 75 زدم. چکار کنم بالاتر بره؟
      تراز: 7156

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_aloneboy777 نمایش پست ها
      تبریک , ساعت و روش مطالعتم میگفتی
      سلام ممنونم!
      در مورد ساعت مطالعه هفته قبلی یه مشکل خاصی پیش اومد این هفته هم بدجوری سرما خوردم نتونستم اونجوری که برنامه ریزی کرده بودم بخونم...ولی معمولا بین 30-35 ساعت تو هفته میخونم...بنظرم ساعت مطالعه ایده آل برای ما نزدیک 60 ساعته(7 ساعت روزای مدرسه+12 ساعت روزای تعطیل)
      درمورد روش مطالعه(کتابایی که میخونم تو صفحه 2 تاپیک هستن)خب هرکس فرق میکنه روشش...خودت باید روشایِ مختلفُ رو خودت اجرا کنی ببینی با کدوم راحتتری...اینا روشای منه:
      زیست:اول کل کتاب درسی رُ سوال درمیارم(از متن) بعد سعی میکنم از حفظ واسه خودم بگم...بعد سوالای خیلی سبزُ میزنم.
      شیمی:مبتکران کافیه چون متن کتابُ کپی کرده.
      ریاضی:اول تمرینای کتاب بعد پرسمان بعد گاج میکرو طبقه بندی میزنم...سعی کن تو کلاس خوب گوش بدی و مغرور نشی...میکرو گاج تستای کنکورُ مبحث به مبحث جدا کرده آخرسر اگه تونستی قسمت کنکورهای کتاب سیرتاپیازُ از یکی کپی بگیر قبل آزمون از 75 تا 93 سال به سال آورده(بنظرم تنها مزیت این کتاب همون قسمته)
      فیزیک:تمرینای آخر فصل خیلی مهمن بعد پرسمان واسه کار تشریحی بعد گاج پایه رُ حل میکنم
      ادبیات:آموزش از محوری تست(فقط قرابت) از موضوعی گاج برا زبان فارسی نشر دریافت خیلی عمیق توضیح داده وعالی
      دینی:
      برا دینی من tick 8 مینویسم عین همون روش گاج یه صفحه خود آیه و پشتش پیام آیه رُ مینویسم با این روش حتی با اینکه نزدیک 2 ماهه دینی 2 نخوندم ولی همه پیام آیات یادم مونده دقیق تنها ایرادش اینه که یذره وقت گیره...بخش حفظی هم باید خودت ازکتاب بخونی...بنظرم بهترین کتاب تست گاجه
      عربی:عربی محوری برای سوالای نهایی عربی کامل برای تست tick 8 هم فک کنم خوب باشه واسه لغات
      زبان:ذاتا تو این درس قویم:yahoo (4):کلاس زبان میرفتم...بنظرم بهترین کتاب تست سوم مبتکران دکتر اناریه...
      موفق باشی!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام ممنونم!
      در مورد ساعت مطالعه هفته قبلی یه مشکل خاصی پیش اومد این هفته هم بدجوری سرما خوردم نتونستم اونجوری که برنامه ریزی کرده بودم بخونم...ولی معمولا بین 30-35 ساعت تو هفته میخونم...بنظرم ساعت مطالعه ایده آل برای ما نزدیک 60 ساعته(7 ساعت روزای مدرسه+12 ساعت روزای تعطیل)
      درمورد روش مطالعه(کتابایی که میخونم تو صفحه 2 تاپیک هستن)خب هرکس فرق میکنه روشش...خودت باید روشایِ مختلفُ رو خودت اجرا کنی ببینی با کدوم راحتتری...اینا روشای منه:
      زیست:اول کل کتاب درسی رُ سوال درمیارم(از متن) بعد سعی میکنم از حفظ واسه خودم بگم...بعد سوالای خیلی سبزُ میزنم.
      شیمی:مبتکران کافیه چون متن کتابُ کپی کرده.
      ریاضی:اول تمرینای کتاب بعد پرسمان بعد گاج میکرو طبقه بندی میزنم...سعی کن تو کلاس خوب گوش بدی و مغرور نشی...میکرو گاج تستای کنکورُ مبحث به مبحث جدا کرده آخرسر اگه تونستی قسمت کنکورهای کتاب سیرتاپیازُ از یکی کپی بگیر قبل آزمون از 75 تا 93 سال به سال آورده(بنظرم تنها مزیت این کتاب همون قسمته)
      فیزیک:تمرینای آخر فصل خیلی مهمن بعد پرسمان واسه کار تشریحی بعد گاج پایه رُ حل میکنم
      ادبیات:آموزش از محوری تست(فقط قرابت) از موضوعی گاج برا زبان فارسی نشر دریافت خیلی عمیق توضیح داده وعالی
      دینی:
      برا دینی من tick 8 مینویسم عین همون روش گاج یه صفحه خود آیه و پشتش پیام آیه رُ مینویسم با این روش حتی با اینکه نزدیک 2 ماهه دینی 2 نخوندم ولی همه پیام آیات یادم مونده دقیق تنها ایرادش اینه که یذره وقت گیره...بخش حفظی هم باید خودت ازکتاب بخونی...بنظرم بهترین کتاب تست گاجه
      عربی:عربی محوری برای سوالای نهایی عربی کامل برای تست tick 8 هم فک کنم خوب باشه واسه لغات
      زبان:ذاتا تو این درس قویم:yahoo (4):کلاس زبان میرفتم...بنظرم بهترین کتاب تست سوم مبتکران دکتر اناریه...
      موفق باشی!
      خوشبحالت البته من ریاضیم ولی این هفته خودمو کشتم 24 ساعت خوندم آخرش ترازم 6000 اومد

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farnazm77 نمایش پست ها
      من زیست 75 زدم. چکار کنم بالاتر بره؟
      تراز: 7156
      آفرین:yahoo (4):ترازت خیلی خوبه...سوالای نزده و اشتباه آزمونُ تو یه کلاسور یادداشت کن...سوالایی که تو خونه زدی حتما زماندار بزن اگه نکته دار بودن یا اشتباه زدی علامت بزن ترجیحا با خودکار قرمز...دقتتُ تو آزمون بالا ببر روی سوال و گزینه هارُ کامل بخون و اصلا عجله نکن...مهمتر از همه رو متن کتاب درسی تسلط داشته باش...ایشالا درصدت میره بالا!

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کارنامه 25 مهر:
      زبان انگلیسی و فیزیک خیلی سخت بودن ادبیات و ریاضی و زیست متعادل بود دینی و شیمی هم آسون...ضمنا شیمی اعتبار سنجی ندادن وگرنه ترازم بهتر میشد!
      فایل پیوست 15340فایل پیوست 15341
      آره.آقااحسان درصدات خوبه.توچه مدرسه ای درس میخونی؟و روزی چن ساعت؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad17 نمایش پست ها
      آره.آقااحسان درصدات خوبه.توچه مدرسه ای درس میخونی؟و روزی چن ساعت؟
      سلام ممنون...مدرسه نمونه روزی 5-4 ساعت!
      کانون میای؟ترازت چن شد؟
      موفق باشی...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون...مدرسه نمونه روزی 5-4 ساعت!
      کانون میای؟ترازت چن شد؟
      موفق باشی...
      نه.اصن فعلاآزمون خاصی نمیرم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

حالا یه چیز بگم بخندین تو این آزمون آیه های تمدن بااون درصدای افتضاحم 917شدم:yahoo (4):

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن