خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میزان درآمد استادان رشته کامپیوتردرمقاطع مختلف

باسلام من اطلاعات کاملی راجع به میزان درآمد استادان مقطع های کاردانی ،کارشناسی وهنرستان رشته کامپیوترمیخواستم واینکه حداقل مدرک لازم برای ورود به این مقاطع چه مدرکی می باشد وازچه طریق میتوان اقدام کرد؟ازچه راهی میتوان اطلاعات بیشتری دراین زمینه بدست آورد؟آیا میتوان درمقطعی ادامه تحصیل داد ومشغول به تدریس نیز بود؟درضمن دروس مورد نظر دراین مورد ها دروس تخصصی مانند ویژوال بیسیک یا برنامه نویسی مبتنی بر وب درهنرستان و در مقطع کاردانی برنامه سازی پیشرفته 1 یا 2 که ازاصول ودروس تخصصی اصلی هستند اگرمکنه دروس غیزاصلی یا کم اهمیت تر را نیز عنوان کنید مانند درس مبانی اینترنت درمقطع کاردانی یا درهنرستان بسته های نرم افزاری یا چندرسانه ای. هرگونه اطلاعی دراین زمینه را نیازدارم ممنون میشم اگراطلاعاتی دراین زمینه دارید کامل عنوان کنید یا منبعی دراین زمینه معرفی کنید که بتونم تحقیق کنم درضمن میدونم که استان وشهرهای مختلف با یکدیگرشاید فرق کنند به همین خاطر استان موردنظر استان تهران می باشد. ممنون.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچکس توی انجمن کنکور در این زمینه اطلاعی نداره/تابحال هیچکس تحقیقی نکرده؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

هیچکس توی انجمن کنکور در این زمینه اطلاعی نداره/تابحال هیچکس تحقیقی نکرده؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منبعی موجود نیست بتونم در این زمینه تحقیق کنم؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن