خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mona.max نمایش پست ها
      سلام
      برای تحصیل تووی کانادا اگه بخوای رایگان بشه باید پدر یا مادر ویزای اونجارو بگیرن و تحصیل تا کالج رایگان خواهد بود.
      تاپیک فسیل هستش دیگه استارتر فک کنم یا اونجاس یا همینجا موندگارشده
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      واقعا کسی که اینهمه پول داهر بره خارج درس بخونه اینجا بمونه و این پول رو سرمایه گذاری کنه و یا کار دیگه ای بکنه با اون پول از تحصیل تو خارج موفق تر میشه به نظرم / یادمه یکی از دوستام سال اولش پزشکی دانشگاه آزاد قبول شد و پدرش پولدار بود گقت برو بخون این دوستمون اومد با پدرش شرط بست گفت من پشت میمونم و سال اینده سراسری قبول میشم ولی باید پول دانشگاه ازاد رو بریزی تو حسابم هر ترم به جای ریختن تو دانشگاه آزاد پدره هم قبول کرده بودش / دانشگاه سراسری قبول شد و الان اینترن هستش و حسابی هم پولداره اواسط سال 98 هم زد تو کار بیت کوین و ..... کلا وضعش توپ توپ شده الان و درسش رو هم میخونه
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 19 بهمن 1400 در ساعت 20:17

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      واقعا کسی که اینهمه پول داهر بره خارج درس بخونه اینجا بمونه و این پول رو سرمایه گذاری کنه و یا کار دیگه ای بکنه با اون پول از تحصیل تو خارج موفق تر میشه به نظرم / یادمه یکی از دوستام سال اولش پزشکی دانشگاه آزاد قبول شد و پدرش پولدار بود گقت برو بخون این دوستمون اومد با پدرش شرط بست گفت من پشت میمونم و سال اینده سراسری قبول میشم ولی باید پول دانشگاه ازاد رو بریزی تو حسابم هر ترم به جای ریختن تو دانشگاه آزاد پدره هم قبول کرده بودش / دانشگاه سراسری قبول شد و الان اینترن هستش و حسابی هم پولداره اواسط سال 98 هم زد تو کار بیت کوین و ..... کلا وضعش توپ توپ شده الان و درسش رو هم میخونه

سلام ببخشید شما اطلاع دارین خوندن پزشکی و دندون تو کشور آلمان چجوریه؟
      یکی از بچه ها کنکور1400 بود الان ایرانه میگه دانشجوی دندون آلمانم

من برام سوال پیش اومده که آلمان انقدر الکی دانشجو دندون میگیره؟بدون آزمون؟بعد طرف تو ایران قبول نمیشه آلمان دانشجو حسابش میکنه؟!
      بعد اینکه الان ایرانی هایی که مسکو و روسیه میخونن رفتن ، این چجوری این جا هست میگه مجازیه و من دانشجو اونجام؟؟!!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

تاپیک فسیل هستش دیگه استارتر فک کنم یا اونجاس یا همینجا موندگارشده
      من برام سوال پیش اومده که آلمان انقدر الکی دانشجو دندون میگیره؟بدون آزمون؟بعد طرف تو ایران قبول نمیشه آلمان دانشجو حسابش میکنه؟!
      بعد اینکه الان ایرانی هایی که مسکو و روسیه میخونن رفتن ، این چجوری این جا هست میگه مجازیه و من دانشجو اونجام؟؟!!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rey99 نمایش پست ها

والا نمیدونم / ولی پول داشته باشید توی خارج میونی بری بشینی دانشگاه و درس بخونی به همین راحتی ولی وسطاش خودت میبری دیگه و میای بیرون و یا اخراج میشی

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

سلام . بنده اطلاعات با جزئیات ندارم که روند پذیرش آلمان چه صورتیه . اما نتیجه کنکور اینجا هیچ ارتباطی پیدا نمیکنه با شانس گرفتن ویزای تحصیلی یا پذیرش دانشگاه
      پارت های مختلفی که برخی الزامی و برخی به عنوان اختیاری و در الویت گذار هست وجود داره برای پذیرش مثلا وجود مدرک زبان انگلیسی یا المانی با نمره کفی که خودشون تعریف میکنن الزامیه . البته بستگی داره کدوم دانشگاه بخواین ( بعضیا فقط المانی قبول میکنند) اما مثلا برای کسی که مدرک زبان مورد قبول داره و المانی هم بلده الویت پذیرش وجود داره از فردی که المانی بلد نیس.

روند پذیرش دانشجو هم بعد موافقت دانشگاه و برسی وضعیت فرد که ایا واجد شرایط هست یا نه با آزمون سنجیده میشود .
      و اینکه مجازی یا حضوری بودن رو من اطلاعی ندارم که چجوریه الان .

واما وجود تمکن مالی ایده ال میتونه فرد رو در هر رشته دلخواه فارغ التحصیل کنه . مثل ایران نیست که عده کثیری دنبال 3 رشته باشند . مثلا در لیختن اشتاین دندان یه شغل متوسطه در موناکو پزشکی و دندان از شغل های خدماتی با ارزش اجتماعی معمولی و بلکه پایین اند! . در ایران وکالت و قضاوت یک شغل متوسط به بالاس اما امریکا اینا ارزوست، فلسفه در ایران جایگاهی نداره اما در فرانسه فلسفه رکن اصلی دانشگاه ها و اعتبار اوناس و...

فکر نکنین که اگه دندون اینجا خیلی خوبه قطعا تو المان هم اینطوری متقاضی داره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه تازه ۱۸ سالشه که باید از خیلی قبل اقدام کرده باشه
      و برای دانشگاهایی که مورد تایید وزارت بهداشتن هم یه پروسه طولانی و خیلی فرسایشی داره
      و قبلش هم حتما باید یک سال کالج بره و نمرات کالجش و نمرات دیپلمش با هم میانگین میشن و فرد طبق اون ها میتونه وارد رشته های مختلف بشه
      و از اونجایی که متقاضی به شدددددت زیاده
      غیر ایرانیا و آلمانیا
      کلی آدم از اروپای شرقی و کشور های عربی هم تو صف هستن
      کار خیلی سختیه و اصلا الکی نیست
      اگر کالج نگذرونده توی آلمان این دوستتون
      داره لاف میزنه
      حتما کسی که تازه دبیرستان رو فقط تموم کرده بااااید کالج بره

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      و برای دانشگاهایی که مورد تایید وزارت بهداشتن هم یه پروسه طولانی و خیلی فرسایشی داره
      و قبلش هم حتما باید یک سال کالج بره و نمرات کالجش و نمرات دیپلمش با هم میانگین میشن و فرد طبق اون ها میتونه وارد رشته های مختلف بشه
      غیر ایرانیا و آلمانیا
      داره لاف میزنه
      همه اینا درست ، مگه دانشجویی که تا حالا آلمان نرفته میتونه مجازی از تین جا درس اونحارو بخونه . همون اول گفتم قپی اومده دوستش.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soldier76 نمایش پست ها
      والا نمیدونم / ولی پول داشته باشید توی خارج میونی بری بشینی دانشگاه و درس بخونی به همین راحتی ولی وسطاش خودت میبری دیگه و میای بیرون و یا اخراج میشی
      نه دیگه اینقد کشکی. هزارتا دنگ و مکافات داره که از کنکور سختتر میشه تهش. بعدشم حتی مدرک بعضی دانشگاه های آلمان رو ایران قبول نداره و بالعکس. و یه پروسه طولانی معادل سازی داریم بعد همه اینها. اما کسی که اینجا مدرکشو گرفته اگه اونموقع بخواد بره آلمان خصوصا الان که کشورهایی نظیر المان و ... پذیرش با شرایط عالی برای پزشکان دارند کار راحتی داره شاید در حد 1 سال طول بکشه( در این حد که شما میتونی در آلمان بطور رایگان کلاس زبانشون رو بری و ...) ولی کلا بخواد بپیچونه دیدم که آخرش خودش پشیمون میشه .

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها
      نه دیگه اینقد کشکی. هزارتا دنگ و مکافات داره که از کنکور سختتر میشه تهش. بعدشم حتی مدرک بعضی دانشگاه های آلمان رو ایران قبول نداره و بالعکس. و یه پروسه طولانی معادل سازی داریم بعد همه اینها. اما کسی که اینجا مدرکشو گرفته اگه اونموقع بخواد بره آلمان خصوصا الان که کشورهایی نظیر المان و ... پذیرش با شرایط عالی برای پزشکان دارند کار راحتی داره شاید در حد 1 سال طول بکشه( در این حد که شما میتونی در آلمان بطور رایگان کلاس زبانشون رو بری و ...) ولی کلا بخواد بپیچونه دیدم که آخرش خودش پشیمون میشه .

همینه دیگه مشکل اینه که اکثر اونایی که میرن خارج به خاصر انتقالی گرفتن به داخل ایران میرن و اهل پیچوندنند الان دو نفر رو میشناسم برای دندان پزشکی ترمی 80 ملیون ایران پول میدن و 1 ملیارد هم توی روسیه خرج کرده اند برای قبولی و بعد انتقالی دادن به ایران / دانشگاه هم هر جا بودجه کم میاره اینارو میدوشه قشنگ / ولی خوب به چیشونم نیست چون یه روز با لکسوس میرن دانشگاه یه روز با bmw و مامی و ددی هر دو هم پزشک هم متخصص هستند

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      غیر ایرانیا و آلمانیا
      داره لاف میزنه
      خیلی ممنون از توضیحاتت
      احتمالا داره دوره کالج مجازی میگذرونه ؟ یا مثلا زبانشونو می خونه؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از توضیحاتت
      احتمالا داره دوره کالج مجازی میگذرونه ؟ یا مثلا زبانشونو می خونه؟
      کالج رو نمیدونم بشه مجازی گذروند
      هر چند مطمئن نیستم ولی احتمال ۹۰ درصد باید حضوری باشه
      ممکنه الان وقت سفارت گرفته باشه و در حال خوندن زبان باشه
      که در هر دو صورت دانشجوی دندون حساب نمیشه
      برای دانشجو شدن پروسه طولانی‌ ای باید طی شه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن