خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      هنوز شروع نکردم ... همش میخوام ی زمانی پیدا بشه که در طول روز کارم فقط درس خوندن باشه و هیچ کار دیگه ای انجام ندم ... خودمم میدونم این زمان هیچوقت پیدا نمیشه ...
      از برنامه قلمچی عقب موندم و نمیتونم خودمو باهاش هماهنگ کنم چون به نسبت کند هم میخونم ...
      خیلی درگیرم با خودم ... میدونم استعداد دارم ولی ازش استفاده نمیکنم ... آزمون 25 مهر فقط 2 روز آخر رو خوندم 6200 شدم ...
      دارم گند میزنم به زندگیم با این وسواس های الکیم ... چون میخوام هر درسی رو در حد 100 بخونم و فول بشم و حتی به 80 هم راضی نیستم ...
      سال دومم هست و اگه قبول نشم دیگه مجبورم برم :yahoo (19):

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اینکه دو روز بخونی و همچین درصد هایی بخونی عالیه و استعدادت خیلی خوبه .
      این وسواسی واقعا هم مشکل خیلی هاست خودمم همینجوری بودم اولش به فکر بهترین منبع . بعدش به فکر نرفتن به پیش دانشگاهی و غیر حضوری خوندن به دنبال بهترینا بودم ازمون های تابستون که شروع شد چون عقب افتادم دیگه کم خوندم و همش ترازم در حد 5800 بود گفتم از مهر دیگه جدی شروع می کنم به خوندن ترازم میرسونم به 7500 به بالا و روزی 10 ساعت هم میخونم ولی باور کن نشد یعنی نه که خودم نخوام ها نشد چون که توانم اونقدری که ارزو شو داشتم نبود . این دو هفته تو مهر به خودم اومدم و برنامه ریزی کردم از 4 ساعت به بالا و تراز ها رو فراموشش کردم و کلا با کیفیت خوندم ترازم شد تقریبا 6900 با همون منابع قبلی . تازه شرایطم هم مثل خودت بود الان سر کلاس ریاضیم اما کنکور تجربی میدم . این دو هفته خیلی انگیزه گرفتم . فقط اگه میخوای موفق بشی همه ی مسائل حاشیه ای رو بزار کنار . اعتماد به نفستو کمتر کن . برای چیزی که هستی برنامه ریزی کن نه چیزی که ارزوشو داری ... موفق باشی
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      اینکه دو روز بخونی و همچین درصد هایی بخونی عالیه و استعدادت خیلی خوبه .
      این وسواسی واقعا هم مشکل خیلی هاست خودمم همینجوری بودم اولش به فکر بهترین منبع . بعدش به فکر نرفتن به پیش دانشگاهی و غیر حضوری خوندن به دنبال بهترینا بودم ازمون های تابستون که شروع شد چون عقب افتادم دیگه کم خوندم و همش ترازم در حد 5800 بود گفتم از مهر دیگه جدی شروع می کنم به خوندن ترازم میرسونم به 7500 به بالا و روزی 10 ساعت هم میخونم ولی باور کن نشد یعنی نه که خودم نخوام ها نشد چون که توانم اونقدری که ارزو شو داشتم نبود . این دو هفته تو مهر به خودم اومدم و برنامه ریزی کردم از 4 ساعت به بالا و تراز ها رو فراموشش کردم و کلا با کیفیت خوندم ترازم شد تقریبا 6900 با همون منابع قبلی . تازه شرایطم هم مثل خودت بود الان سر کلاس ریاضیم اما کنکور تجربی میدم . این دو هفته خیلی انگیزه گرفتم . فقط اگه میخوای موفق بشی همه ی مسائل حاشیه ای رو بزار کنار . اعتماد به نفستو کمتر کن . برای چیزی که هستی برنامه ریزی کن نه چیزی که ارزوشو داری ... موفق باشی
      به حرفات نیاز داشتم ...
      ممنون واقعا ...
      شما هم موفق باشی
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن