خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برنامه عجيب قلمچى!

سلام من رشته تجربى هستم و فارغ التحصيل, ازمون آينده قلمچى تقريبا مى خواد کل حرکت شناسى رو بگيره! خدا وکيلى برين گاج نقره اى رو نگاه کنين خيلى سبزم نگاه کنين, براى اينکه روزنامه وار هم همشو بخونم 10روز زمان مى بره چه برسه به اينکه کنکورى بخونمش, اين خيلى مسخرست,
      لطفا راهنمايي کنيد

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      اتفاقا یکی از ایراداتی که به قلم چی وارده اینه که زمان های مناسب برای مبحث هارو نداشته!

مثل بحث دینامیک و سینماتیک ریاضی ها!

این کار برای اینه که بچه هایی که هنوز ثبت نام نکردن جذب قلم چی شن!

چون هنوز اتوبوس راه نیفتاده!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم آزمون قلم چی میدم و همین مشکلات رو دارم مباحث سنگین و زیاد با وقت کم :yahoo (2):

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که تازه فیزیک 1 رو ازمون قبلی نخوندم الان میخوام بخونم کلی وقت واسه اون باید بذارم.فیزیک پیش که دیگه جای خود داره.ولی از فردا شروع میکنم فیزیک پیشو تا چهارشنبه قبل ازمون هر روز یه مقداری تست میزنم تا برسم.من فقط سقوط ازادو حرکت دو بعدی رو باید بخونم قبلیارو خوندم:yahoo (21):

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      اتفاقا یکی از ایراداتی که به قلم چی وارده اینه که زمان های مناسب برای مبحث هارو نداشته!

مثل بحث دینامیک و سینماتیک ریاضی ها!

این کار برای اینه که بچه هایی که هنوز ثبت نام نکردن جذب قلم چی شن!

چون هنوز اتوبوس راه نیفتاده!
      دقیقا دکتر افشار هم تو یکی از همایش هاش همینو گفت...
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      سلام من رشته تجربى هستم و فارغ التحصيل, ازمون آينده قلمچى تقريبا مى خواد کل حرکت شناسى رو بگيره! خدا وکيلى برين گاج نقره اى رو نگاه کنين خيلى سبزم نگاه کنين, براى اينکه روزنامه وار هم همشو بخونم 10روز زمان مى بره چه برسه به اينکه کنکورى بخونمش, اين خيلى مسخرست,
      لطفا راهنمايي کنيد
      دقت کن که قسمتی از حرکت شناسی رو تو آزمون قبلی (25 مهر) نموم کرده ، ینی وقتش رو باید 20 روز حساب کنی نه 10 روز !

ضمنا دیروز یه پ.خ برات فرستادم...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      لطفا راهنمايي کنيد
      دقت کن که قسمتی از حرکت شناسی رو تو آزمون قبلی (25 مهر) نموم کرده ، ینی وقتش رو باید 20 روز حساب کنی نه 10 روز !

ضمنا دیروز یه پ.خ برات فرستادم...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن