خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 171
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی بچه ها از چه سالی پیش دانشگاهی امتحاناش کشوری شد؟یعنی این معدل ا ز چه سالی تاثیر داره ؟

2. Top | #152

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      سلام به همگی بچه ها از چه سالی پیش دانشگاهی امتحاناش کشوری شد؟یعنی این معدل ا ز چه سالی تاثیر داره ؟
      از سال 90-91 از ترمی واحدی تبدیل شد به سالی واحدی
      سلامتی پلنگامون رنگ و وارنگ طرحا باحال
      سلامتی همه دُکیا هرکدومشون جراح سال

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliireza نمایش پست ها
      از سال 90-91 از ترمی واحدی تبدیل شد به سالی واحدی
      بعد تکلیف ما که ترمی واحدی بودیم چیه

4. Top | #154
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      من رفتم اموزش پرورش بهم گفتن هنوز چیزی بهمون ابلاغ نشده، ولی اگر بخوان این کارو انجام بدن نوصیه میکنیم دیپلم دوم نگیر و به جاش پیش دوم بگیر
      بهم گفتن گرفتن پیش دوم راحت تره تا دیپلم دوم
      بهشون گفتم نوع دیپلم با پیش دانشگاهی مشکلی ایجاد نمیکنه دقیقا گفتن اگر مشکلی ایجاد کنه امسال 2800 دانش اموز تغیر رشته ای نمیتونن تو کنکور شرکتت کنن( به مزاح گفت)
      گفتم حالا به نظر شما چیکار کنم:

پیشنهاد سنجش اموزش پرورش فارس:
      پیش دوم بگیر و موقه امتحانا زیست و زمین نرو سر جلسه تا بیفته شهریور و اینکه اون درسایی که مشترک رو امتحان بده

دوست عزیز من حرف اون شخص رو درست متوجه نشدم
      مشکل اینه که دانش آموزان تغییر رشته ای (که مثلا سوم رو ریاضی خوندن و پیش رو تغییر میدن به تجربی)
      باید دروس دیپلم جدید رو(مثلا زیست سوم و ... ) تو تابستونِ قبل پیش دانشگاهی پاس کنن و نمره قبولی بگیرن بعد در پیش دانشگاهی در رشته جدید ادامه بدن که در این حالت هم دیپلم و هم مدرک پیش دانشگاهی دانش آموز به تجربی تغییر داده میشه.
      تا 2 سال پیش که اینطوری بود اگه تغییر کنه که دیگه مشکلی نیس

5. Top | #155
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA نمایش پست ها
      تکلیف خودمون که فقط چندتا از درسای پیشمون نهایی بوده چیه
      من معدل پیشم افتضاحه:yahoo (19):
      سال چند پیش گرفتی ؟ چند شدی اونایی رو که تاثیر داره؟

6. Top | #156
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو سایتها بازم گشتم قوانین تغییر نکرده
      میتونین از آموزش و پرورش شهرتون هم بپرسین
      این سایت جدول آخر مشاهده کنین :
      http://teach20.blogfa.com/post/7

7. Top | #157
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در مورد سوال متداول این روزها جو کنکور که از من خواستن بیام و نظر خودم رو سریح بیان کنم؛ هم باید گفت که تا نیمه آبان ماه خبری از درصد تاثیر معدل در کنکور94 نیست و تاثیر معدل در کنکور 94 هنوز مشخص نشده ؛ اما مثل اینکه حتی بعضی از مسئولان آموزش و پروشی خوب بلدن مثل شایعه مشخصات آیپدایر 2 در بازار گجت های دیجیتال، تو دل بچه ها رو خالی کنن و از الان بذر ناامیدی رو بکارن که امسال چه ها هست و نیست و ....
      مثل همین خبری که پانا چند روز پیش روی سایت خود گذاشت و از زبان مسئولی گفت که چهار درس نهایی ترم دوم سال چهارم که از سال 89 بصورت نهایی برگزار شدند هم امسال در لیست تاثیر گذاری معدل کنکور94 قرار گرفتند و همین خبر کافی بود که موج جدیدی در چت روم ها و انجمن های کنکوری به راه بیفته و بچه هایی هم برن تو فکر ساختن وبلاگ اعتراض و جمع کردن امضا و ...
      اما فعلا کار خودتون کنید و به چیزی توجه نکنید که تا مقرر و قانونی نشه ، همه و همه حرف هست . یادش بخیر از اون زمان که گفتن کنکور 91 آخرین سال برگزاری کنکور هست و بچه های 91 چقدر ترسیدن از اینکه اگه قبول نشوند دیگه فرصتی برای کنکور مجدد ندارن و ... و یا شایعه تاثیر کلیه دروس پیش دانشگاهی در سال 92 که باعث شد ، بچه ها از ترس کم نشدن معدل از جناب آقایان قلمچی و جوکار ، وسط بحبوحه تست و نکته ، منابع تشریحی پیدا کردن .
      خلاصه از این اخبار ریز و درشت زیاد می شنوی ، ولی تو خودت باش و رو خودت حساب باز کن فقط . فقط در همین حد اظهار نظر کنم که دیگه هر روز 70 _ 80 تا پیامک در این مورد برام نفرستین . امسال برای اینکه سازمان سنجش بتونه فایل نمرات کتبی نهایی سال سومی ها رو کامل و دقیق تر در آرشیو خودش داشته باشه و سوابق تحصیلی داوطلبان دست خوش تغییرات اعتراض و امتحان دی ماه افتاده ها و ... نشه ، اعلام کرد که ثبت نام کنکور سراسری 94 افتاد 19 بهمن . حالا آیا منطقی هست نمرات اون چهار درس نهایی سال چهارم بچه ها که اعلام نمرات در کارنامه ها و اعتراض نمرات توسط دانش آموزان و ... میفته تا تیرماه ، بتونه سازمان سنجش دریافت کنه و تا نیمه مرداد که کارنامه ها میاد با الگوریتم پیچیده ترازبندی محاسبه کنه ؟ ؟ ی کد میدم برای اونایی که باهوش تر هستن !! چند سال پیش برای کنکوریهای 88 و قبل از آن که گفته بودن نمرات نهایی شون در کنکور 15 درصد موثر هست و بعدا خودشون گفتن اطلاعات نداشتیم و به موقع به دست مون نرسید و بعدش چند نقطه ....
      مساله اینجاست که بعضی حرف ها فقط مصرف داخلی داره و بس ... در گوشی بذار بگم ، سنجش با حذف کنکور مخالفه و مجلس قانونش کرده ... هرسال هم برای ادعا تغییر و تحول به سمت اجرایی شدن این قانون ی حرف هایی میزنن . حالا اگه توافق جامع هسته ای محقق شد ، اینم محقق میشه .

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

8. Top | #158
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واقعا دیگه بعدازحرفای اقای افشار که خیال همرو راحت کرد بشینید بخونید راست میگن ایشون کی میخوان اعمال کنن واسه بچه ها اخه ازمون خرداده من فکر میکنم واسه امسال اجرا نشه

9. Top | #159
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      ​شما میدونی از چه سالی نهایی شده پیش؟
      فک کنم 89 یا 90

10. Top | #160
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blue نمایش پست ها
      دوست عزیز من حرف اون شخص رو درست متوجه نشدم
      مشکل اینه که دانش آموزان تغییر رشته ای (که مثلا سوم رو ریاضی خوندن و پیش رو تغییر میدن به تجربی)
      باید دروس دیپلم جدید رو(مثلا زیست سوم و ... ) تو تابستونِ قبل پیش دانشگاهی پاس کنن و نمره قبولی بگیرن بعد در پیش دانشگاهی در رشته جدید ادامه بدن که در این حالت هم دیپلم و هم مدرک پیش دانشگاهی دانش آموز به تجربی تغییر داده میشه.
      تا 2 سال پیش که اینطوری بود اگه تغییر کنه که دیگه مشکلی نیس
      این که عنوان دیپلمش میشه تجربی رو از خودتون میگین یا مدرک کسی رو دیدین؟ کسی که از علوم انسانی میخاد بیاد تجربی ، فقط زیست و شیمی رو امتحان میده و هیچ نمره ای در دروس (ریاضی 3) (فیزیک 3) و (رمین شناسی) نداره ، چجوری دیپلمش میشه تجربی؟!

11. Top | #161
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      این که عنوان دیپلمش میشه تجربی رو از خودتون میگین یا مدرک کسی رو دیدین؟ کسی که از علوم انسانی میخاد بیاد تجربی ، فقط زیست و شیمی رو امتحان میده و هیچ نمره ای در دروس (ریاضی 3) (فیزیک 3) و (رمین شناسی) نداره ، چجوری دیپلمش میشه تجربی؟!
      نه مدرکی ندیدم فقط از آموزش و پرورش پرسیدم (مگر اینکه شخصی که من ازش سوال کردم مثه بیشتر کارمنداش بی اطلاع از قانون باشن و اشتباه جواب بده)
      ولی چیزی که مسلم هس اینه که مثلا من که دیپلم و پیش ریاضی دارم برا کم کردن تاثیر معدل نمیتونم برم بگم میخوام مدرک پیش رو دوباره تو رشته تجربی بگیرم چون طبق قانون باید شهریور امتحان تغییر رشته ( زیست 1 و 2 ) رو بدم بعد بتونم مدرک پیش تجربی بگیرم .

12. Top | #162
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان اینکه معدل پیش را می خوان تاثیر اشتباه محض است چون ثبت نام کنکور بهمن ماه سال 93 است ولی امتحانات نهایی پیش اردیبشهت و خرداد 94 است و زمان کنکور هم 21 خرداد است اگر بخوان تاثیر معدل پیش تاثیر بدهند موقع ثبت نام کنکور است پس قطعا تاثیر نمی دهند اگر تاثیر بدهند که احتمال کم است حداکثر 10 درصد است ولی احتمال تاثیر دادن بیشتر سال سوم است
      بهتره همان درس خود بخوانید تا به حواشی نگاه کنیم

13. Top | #163
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منکه نشنیدم
      سلام

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantabli نمایش پست ها
      سلام دوستان اینکه معدل پیش را می خوان تاثیر اشتباه محض است چون ثبت نام کنکور بهمن ماه سال 93 است ولی امتحانات نهایی پیش اردیبشهت و خرداد 94 است و زمان کنکور هم 21 خرداد است اگر بخوان تاثیر معدل پیش تاثیر بدهند موقع ثبت نام کنکور است پس قطعا تاثیر نمی دهند اگر تاثیر بدهند که احتمال کم است حداکثر 10 درصد است ولی احتمال تاثیر دادن بیشتر سال سوم است
      بهتره همان درس خود بخوانید تا به حواشی نگاه کنیم
      سلام دوست عزیز
      خو مام اینارو میدونیم ولی همین10درصد ک انقد راحت میگی واسه ما خیلیه
      روزی
      خواهم آمد و پیامی خواهم آورد
      .
      .
      .
      مادیان تشنه , سطل شبنم را خواهم آورد
      خر فرتوتی در راه من مگس هایش را خواهم زد.
      خواهم آمد سر هر دیواری میخکی خواهم کاشت.
      پای هر پنجره ای شعری خواهم خواند.
      هر کلاغی را کاجی خواهم داد.
      مار را خواهم گفت: چه شکوهی دارد غوک!
      آشتی خواهم داد.
      آشنا خواهم کرد.
      راه خواهم رفت.
      نور خواهم خورد.
      دوست خواهم داشت.

14. Top | #164
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خبر مهم و خوشحال کننده:
      اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص ميزان تأثير سوابق تحصيلي، تاريخ ثبت‌نام و برگزاري آزمون سراسري سال 1394

1393/07/27

نظر به اينكه ماه مبارك رمضان در سال 1394 ، از اواخر خردادماه 1394 آغاز مي‌شود، لذا براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده: 1- آزمون سراسري سال 1394 در صبح و بعدازظهر روزهاي پنج شنبه 21، جمعه 22 و صبح شنبه 23 خردادماه 1394 در حوزه‌هاي امتحاني مربوط برگزار خواهد شد.
      2- بمنظور فراهم آوردن تسهيلات لازم، ثبت‌نام از داوطلبان آزمون سراسري سال 94، از روز يكشنبه 19/11/1393 از طريق شبكه اينترنتي اين سازمان آغاز و در روز سه‌شنبه 28/11/1393 پايان مي‌پذيرد.
      ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه براساس مصوبه سومين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 23/7/1393، كليه ديپلمه‌هاي نظام جديد آموزش متوسطه رشته‌هاي رياضي فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم نظام جديد خود را طي سالهاي 1384 لغايت 1393 اخذ نموده‌اند و امتحانات سال سوم دبيرستان آنان بصورت نهايي و سراسري برگزار شده است، مشمول سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي آنان حداكثر به ميزان 25 درصد و با تأثير قطعي در گزينش نهايي آزمون سراسري سال 1394 اعمال خواهد شد
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

15. Top | #165
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zanbagh نمایش پست ها
      منکه نشنیدم
      سلام

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام دوست عزیز
      خو مام اینارو میدونیم ولی همین10درصد ک انقد راحت میگی واسه ما خیلیه
      خب اگر می دونی پس با خیال راحت درس بخون ایشاالله هم موفق می شوی گفتم احتمال کم است و حداکثر گفتم و یک چیز بگم اکثر فارغ التحصیل ها نمره پیش پایین دارند من هم نمرم پیشم پایین است التماس دعا

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن