خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Arrow مشکل در فیزیک

بچه ها سلام من امسال پیش دانشگاهی هستم فیزیکم خیلی ضعیفه واز سال دوم تا الان فیزیک رو نخوندم بنظرتون فیزیک گاج نقره ای میتونه نیازم رو برطرف کنه ؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      فیزیک پایه و پیش نقره ای گاج +معجره فیزیک کنکور مهرماه
      حله حله:yahoo (1):

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad94 نمایش پست ها
      فیزیک پایه و پیش نقره ای گاج +معجره فیزیک کنکور مهرماه
      حله حله:yahoo (1):
      لازمه این رو هم بگم که فیزیکم خیلی ضعیفه چون تا حالا نخوندم باز هم بنظرت گاج خوبه؟ اگه درباره روش خوندن فیزیک و گاج هم یه توضیحی بدی ممنون میشم.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر در ازمون های ازمایشی ثبت نام کردید حتما طبق برنامه اون ازمون پیش برید و کتاب درسی رو فراموش نکنید تست های متعددی از هر فصل بزنید به دلیل کمبود وقت روی تست های سالل 87-92 کار کنید اولویت با تمرین های کتاب درسیست و تمامی ابهاماتتون رو از دبیر مدرسه بپرسید و یا حتی میتونید در بخش فیزیک انجمن مطرح کنید تا به کمک دوستان به سوالاتتان پاسخ داده شود .
      همچنین برای تهیه کتاب تست زیاد وقت تلف نکنید! درگاج نقره ای هم سوالات کنکور مطرح وشده و در ابی قلمچی هم همچنین یادت باشه کتابی میتونه بهتون کمک کنه که تمامی تست هاشو با حوصله بزنید
      موفق باشید.
      یاعلی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میخوای واقعا فیزیکو یاد بگیری، کتاب‌های فیزیک فار رو بگیر. واقعا مفهومی آموزش داده و همه چیزو کامل گفته! البته فقط فیزیک پیشش اومده که 3 جلده،اما به جاش 4 فصل اول فیزیک 2 رو هم پوشش میده!
      واسه پایه هم کتاب محوری گاج یا الگو میتونه کمکت کنه!
      بعد از خوندن اینا میتونی گاج نقره‌ای رو بخونی و درصدتو ببری بالا!

6. Top | #6
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظرم تو گاج به اندازه ی کافی درسو توضیح داده اگر فکر میکنی از روی کتاب یاد نمیگیری برو کلاس معجزه فیزیک کنکور هم تکنیک توش داره

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سری مباحث سنگین رو گاج خوب نگفته و اگه خیلی ضعیفی مباحث سینماتیک و دینامیک و الکتریسیته جاری رو کلاس برو. اما اگه میخوای تو فیزیک به یه درصد معقول و مناسب 60-70 برسی با گاج کارت راه میفته چون جز این بقیه رو خوب گفته. اما بعضی جاها واقعا هی اومده فرمول الکی گفته. اگه میتونی هم جزوه ی خوب از کسی گیر بیاری و از رو گاج تست بزنی که دیگه بهترین راهه. موفق باشی. معجزه فیزیک هم بیشتر تکنیک هستش و برا شما که میگی خیلی ضعیفه فیزیکت زیاد جواب نمیده مگه اینکه خوب تشریحی مسلط شی و از بهمن به بعد بری تکنیک های کوتاه تر رو تمرین کنی. موفق باشی.
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها اخرش فیزیک پایه گاج رو گرفتم بد به نطر نمیاد .راستی فیزیک 1 رو زیادی توضیح نداده؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسی نمیدونه فیزیک پایه گاج خاکستری ، با اون کتاب پایه رنگ سفید که سال 90 چاپ میشد تفاوتی داره یا نه؟ چیزی اضافه یا کم کرده؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم خیلی فیزیکم ضعیف هستش اما آموزش نشر الگو خیلی کمکم کرد
      فیزیک پایه رهپویان دانش هم خیلی خوبه اگر کامل dvdهاشو ببنی خیلی کمکت میکنه
      خیلیم ارزونه کل فیزیک پایه ۳۵هزار تومانه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      بچه ها کسی نمیدونه فیزیک پایه گاج خاکستری ، با اون کتاب پایه رنگ سفید که سال 90 چاپ میشد تفاوتی داره یا نه؟ چیزی اضافه یا کم کرده؟
      بله خیلی فرق کرده ... درسنامه خیلی مفصل شدن و توپ شدن
      مولف کتاب شما آقای جوکاره فکر کنم
      اما مولفان کتاب جدید آقایان آهنگر و نادری نژاد هستند

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شک نکن بهترین منبع گاجه

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mostafapersian نمایش پست ها
      بچه ها اخرش فیزیک پایه گاج رو گرفتم بد به نطر نمیاد .راستی فیزیک 1 رو زیادی توضیح نداده؟
      توضیح که داده اما یه جاهایی زده جاده خاکی و هی فرمول گفته مثه نقاط مزدوج و اینا. درصورتی که نیاز نیس اصن این همه فرمول
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن