خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

به راهنماییتون احتیاج دارم

سلام دوستان. من معدلم 10 هست . من حتی به رتبه 10000هم راضیم چون معدلم کمه حق بیشتر خواستن را ندارم. حالا سوالم اینه که من بخوام برم قلم چی مسخرم نمیکنن بخاطر معدلم؟؟؟ اصن ثبت نامم میکنن؟؟؟؟؟ موقع ثبت نام کارنامه هم میخواد؟؟؟؟؟من خجالت میکشم معدلمو بگم از یه طرف دوست دارم برم قلم چی شما بگید چیکار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      این حرف ها چیه میگید!!!شما برید ثبت نام کنید معدل هم خواستن یک چیز الکی بگیدحالا فرض هم متوجه بشن انقدر اونجا ثبتنام میکن مگه فقط شما هستی اونجا هزار نفر دیگه هم هستن.
      سعی کنید اعتماد به نفستون ببرید بالا وبااین فکر ها اینده خودتون نابود نکنید.
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      سلام دوستان. من معدلم 10 هست . من حتی به رتبه 10000هم راضیم چون معدلم کمه حق بیشتر خواستن را ندارم. حالا سوالم اینه که من بخوام برم قلم چی مسخرم نمیکنن بخاطر معدلم؟؟؟ اصن ثبت نامم میکنن؟؟؟؟؟ موقع ثبت نام کارنامه هم میخواد؟؟؟؟؟من خجالت میکشم معدلمو بگم از یه طرف دوست دارم برم قلم چی شما بگید چیکار کنم؟
      عزیز من تو زمان مدرسه ات به هر دلیلی معدلت کم شده. خیلیای دیگه هم هستن که مشکل تورو داشتن! فکر نکن فقط معدل تو کمه.
      خیلیا دارن به خاطر معدل پایینشون میزنن تو سر خودشون.
      اما تو دیگه نمی تونی غصه ی معدلت رو بخوری چون نمیتونی ببریش بالاتر. اما میتونی تلاشتو بکنی که ضعف معدلت رو جبران کنی!
      چرا میگی حقت نیست که بالاتر از 10.000 بخوای؟!
      به فرض که اون موقع کاهلی کردی، بچه بودی، بازیگوش بودی و یا هر چیز دیگه و درس نخوندی. و شاید اصلا مشکلی داشتی!
      الان هم باید ادامه اش بدی؟!
      تو حقت میتونه رتبه 1 هم باشه! ولی رتبه 1 حق کسیه که تلاش کنه. یعنی اگه تو هم تلاش کنی حق تو هم هست. پس اصلا نا امید نباش و به کم قانع نشو.
      قلم چی هم ثبت نامت می کنه. اونا پولشونو می شناسن! چیکار دارن که معدل کی چقدره...

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درود بر شما ، سعی کنید اهل تحول باشید و این تحول و دگرگونی را اول از خودتان شروع کنید ، طوری زندگی کنید ، طوری تحصیل کنید که برای دیگران الگوی تلاش و پشتکار باشید ، بدونید که قدرت پشتکار و اراده خیلی بالاتر از این حرفاست .
      موقع ثبت نام هم با قدرت هر چه تمام تر معدل خود را بگید .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معدل رو ولش کن
      دیگه تموم شده
      نمیتونی کاریش کنی
      بشین درست بخون
      خودت رو با فکر کردن به تاثیر معدلت اذیت کنن
      وقتی فکر کنی نمیتونی مطمئن باش نمیتونی چون دائم داری دنبال دلیل برای نتونستن میگردی(بهتره بگم دنبال بهانه)
      ناامید بودن مانع پیشرفتت میشه
      به کسی ربطی نداره معدلت چندشده
      بشین بخون مطمئن باش میتونی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام...نه چرا مسخرت کنن....مگه فقط شما تنها معدلت پایینه..خیلیای دیگه هم هستن وضعیتشون مثل شما یا حتی بد تر از شماست!!!به این مسایل حاشیه ای که این چی میگه اون چی میگه فکر نکنین اولا قلم چی هم پولشو میشناسه و کاری به این کارا نداره دوما اتفاق خیلی هم خوبه برین قلم چی ثبت نام کنین و به همه نشون بدید که حتی با این معدل هم میشه به قله های افتخار رسید!!!گیر نمیدن بعد هم توی قلم چی اصلا معدل مهم نیست فقط برای بورسیه ها مهمه ....یعنی تو سیستم هم ثبت نشه مشکلی پیش نمیاد!!!

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معدل رو اصلا بزن 20. حالا مگه میان تحقیق کنن ببینن راست میگی یا دروغ؟ اون صرفا جهت تکمیل اطلاعات شماست وگرنه مگه میان مثلا استعلام میگیرن؟ هر چند معدل 10 هم خیلی زیاده توی کانون...
      بزن 17.5 اصلا! مشکلی بوجود نمیاد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      درسته کارنامه رو میخوان و باید بهشون بدی ولی اونجا که دیگه معدلتو جار نمیزنن که حتی خودشونم نگا نمیکنن که حالا بخواد کسی مسخرت کنه فقط رو پاسخنامه معدلو میزنن که مهم نیس کسی به اونا نگا نمیکنه ذهنتو با این چیزا مشغول نکن برو ثبت نام کن و درستو بخون
      ضمنا معدل باعث نمیشه کسیو تو قلم ثبت نام نکنن

9. Top | #9

bazande
      نمایش مشخصات
      حالا معدل که چیز مهمی نیست
      ولی اگه خیلی ناراحتی موقع ثبت نام کارنامه رو نبر.گیر نمیدن میگن بعدا بیار.فعلا یه معدل بهشون میدی حالا هرچی مثلا 18 بعدش دیگه کی به کیه
      سلامتی پلنگامون رنگ و وارنگ طرحا باحال
      سلامتی همه دُکیا هرکدومشون جراح سال

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام علیک!
      بعله چرا ننویسن مگه الکیه!
      من همین دیشب تو قلم چی ثبت نام کردم اصا هم معدلمو کسی نپرسید فقط یه فرم بهتون می دن که معدلتونو هم باید بنویسید(کمتر خجالت داره) معدل کتبی منم 12 و خورده ای بود! خجالت که نداره! اگه مسخره کرد با مشت بزن تو صورتش
      کارنامه هم نمی خواد منم نبردم اصا هم نگفت پس کارنامت کو!
      قشنگو محکم برید ثبت نام بعدشم با برنامه و ... درس بخونید رتبه تک رقمی هم بخواید می تونید بیارید اصا به فکر تاثیر معدلو اینا هم نباشید فقط بخونید!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

من كه رفتم ثبت نام گفتن كارنامه بده
      گفتم نياوردم
      گفتن چند بوده ؟
      گفتم حدود 18
      و
      اصلا گير ندادن
      چيزي هم نگفتن

بعدشم كه رفتم سرجلسه آزمون بالاي پاسخ برگم نوشته بود معدل ندارد
      همين
      ترس كه نداره
      بعدشم
      هنوز 75 درصد خود كنكوره و 25 درصد معدل
      پس الكي به خودت فاز منفي نده
      بعضي درسها ميانگينش تو كل كشور به 13 هم نميرسه
      يعني خيلي ها معدلشون پايينه
      پس مطمئن باش تاثيرش زياد برات منفي نيست

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      شما خودت فرم پر میکنی لازم نیس همونو بنویسی
      درضمن مهم ترازاته معدل مهم نی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزم اون موقع که رتبه دلخواهت روتوکنکور به دست اوردی برمیگردی وباافتخار به آینده ات نگاه میکنی.
      مهم دیدگاه دیگران نسبت به تو نیست.خودت باید بایه دیدگاه خوب به اینده نگاه کنی.حتی اگه تنها کسی باشی تودنیا که فک میکنه میتونی پزشکی دربیای.
      درضمن برای ثبت نام مدرسه که نمیری که کارنامه ات انقدمهم باشه.
      ایشالا وروردی پزشکی94.
      خانوم دکتر.
      اگه رویایی داری باید ازش محافظت کنی مردم نمی تونن خیلی کارها رو بکنن
      دوست دارن تو هم نتونی
      اگه یه چیزی رو می خوای
      باید به دستش بیاری
      مکث نکن...

عکس اموزشی دیفرانسیل

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان این بنده خدا یه چیز توی پست اول نوشته حالا هزارتا اومدن یه مضمون رو به شیوهای مختلف هنری و انواع ارایه های ادبی (اعم از جناس آ استعاره و کنایه و....!!)نوشتن...خو بسه دیگه!
      خلاصه اینکه معدل تاثیری نداره
      تمام!
      :yahoo (1):

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      مرسی از همه بابت راهنماییتون . فقط یه سوال اگه من قلم چی برم اجبار هست که کتاباشو بخرم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)